Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny mam jeszcze pytanie odnośnie torby do szpitala, macie osobną torbę dla siebie i dzidziusia??? bo nie wiem czy pampersy i chusteczki pakować do swojej torby czy naszykować osobną pampersy+ciuchy+chusteczki dla dzidzi i jak urodzę to mąż przywiezie sama nie wiem a nie pamiętam jak to było w 1ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eleeza gratuluję magicznej cyferki 38 🙂
Zrobiłam porządek z torbą i wiecie do jakiego wniosku doszłam.............. jak do Zakopanego na urlop jechałam torbe miałam mniejszą 🤪
Nie bardzo wiem gdzie co w niej mam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki.
Co się dzieję???? Wysyp dzieciaczków nastał hehehe w szoku jestem że tak szybko to idzie.
Dziewczyny podajcie mi przepis na ten jabłecznik to ja też upiekę 🙂 może mi też pomoże w szybkim rozpakowaniu się 🙂
Pati i Mapa to chyba Wy pisałyście o fenoterolu. Ja od poniedziałku go nie biorę i tak jak skurcze pojawiały się podczas jego brania tak teraz jakby troszkę się uspokoiły i lekarz mówił że to wcale nie jest tak że jak się odstawi fenek to od razu nastąpi poród. To podobno zależy od organizmu, jedna urodzi w kilka dni po odstawieniu a druga może nawet przenosić ciąże. Ale mam nadzieję że u mnie tak jak i u Was wszystko szybko pójdzie bo ja już bym chciała żeby nastąpiła godzina zero :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Dziewczyny mam jeszcze pytanie odnośnie torby do szpitala, macie osobną torbę dla siebie i dzidziusia??? bo nie wiem czy pampersy i chusteczki pakować do swojej torby czy naszykować osobną pampersy+ciuchy+chusteczki dla dzidzi i jak urodzę to mąż przywiezie sama nie wiem a nie pamiętam jak to było w 1ciąży


Daniela ja mam wszystko w jednej, Jakos posortowałam rzeczy, ubranka w reklamówkę włożyłam ale też są w torbie i jak już napisałam nie wiem gdzie co jest 🙃 S 🙃amo z torby nie wyjdzie to w szpitalu i tak znajdę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela ja na razie spakowałam wszystko dla siebie i jest full...
Także mam plan wyjąć kilka rzeczy, które mi Mąż dowiezie i na ich miejsce dać jeszcze
te niezbędne na początek dla Maluszka 🙂
Tylko na razie nie mogę się zdecydować co 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
k8_online a Ty jak się czujesz?
Zdjęli Ci już zabezpieczenia?

Dziś 37tc u Was-gratuluję 🙂

Hej Kochana 🤪 w poniedziałek idę do szpitala na zdjęcie szewka, takze liczę ze kolo wtorku bede już bez "zabezpieczenia"... 🙂
Dzis zaczyna mi sie 38tc także jestem już spokojna, Malutka fika bez umiaru - nic mnie nie boli procz kregosłupa od lezakowania 😜 skurcze mam ale jedynie twardnienia, nie mam zadnych bolesnych akcji 😎
Ciekawa jestem jak mnie rozwiaza z tego szwu czy jakas akcja nastapi czy puszcza mnie jeszcze do domku - zobaczymy 😮 😁 torbe ze wszystkim od razu zabieram w poniedzialek 🤪 🤪
trzymajcie za mnie kciuki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
M. dzwonił dowiedzieć się co z naszym wózeczkiem, miał być za 6 do 8 tygodni, minęło 5 i pół tygodnia....myśleliśmy, że może będzie troszkę szybciej i co się okazało? Za 2 tygodnie dystrybutor będzie miał dostawę i będzie rozsyłał do sklepów, czyli na bank jeszcze 2,5 tygodnia czekania.... szkoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Tak Jolu ucichło, pogadaliśmy i już ok, ale naprawde czasem mam tak dość tych jego humorów 😠 Faceci są jak dzieci, jak to mówi Foga to pustaki po prostu.

hehe
Na mojego nie powiedziałabym że pustak, ale dziecko czasem z niego jest 🙂

Wczoraj wziął wolne, żeby wymienić olej w samochodzie i coś tam jeszcze 😉 odebrał samochód z warsztatu późnym popołudniem. A potem pojechał do sklepu wraca i mówi, że coś mu się odkręciło bo stuka. Jak jedno naprawili to drugie się psuje na dodatek nie chcieli mu już tego zrobić, bo za późno było i dziś znów na warsztat. eh ciągle jakieś wydatki.
No, ale na szczęście jeszcze nie rodzę 🙂

A dziś idę do lekarza ciekawe co mi powie 🙂 pewnie że mam jeszcze czas.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
A ja mam chyba za małą torbę jak w nią wpakowalam pampersy i 4 paczki tych podkładów poporodówych to już niewiele miejsca zostało 😮


Diviana
ja spakowałam 1 paczkę podkładów - więcej jak będzie potrzeba Mąż dowiezie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
M. dzwonił dowiedzieć się co z naszym wózeczkiem, miał być za 6 do 8 tygodni, minęło 5 i pół tygodnia....myśleliśmy, że może będzie troszkę szybciej i co się okazało? Za 2 tygodnie dystrybutor będzie miał dostawę i będzie rozsyłał do sklepów, czyli na bank jeszcze 2,5 tygodnia czekania.... szkoda 😞

To akurat wyjdziesz ze szpitala to i będzie wózek 🙂 chyba ze przed terminem urodzisz
Tak to jest na ostatnia chwile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...