Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marta-lion gdzies wyczytałam,że pracujesz w szkole, ja też.
Powiedz jak tam dyrekcja zapatruje się na twój macierzyński. moja juz w 5 m-cu pytała kiedy wracam. Boże skąd ja mam wiedzieć, najpierw chciałbym szczęśliwie urodzić dziecko a potem będę myśleć. do 8 miesiąca pracowałam, wypełniałam całą dokumentację na zwolnieniu, dziennik, arkusze a powiem szczerze, że NIKT tego nie docenia i żałuję, że sobie wcześniej nie poszłam na zwolnienie. teraz jest taka znieczulica, że szkoda gadać. Wszyscy tylko plotą te swoje durne teksty "ciąża to nie choroba". Pewnie, że nie, ale człowiek osłabiony jest i w ogóle....a szkoda gadać
no....pogadałm se 🙂) juz mi lepiej 🙂) 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Aga, a ja właśnie zauważyłam twoje nowe zdjęcie w avatarku - ty to chudzinka przed ciążą byłaś 😉 Przepraszam, wróć - nie chudzinka tylko bardzo zgrabna kobieta 😁


a co mam się teraźniejszymi zdjęciami w poziomie stresować 😁 jedynie brzuszek spoko wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😘 🙂
Dołączam się na chwilkę 🙂 🙂
Kuba jedzie dziś do pracy do Sanoka, nie będzie go aż do porodu 😞
Remont tata sam musi dokończyć, no a że jeszcze się nie zabrał za to, to sobie chwilkę posiedzę 😜

Łeb mi pęka, że hej 😮 Katar nie ustał, ale jakoś daje radę. Jeszcze ta pogoda senna (oczywiście mi nie przeszkadza) ale mogłoby nie lać ciągle 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia321 hehe nie ma mnie w pracy od 2 lat. Jestem teraz z Majką na urlopie wychowawczym. Wiesz u mnie jest tak, ja pracuje w małej wiejskiej szkółce. Bywały czasy, ze to ja ją kręciłam itp. Bo szefowej wiecej nie było niz była, a ja juz taki charakter mam. A ze troche też potrafię hmm...
A teraz hmmm w nosie mam. Moja szefowa spodziewała się że wracam teraz we wrzesniu, ale hehe... Będę znów na macierzyńskim. Wiesz na wiadomość że jestem w ciąży usłyszałam "Martusiu jak się cieszę". Ile w tym szczerości hmm..... Hehe ja się juz nauczylam, że jak się sama nie docenisz to cię nie docenią 🙂 Ja juz wiem, że na pewno wprost po macierzyńskim nie wracam do pracy. Hehe a moja szefowa myslę że się domysla 🙂
Wiesz ja dojrzałam do momentu że najpierw jestem ja, moje dzieci, mój mąż, a potem praca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Za upałami co prawda nie tęsknię, ale myślę sobie, że czas na wieeellkie pranie 🙂
Także słoneczko mile widziane...z umiarem 😁


Ja już jestem po jednym wielkim praniu. Tak wielkim, że prasowanie na 4 dni rozłożyłam 😉
A dziś puszczam drugie - żeby zdążyć wyprasować zanim upały przyjdą.
Straszą nas tymi upałami, straszą. Jak dla mnie to temperatura na 20 kresce powinna się zatrzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś nadal wilgotno i zimno także pranie bardziej kiśnie niż schnie 🥴
Upały teraz to koszmar ale tak 3 dni słoneczka i 25 stopni zamawiam...
a potem może być dalej mokro i zimno 😆 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez te upaly jakos sie nie usmiechaja 😉 a jutro przyjedzie ciotka m. z rzeczami dla malej...podobno w auto nie moze sie zapakowac ze wszystkim 🙃 a szafy jak nie bylo tak nie ma 😠 juz sie nie moge doczekac 😁 😁 😁

a teraz jade do sklepu cos do obiadku kupic 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
czesc dziewczyny. Ja dobrze przeczytalam? urodzila ktoras????


No tak Justyna, Anusia urodziła. Co prawda pewnie jej nie znasz (ja też nie), bo rzadko na forum wchodziła, ale na sierpnióweczkach są jej zdjęcia, więc ją ze zdjęć kojarzę 😉 😉 😉
A urodziła chłopczyka, 5 tygodni przed terminem.
Nie pamiętam ile to stron temu było, ale na pewno jeszcze w czerwcu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny tyle piszecie że Was nadrobić nie mogę 🙂
U mnie weekend bardzo szybko dużo załatwiania i wogóle.
I się okazało że zatkalam nasz kibelek i to chyba żwirkiem dla kota 😞
Mamy 2 kibelki i ten żwirek musiał gdzieś tam głębiej polecieć i tam zapchać bo oba nie działają jak należy, właśnie próbowałam kreta ale nie pomogło 😞 a teraz po tym krecie to smród w domu jak cholera, mam nadzieję ze nikt nie przyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki 🤪 🤪 🤪
zgłaszam się po dłuższej nieobecności ☺️ i oznajmiam że u nas "prawie" wszystko w porządeczku...no oprócz tego że w zeszłym tygodniu głupiej matce zachciało sie szorowania podłogi 🤔 i dopiero na końcu sobie uzmysłowiłam że nie czas na to 😮 - tak więc zapracowałam sobie na skurcze i rozwarcie no i teraz muszę leżeć ☺️ ☺️ ☺️
widzę że jeden dzidziuś "nasz" już jest - gratuluję i z drugiej strony ogarnął mnie smutek z powodu maleństwa raspberry - jakie to niesprawiedliwe 😞
cieszę się że juz do Was wróciłam bo mi bez Was smutno było
pozdrawiam wszystkie brzusie 😎

Madzia mój brzuszek na dzień dzisiejszy mierzy 123cm 😮 😮 😮 o raaany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek miło Cie widzieć-jaki już piękny brzusio 😉
No i dbaj o Was!!! duże to rozwarcie?

Diviana
a Ty Kochana nie martw się czy ktoś przyjdzie czy nie tylko sama wystawiaj nosek
na świeże powietrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ BRZUSZKI
Witamy nowa dziewczynę z otwartymi ramionami 🙂 ehhhh zmartwiłyście mnie tymi upałami od środy znaczy u nas podoga się załamie..a jest 4 dni tak fajnie jest! 🙂 Skoro pokazujemy fotki to ja tez dodam z wczoraj i dziewczyny pokazywać mi nowe brzuszki i to raz!
[IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa375/Crazzzyyy/IMG_0106.jpg[/IMG]
moniczek Śliczny brzusio a tapeta w zebre rewel!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Moniczek, a my byłyśmy przekonane, że ty na wakacje wyjechałaś, bo tak to jakoś wynikało z twojego ostatniego postu. A ty zamiast się plażować w jakimś egzotycznym miejscu to za szorowanie podłóg się zabrałaś 😠 😠 😠
No i masz babo placek 😉
Ja też dołączyłam do mam leżących - w zeszłym tygodniu też dostałam skurczy 😉 Tak więc witaj w klubie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja siedze zamknieta w gabinecie gdzie mnie te zapachy nie dochodzą, a całą resztę domu wietrzę intensywnie.
Co do zakupów to wczoraj kupiliśmy szafę i komodę dla małej, no i mieliśmy też półke z nadstawką przewijakową i co wzięliśmy z magazynu samoobsługowego nie tę i kupiliśmy inną 😞 jak to my a nadstawka na tamtą, więc będziemy musieli wymienić.
Dziś powinno przujść też zamówione łóżeczko i pościel, a przed chwilą przyszła wanienka i ten utwardzany przewijak.
Zbieram się też za zakup wózka w końcu, ale zamawiam przez internet więc tu czas oczekiwania nie jest aż tak bardzo długi.
Nie mam tylko nic dla siebie 😞 musze kupić te koszule do karmienia i inne cuda do torby do szpitala. A Wy dziewczyny jakie koszule zamawiałyście, pamiętam że ładne i tanie i też bym chciała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
No ja siedze zamknieta w gabinecie gdzie mnie te zapachy nie dochodzą, a całą resztę domu wietrzę intensywnie.
Co do zakupów to wczoraj kupiliśmy szafę i komodę dla małej, no i mieliśmy też półke z nadstawką przewijakową i co wzięliśmy z magazynu samoobsługowego nie tę i kupiliśmy inną 😞 jak to my a nadstawka na tamtą, więc będziemy musieli wymienić.
Dziś powinno przujść też zamówione łóżeczko i pościel, a przed chwilą przyszła wanienka i ten utwardzany przewijak.
Zbieram się też za zakup wózka w końcu, ale zamawiam przez internet więc tu czas oczekiwania nie jest aż tak bardzo długi.
Nie mam tylko nic dla siebie 😞 musze kupić te koszule do karmienia i inne cuda do torby do szpitala. A Wy dziewczyny jakie koszule zamawiałyście, pamiętam że ładne i tanie i też bym chciała.


E no, super. Zakupy ruszyły pełną parą. Za parę dni będziecie mieć już wszystko!!!
A na jaki wózek się w końcu zdecydowałaś? Na Jedo?
A z tym klopikiem to nie zazdroszczę. A ty zawsze koci żwirek do uby wyrzucałaś?
A ja właśnie wróciłam z twojego zakątka i przeczytałam, że twoi rodzice ekologiczne gospodarstwo prowadzą!!!! Duże mają to gospodarstwo? Z certyfikatami? Pytam, bo ja zwolenniczką żywności ekologicznej jestem 🙂 A co uprawiają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy, ślicznie wyglądasz.
I przyłączam się do apelu - dziewczyny, róbcie zdjęcia brzuszków i wysyłajcie do madaleny. Trzeba powiększyć galerię brzuszków... zanim znikną 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...