Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też w takim razie powiem wam DOBRANOC.
Mam nadzieję, że jutro rano Karolcia i Siehankowa pochwalą się swoimi pociechami.
Andżelika, wyłącz natychmiast ten piekarnik - dość na dzisiaj atrakcji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny położna mi stresu narobila 🥴 mialam KTG dzisiaj,strachu co nie miara bo jakies mega skurcze wyszly ktorych nie czuje,i mam do szpitala wieczorem jechac pokazac lekarzowi. Ta polozna zaczela mowic ze ciazy sie nie zatrzymuje na tym etapie itp,tak jakbym miala zaraz rodzic 🤪 no nic pojechalam do tego lekarza on popatrzal na ten wydruk i do mnie "to wszystko"? 😮 zbaranialam,juz mialam tysiace wizji a on sie pozniej zasmial tylko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jabłecznik działa..... 🤪 🤪 🤪
Wiadomośc od siehankowej!!!!

"Gołąbki zjedzone 🙂 a od 20.25 tulę Ksawiera w ramionach, jest śliczny, ma czarne włoski, waży 3540 i ma 58 cm i 10 pkt. A najbardziej zaskoczył mnie mój m - do końca był przy porodzie i nawet odciął pępowinę 🙂"""


Gratuluję kochana, szybko i bez stresu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to nam się dzisiaj brzuszki posypały. 🙂
Trzymam kciuki za siehankovą i karolcie no i za Paninkę oczywiście. Ale to trochę dziwne że infekcja i od razu do szpitala hm ... 😮 😮 ale na swoim przykładzie wiem że czasami lepiej w szpitalu przy fachowej pomocy niż zamartwiać się w domu 🤨
Jak ja się dzisiaj obżarłam 🤨 🤨 mąż zabrał mnie do pizzy hut na kolacje masakra ile pochłonęłam jedzenia 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja pikole
SIEHANKOWA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!
Jakie dzisiaj szybkie te porody, oby jeszcze Karolci się powiodło 🙂
Ja to czuję, że u mnie tak szybko nie będzie, na pewno pomęczę się kilkanaście godzin albo i więcej 🥴

jo-aneczka
wiem, że można samemu zrobić kapustę kiszoną, tylko problem jest taki, że nie mam gdzie trzymać aby się ukisiła, a jak położę w piwnicy to w jesień i zimę zamarznie 🤢
ulala dla mojego jedo to będzie sprawdzian wyczynowy, śnieg 6 miesięcy w roku, wiatry, deszcze 😁 😁 Jak to przeżyje to znaczy, że wózio cudo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Hihi Siehankowa gratulacje 😘 😘 🙂 Szybko poszło 🙂 🙂
Hmm ciekawe dla kogo ja to ciasto piekę 😁 😁 😁 😜


Oby dla Karolci12345i 🙂
Chociaż ja stawiam na moniczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divianka kochana, nie przejmuj się m............ja już parę razy pisałam i zdania nie zmienię, że faceci to chwilami takie pustaki, że brak słów (łącznie z moim)........ palną głupstwo jak gówniarze i nawet nie myślą idioci, jak nas ranią.........a później przychodzi taki jeden z drugim i gada, jak gdyby nic się nie stało....... ot istoty bezrozumne..... wiem, ze łatwo mówić... ale dla własnego zdrowia psychicznego wpuść to co krzyczy jednym uchem, a wypuść drugim...... Ja mam swoją metodę, nie słucham, zabieram bety z sypialni i idę spać do salonu... na drugi dzień po wielu trudnych przemyśleniach mój pacan domyśla się, że może coś przykrego powiedział i .....przechodzi do porządku dziennego.. 😮 Jak powie przepraszam to jest święto......... ot chłop 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga jeśli jeszcze jesteś to napisz mi proszę, czy te ciasto do piekarnika na górę i dół, czy sam dół. Na razie wstawiłam na sam dół z braku wiedzy 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ulala napisał(a):
Te porody mnie w melancholię wprawiły... Też bym już chciała...

Dobrej nocki 😉


Ja bym chciała aby też mi tak szybko poszło jak dziewczynom 🙂 A z 2 tygodnie mogę jeszcze poczekać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika, sorki, brałam prysznic.. góra i dół... zawsze to równomiernie się upiecze 🙂

Asiaa - już chyba oprócz karolci nikt dziś się nie rozsypie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Andzelika, mam nadzieję, że się uda, powodzenia i smacznego 🙂

Rośnie ładnie, więc chyba nic nie zepsułam. Robiłam wszystko wedle przepisu, tyle że dałam jeszcze brzoskwinie 🙂 Masz oklaska Foga 😜 🙂 🙂 I oczywiście dziękuje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...