Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ciasto już zrobione, właśnie wcinam 😜 🙂 🙂 Pyszne 🤪 🙃

Na dziś czuję się spełniona, mogę spokojnie iść spać, więc DOBRANOC BRZUSZKI 😘 SPOKOJNEJ NOCKI 🙂 🙂

Hmm i ciekawe, jakie wieści będą na nas rano czekać 🤪 😁 😁 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A już miałam nie włączać laptopa... A tu taki suprise 😉

SIEHANKOWA GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KAWAŁ FACETA Z TEGO TWOJEGO KSAWIERA! DUŻO ZDRÓWECZKA !!!!

Tak w kontekście ciast łatwych szybkich i smacznych: Robiłyście lub jadłyście kiedyś babkę majonezową?????????

Słodkich snów!!!!!!!!!!
... i oby rano było info od Karolci !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Divianko wczoraj odstawiłam fenterol i dziś w nocy miałam skurcz taki,że szok i do tego ból brzucha jak na okres dość mocny i spanikowałam i wzięłam znów mój fenoterol. Teraz leże i mam zagwózdkę bo chciałabym dotrzymać do wtorku lub następnego czwartku do wizyty bo mam wtedy odebrać moje wyniki na paciorkowca i z nimi chciałam do mojego lekarza aby też prozmawiać o porodzie, b statnio jak byłam w szpitalu powiedział coś o porodzie naturalnym,a od początkumowa o cc była... i nie wiem czy zapomniał o moich dodatkowych bonusach z którymi rodzić naturalnie to wykuczone czy co... 😮i dlatego bardzo bym chciała do wizyty w spokoju dotrwać, ale nie wiem bo na prawdę tak mnie boli miednica pachwiny i uda,że chodzić za bardzo nie mogę...WYdaje mi się,że mała siedzi już w kanale rodnym bo i ruchy są słąbsze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Dziewczynki 🙂


Siehankowa, Agnieszka gratuluję 😁 😁 😁


Dziewczyny przerwa w tym pieczeniu jabłeczników!!!!!!!!!!!!!

Pati123 ja od soboty biorę pół dawki fenka (już widzę różnicę)
a od soboty najbliższej mam pozostać w ogóle bez wspomagaczy...
i stresa lekkiego mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati no to faktycznie może lepiej brać, a nie mogłabyś szybciej do tego lekarza pojechać, albo chociaż zadzwonić i zapytać, powiedzieć że po odstawieniu takich skurczy dostałaś co? Bo faktycznie Ty masz jeszcze ten krążek więc pewnie byłoby nieciekawie jakby się u Ciebie zaczęło już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie ja nie mam krążka tylko szew 😮 i już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć...Może po prostu będę brała na razie ten fenoterol, do następnej wizyty, a potem to już zobaczymy...Ja nie chciałam go brać do końca bo moja koleżanka potem nie mogła urodzić i po podwójnej krpolówce dopiero 10 dni po terminie urodziła....
Ja niby mam mieć cesarkę, ale jak lekarzowi się coś odwinie i karze mi naturalnie rodzić to chyba zwariuję bo d poczatku nastawiona na co innego, a dodatkowo te leki przeciwskurczwe...choć po wczorajszym już widzę,że jak odstawie to zaraz poród się zacznie... tylko kwesta dogadania z doktorem porodu i wtedy spokojnie umawiam się na termin i rodzimy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na ogólny ranking na sierpnióweczkach
i dziś pierwsze 8 pozycji bez wyjątku powinny być zapełnione 😁

Pati ja też bym zadzwoniła.
Mi lekarz mówił, że jak przy braniu fenka brzusio nadal twardniał
to raczej nie ma opcji żeby potem poród się mocno przedłużył 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, znowu chwilkę mnie nie ma a tu takie wieści. Gratuluję Siehankowej i Agnieszcze i mam nadzieję, że kogoś nie przeoczyłam, a jeżeli tak to tez gratuluję!!!
Foga jak następnym razem weźmiesz się za jabłecznik (pomimo oświadczenia) to pomyśl, żebyśmy nie były jednak ostatnie 😉
Zmykam do sklepu, bo byłam wczoraj na imprezie i tak mi posmakowały śledzie, że cały półmisek zjadłam a teraz z rana też mam na nie ochotę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusie bo nie wiem, czy któraś spisuje te dane naszych maleństw więc ja proponuje aby jedna się zdeklarowała i wysłała może meila Madzi z tym dzidziami co się już urodziły i na bieżąco wysyłać z następnymi 🙂 co o tym myślicie?
GRATULACJE DLA KOLEJNYCH MAM I DZIDZI 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂 🙂

Ale wieści ponownie 🤪 🤪 🤪

AGNIESZKA GRATULACJE 😘 🙂 🙂
TRZYMAMY KCIUKI ZA JO-ANECZKE I CZEKAMY NA WIEŚCI 🙂 🙂 JAK I RÓWNIEŻ KAROLCIĘ 😜 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
mamusie bo nie wiem, czy któraś spisuje te dane naszych maleństw więc ja proponuje aby jedna się zdeklarowała i wysłała może meila Madzi z tym dzidziami co się już urodziły i na bieżąco wysyłać z następnymi 🙂


Ja spisuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...