Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Monika835 można i po porodzie, ale wtedy wszystko w rękach innych 🙂 🙂 🙂 Bo ty nie będziesz miała do tego ani okazji, ani głowy.

Moniczek hihi ja mam kolor universum 🙂 Wiesz w razie gdyby Julci jutro na 3D coś wyrosło 🙂

Daniela to JEDO Fyn 4DS. Tak przez allegro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Inez napisał(a):
Paninka moim zdaniem masz lepszy gust co do imion niż Twój mąż 😜

madalena ja niestety nie pomogę 😞


Witam Wszystkie Mamusie i Maluszki!
o tym to ja wiem tylko on nie przyjmuje tego do wiadomosci, 😉ale mam jeszcze troche czasu zeby wplynac na niego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Moniczek hihi ja mam kolor universum 🙂 Wiesz w razie gdyby Julci jutro na 3D coś wyrosło 🙂


Bardzo sprytnie hihi,ja mam czerwony wózeczek więc w zasadzie też bez różnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Monika835 można i po porodzie, ale wtedy wszystko w rękach innych 🙂 🙂 🙂 Bo ty nie będziesz miała do tego ani okazji, ani głowy.

Moniczek hihi ja mam kolor universum 🙂 Wiesz w razie gdyby Julci jutro na 3D coś wyrosło 🙂

Daniela to JEDO Fyn 4DS. Tak przez allegro 🙂


to prawda martus masz racje ja juz za trzy tygodnie tez powinnam miec wozek 🙂choc wczoraj tata sie ze mna sprzeczal ze wlasnie po porodzie trzeba kupic a kiedy jak ja juz do polski nie pojade przed porodem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co znalazłam u wrześniówek : http://gorny.edu.pl/imiona/
Matko niektóre imiona to kosmos - skąd rodzicom przychodzą takie pomysły ??? 😮 🥴 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika835 przecież to twoja decyzja. Ja mam ciężki charakter i jak mi ktoś tak mówi, to mówię że to mój poród itp. 🙂 🙂 🙂 Wiesz wogóle każdy robi tak zeby było dobrze, a nie tak żeby inni dobrze myśleli.

Pisałam wczoraj na forum sierpień 2009 (bo wtedy urodziła się Majka), że teraz ludzie dziwnie na mnie patrzą. Bo jak idę z brzuszkiem, a u mnie już trudno ukryć i z Majeczką - takim 1.5roczniakiem za rękę to jestem atrakcją ulicy. No wiesz jedno się nasuwa-wpadłam. Nie przejmuję się tym bo to moje zycie i my tak zaplanowaliśmy, ale przez taką mentalność ludzi czuję odrazę nawet co do moich sąsiadów.

Także powiem ci że w sumie niewiele by mnie obchodziły komentarze co do terminów zakupów. U mnie to w sumie jeszcze nikt nie wie, ze kupiliśmy wózek już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
Patrzcie co znalazłam u wrześniówek : http://gorny.edu.pl/imiona/
Matko niektóre imiona to kosmos - skąd rodzicom przychodzą takie pomysły ??? 😮 🥴 🤢
Hihi mnie rozwala imię dla chłopca Ariel, bo jak można dać dziecku na imię tak jak proszek. A w dodatku moja cała rodzina ma uczulenie na proszek Ariel 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
A kto chcialby miec coreczke Mrówke 🤔 😮


Ostatnio w Teleexpresie mówili że rodzicie chcieli dać synowi na imię Kermit 🙂 ale w USC się nie zgodzili..... ale premiera Donalda mamy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
marta-lion mi sie nie podoba 😉 mam 8 letnia siostre i jak byla mala to nie potrafila powiedziec paulina tylko zawsze zwracala sie do mnie paninka
To teraz możesz myśleć, ze dzięki Bogu rodzice nie dali ci na imie Mrówka hihi 🤪 🤪 🤪 I od razu bedzie ci się podobać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na imię Daniela i pamiętam, że w podstawówce przechodziłam straszne męki (tzn nikt się ze mnie nie wyśmiewał sama wmontowałam sobie schize) i miałam pretensje do mamy dlaczego dała mi takie imię a nie Ania lub Kasia, że nikt nie ma na imię tak ja ja że jestem sama
Oj ciężkie to były czasy 😁 😁 😁 Ale obecnie za nic nie zamieniłabym swojego imienia 🙂
Także Paninka głowa do góry Pauliny to fajne dziewczyny 🙃



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzucholki

Widzę że cały czas temat imion na tapecie.U nas jeśli lekarz by się pomylił i byłaby dziewczynka to dalibyśmy jej na imię Rozalka ( po babci ),jeśli będzie chłopiec to jesteśmy juz zdecydowani na imię Franek,już cała rodzinka ,mówi Franek to,Franek tamto więc nie ma opcji żeby było inaczej.
Co do wózka,to dostaje od siostry która ma małe dzieci,jak z resztą kilka innych rzeczy,łóżeczko,fotelik do auta,wanienkę,fotelik do karmienia i jeszcze parę innych rzeczy.Tak więc trochę z kaską nas to odciąży.A w sumie nie jestem taka że wszystko muszę mieć dla swojej dzidzi nowe 🙂 🙂 🙂Na coś innego wyda się tą kasę która by poszłą na to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi moje imie się podoba 🙂
A my już po usg w sumie nic się nie dowiedziałam...Nie powiedzieli mi nic konkretnego 😞 Same ogólniki, lekarz mówi,ze usg połówkowe za 3 tyg to pomierzymy dokładnie... 😠
Nawet bobaska nie widziałam 😞
Ale to nic dziś wychodze do domu właśnie czekam na wypis...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Monika835 przecież to twoja decyzja. Ja mam ciężki charakter i jak mi ktoś tak mówi, to mówię że to mój poród itp. 🙂 🙂 🙂 Wiesz wogóle każdy robi tak zeby było dobrze, a nie tak żeby inni dobrze myśleli.

Pisałam wczoraj na forum sierpień 2009 (bo wtedy urodziła się Majka), że teraz ludzie dziwnie na mnie patrzą. Bo jak idę z brzuszkiem, a u mnie już trudno ukryć i z Majeczką - takim 1.5roczniakiem za rękę to jestem atrakcją ulicy. No wiesz jedno się nasuwa-wpadłam. Nie przejmuję się tym bo to moje zycie i my tak zaplanowaliśmy, ale przez taką mentalność ludzi czuję odrazę nawet co do moich sąsiadów.

Także powiem ci że w sumie niewiele by mnie obchodziły komentarze co do terminów zakupów. U mnie to w sumie jeszcze nikt nie wie, ze kupiliśmy wózek już 🙂


Wiem wiem dlaego postnowilam kupic i nikim si nie przejmowac tak jak i imiona bo to nam ma sie podobac a nie innym a ludzie lubia plotki to jest ich zajecie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
malstep jestem takiego samego zdania jak ty, ja mam wszystko od kuzynki, wozek gleboki ubranka wanienke przewijak itp. pozostaje mi tylko lozeczko i spacerowka, ale ja to zamierzam wiosna kupic,no chyba ze wczesniej jakas okazje znajde. 😆
Ja mam wszystko po Majce. Nie miałam tylko wózka głębokiego, bo tamten sprzedałam. Ale już mam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monika835 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Monika835 przecież to twoja decyzja. Ja mam ciężki charakter i jak mi ktoś tak mówi, to mówię że to mój poród itp. 🙂 🙂 🙂 Wiesz wogóle każdy robi tak zeby było dobrze, a nie tak żeby inni dobrze myśleli.

Pisałam wczoraj na forum sierpień 2009 (bo wtedy urodziła się Majka), że teraz ludzie dziwnie na mnie patrzą. Bo jak idę z brzuszkiem, a u mnie już trudno ukryć i z Majeczką - takim 1.5roczniakiem za rękę to jestem atrakcją ulicy. No wiesz jedno się nasuwa-wpadłam. Nie przejmuję się tym bo to moje zycie i my tak zaplanowaliśmy, ale przez taką mentalność ludzi czuję odrazę nawet co do moich sąsiadów.

Także powiem ci że w sumie niewiele by mnie obchodziły komentarze co do terminów zakupów. U mnie to w sumie jeszcze nikt nie wie, ze kupiliśmy wózek już 🙂


Wiem wiem dlaego postnowilam kupic i nikim si nie przejmowac tak jak i imiona bo to nam ma sie podobac a nie innym a ludzie lubia plotki to jest ich zajecie!!!
OT I MĄDRE GADANIE HIHIHI 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...