Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja juz mam sciagniete szwy,nie było tak źle i rzeczywiscie jest lepiej,juz tak nie ciagnie. Filipkiem wszystko ok.W poniedziałęk bedziemy mogli wyjechać na pierwszy spacerek 🙂
Dziś troszke miałam czasu dla siebie,zrobiłam sobie brwi i wyprostowałam włosy 🙂
Co do kremu na brodawki to polecam maltan,mi pomaga,ale ja karmie przez kapturki bo mam wklęsłe brodawki.
lydzia zycze jak najmniej bolesnego porodu
Kamonik serdecznie gratulacje 🙂
jo-aneczka witaj w domciu
Zaraz zjem obiadek i jak mały sie obudzi,to bede chciałą z nim troszkę wyjśc na taras,niech zaczerpnie swiezego powietrza.
Miłego popołudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane brzuszki.
Ja właśnie wróciłam z KTG i zapisały się trzy skurcze 60-80% ale poza tym to generalnie bez szału. Także dalej czekamy ... 😮 😮
Zrobiłam sobie kawkę i zabieram sie za czytanie co naskrobałyście. 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzusie i Mamusie

Ja dalej bez netu 😞

U mnie wszystko dobrze 🙂 Dalej w dwupaku. Dzisiaj byłam na wizycie szyjka mocno trzyma i raczej szybciej nie urodzę a już bym chyba chciała bo coraz ciężej 😞

Jo-aneczka super że już jesteście w domku
Kamonik Anya GRATULUJĘ
Moniczek dużo zdrówka dla Tosi
Kogo pominęłam przepraszam ale już nie pamietam co komu miałam napisać

Lydziaa chyba rodzi to za nią trzymam kciuki 🙂

Miłego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Diviana napisał(a):
Paninka powiedz teściowej że koleżanka sama w domu może przyjedzi i jakby co mnie na Warszawę podrzuci, szkoda ze nie ma takiego wózka przy skuterze z boku 🤪 hełmy byśmy założyły google i lans na miasto 🤪 🤪 🤪


no dobra tylko wsiadasz na wlasne ryzyko bo ona ze znakow drogowych to tylko STOP zna 😉 😉 reszta to czarna magia i na skrzyzowaniach zawsze tak sie ustawia zeby ktos przed nia byl 🤪 🤪


Czyzbyscie znalazly nowy sposob na przyspieszenie porodu 😁 Jazda z tesciowa na skuterku 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Witaj Snapfish , przygarniemy, przygarniemy, a jak trzeba będzie to i na skuterze do porodu zawieziemy * 😁 😁 😁

Witaj Snapfish 🙂 I majtki do szpitala wyślemy 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Jolu w końcu nie kupiłam tego stanika, miałam to po badaniu zrobić ale nie mialam już potem głowy, chyba przez internet wypisze a póki co spakowalam 2 sportowe do torby po prostu.


Diviana torba już spakowana do końca?? bo moja o dziwo tak 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Snapfish 🙂

Trzymam kciuki za lydzie i utarłam już jabłka na jabłecznika... dziś wieczorem piekę na bank, więc uwaga... Myślę, że po moim ostatnim pieczeniu i wielkim wysypie dzieci sierpniowych w lipcu pokonałam już traumę i mogę podjąć się następnych wypieków 🤪
Ogólnie strasznie mi dziś duszno..... nie mogę do końca złapac powietrza a i mała malusio się rusza........ chyba jakaś burza będzie 😮 😮 😮

A teraz spadam robić sos grzybowy, bo wczoraj mama nazbierała troche grzybków i mi dała 🙂

Diviana, jak nie było mnie w domku to listonosz zostawił awizo, więc pewnie list od Ciebie, wieczorem zajadę na pocztę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Oooo Aasia to może teraz Twoja kolej?

Eleeza ja bardzo chętnie 🙂 Choćby zaraz moge pojechać na porodówkę hehe 🙂
Powiem Wam że naprawdę dzisiaj w nocy myslałam że już tam pojadę bo po pierwsze obudziły mnie skurcze i jak już nie spałam to czułam je dosyć mocno ale nad ranem przeszło.
Snapfish witamy 🙂
Idę dziewczynki upichcić jakiś obiadek na dzisiaj, tylko nie za bardzo mam pomysł co 😮 do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja niby też spakowana, jeszcze tylko wrzucenie kosmetyków wiadomo i jakiś podręcznych rzeczy ale reszta w torbie, musze tylko jeszcze dla siebie ubtranko na wypis przygotować, mój mąż stwierdził że w weekend zamontujemy fotelik dla dzidziusia w samochodzie 😮 no ale jak chce być przygotowany niech montuje 😆 w dodatku oststnio mój nieznoszący dzieci mąż ubierał kołyskę bo co ja źle to zrobiłam bo zostawiłam w ochraniaczu 1 cm szparę, a nie powinno być tam szpary przecież więc sam wiązał 😎 a potem jeszcze baldachim montował 🙂
Foga no to zaskoczona jestm, czyżby nasza poczta tylko w jedną stronę tak fatalnie działała, no to mam nadzieję że Ci się spodoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
UWAGA SMS od Lydziaa

"Już jest z tym, że nie Alicja ,ale Szymon. Poszło ekspresowo. Po 13 pierwsze bóle a o 14:45 był z nami. 55cm i 3300g "



🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
to dopiero niespodzianke dowcipnis zrobil!!!! GRATULUJE OGROMNIE!!!!!!!!!!!!!
nic tylko pozazdroscic ekspresowego tempa! 😁 😁 😁
I znowu zaczynam sie obawiac o plec tej mojej kruszynki 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...