Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

U nas dzisiaj pada cały dzień, po nieprzespanej nocy jestem jakaś taka do niczego. Pobolewa mnie brzuch i trochę plecy. Mała jak się wyciąga to ból niesamowity 😞 😞 🤢

Eleeza niuńka śliczna, synek Siehankowej w realu :Również
Agapurka Twojego Filipka nie widać 😞 musisz ponownie wrzucić fotkę. Napisz coś o synku i o porodzie 🙂
Moniczek trzymam kciuki 🙂

Co do lewatywy to mi przy 1 porodzie nie zrobili bo nie zdążyli ale pamiętam że przed akcją byłam w domu w toalecie. I powiem Wam że przy bólach partych to tak jakby się kupę chciało i ja właściwie zdurniałam czy mi się chce czy to dzidzia tak napiera 😜 😁 I też się boje niespodzianki porodowej jak większość z Was.

Ja Wam mówię DOBRANOC bo specjalnie do pracy muszę przyjeżdżać żeby z netu skorzystać a to trochę uciążliwe

Trzymam kciuki za Karolcię
coś jej długo idzie. Się biedna wymęczy to już tyle czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale slodziak - widc ze chlopiec- gatulacje. Dziewczyny sie rozpakowuja jedna po drugiej. Spory niunio.
Diviana ja tez jestem na twarzy spuchnieta jesli nie ma wiekszego cisnienia i nie ma bialka w moczu to ok. Ja nawet w chlodne dni jestem strasznie spuchnieta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek no to może jutro jak wstaniemy to będzie super wiadomość od Ciebie, że trzymasz maleństwo na rączkach 🙂

A ja dzisiaj mam jakiś dziwny apetyt. Po obiedzie (leczo) zjadłam loda, potem chipsy, potem winogron, przed chwilą parówki wsunęłam i dalej coś bym zjadła 😮

Pisałyście dzisiaj o puchnięciu. Mi nogi straaasznie puchną, jak wbije palec to tak zostaje. Gdy byłam przedwczoraj na wizycie to mówiłam o tym, ale położna stwierdziła, że wszystko jest w normie. Słyszałam, że przy zatruciu ciążowym ma się nadciśnienie i białko w moczu, a ja nie mam ani tego ani tego. Mąż ciągle krzyczy żebym siedziała z nogami w górze, no ale przecież coś robić muszę. No ale nie mogę patrzeć na moje stopy, buty mnie cisną....ech... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_Evelina_ napisał(a):
Ale slodziak - widc ze chlopiec- gatulacje. Dziewczyny sie rozpakowuja jedna po drugiej. Spory niunio.
Diviana ja tez jestem na twarzy spuchnieta jesli nie ma wiekszego cisnienia i nie ma bialka w moczu to ok. Ja nawet w chlodne dni jestem strasznie spuchnieta.


W tym samym momencie o tym napisałyśmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_Evelina_ napisał(a):
Inez a mi lekarka kazala albo chodzic albo lezec absolutnie nie siedziec- ale to ciezko wykonac.


A mi leżeć lub siedzieć z nogami wyżej 😮 I bądź tu człowieku mądry 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
Moniczek a co ty robials ze takiego przyspieszenia dostalas? Termin masz na 15 🙂


a nic specjalnie nie robiłam hihi - ja tylko nie mogę się doczekać 🤪
dobrej nocki - uciekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy mówicie dobranoc a ja dopiero się witam 🙂
Jestem po wizycie, póki co nie czas na mnie na razie na rozpakowanie się nie zanosi

Agnieszka- gratulacje 🙂
Kornelka- moje kondolencje
Jo- aneczka gratuluję i życzę szybkiego powrotu do formy 🙂
Eleeza- podajmy sobie ręce mi też zostały 2 tyg do teoretycznej godziny "0". Liwka słodka jest
k_online mówisz i masz kciuki zaciśnięte 🙂
Synek siehankowej przesłodki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki jak któraś zapisała sobie ten przepis na magiczny jabłecznik to proszę napiszcie mi. Bo ja dzisiaj próbowałam zrobić jabłecznik (pierwszy raz w życiu) no i mi nie wyszedł 😞 😞 😞 😞 A miałam taką ogromną ochotę na niego 😠 😠
W ogóle dzisiaj średni humor mamy także nie będe Wam smęcić ale na przepis czekam 🙂
Jeszcze później wpadnę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
Niezle Filipiek agapurki wazyl jak ona dala rade go wypchnac.
Ja weszlam na sierpnioweczki i zobaczylam wpis przy raspberry86.Co sie stalo bo jakos nie w temacie jestem. Mala spora byla.

http://www.brzuszek.net/forum,odp_sierpnioweczki_2011,333,555748.html,str=28284 Tutaj Rasbery napisała co się stało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Andrzelika jesteś może jeszcze bo mam pytanko

Jestem, jestem 🙂 🙂


to super 🙂 powiedz mi gdzie będziesz rodzić

Hehe no u mnie w Żorach, nigdzie dalej się nie wybieram 🙂 🙂 A co zmieniłaś zdanie może ? Heh 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Andrzelika jesteś może jeszcze bo mam pytanko

Jestem, jestem 🙂 🙂


to super 🙂 powiedz mi gdzie będziesz rodzić

Hehe no u mnie w Żorach, nigdzie dalej się nie wybieram 🙂 🙂 A co zmieniłaś zdanie może ? Heh 🙂 🙂


No dziś na wizycie mój lekarz bardzo mi polecał Żory i się ciężko zastanawiam 🙂 W niedzielę chcę jechać zobaczyć porodówkę. A masz może listę co trzeba do szpitala zabrać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listy dokładnej nie posiadam, ale zobacz sobie na stronce może tam gdzieś jest http://www.mzoz.zory.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=20&Itemid=31
Ja wiem tyle, że dzieciaczki ubierają w ciuszki szpitalne, więc tylko na wyjście potrzebujesz i rzeczy po porodowe typu podkłady czy podpaski też musisz mieć swoje. No i wiadomo dla dziecka pampersy, chusteczki, bo kąpią w szpitalnych rzeczach. No tyle wiem co mi koleżanka mówiła co teraz rodziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydzia a wiesz czy na pewno w tą niedziele są dni otwarte? Bo wiem, że jest jakiś dany dzień w miesiącu, kiedy można o pełnych godzinach zwiedzić właśnie porodówkę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Lydzia a wiesz czy na pewno w tą niedziele są dni otwarte? Bo wiem, że jest jakiś dany dzień w miesiącu, kiedy można o pełnych godzinach zwiedzić właśnie porodówkę..


gin mi powiedział, że w niedziele można iść, ale jutro sobie jeszcze zadzwonię 🙂 A w razie co mam do niego przekręcić i powiedział, że poprosi kogoś o oprowadzenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...