Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
jolajola właśnie to efekt chyba samotności ale dziś grzecznie leże tylko umywalki umyłam w łazience i kibelek i kuwete dla kota, a zjem sobie sernika na zimno.


Zrobiłaś czy kupiłaś ten sernik?
A za mną chodzi ta kawa mrożona bezkofeinowa czekoladowo- miętowa 🙃
Pojadę dziś zawieść zwolnienie to chyba zajadę do arkadi i sobie kupię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Diviana napisał(a):
Kornelka jak jesteś sama to lepiej niw wieszaj poczekaj do poniedziałku Ja sie właśnie dziś w nocy zastanawiałam jak ja urodze jak mi sił brak.


Kochana oj na to, to na pewno znajdziesz siły 😁


Moja koleżanka nie miała już sił przy porodzie i mdlała a lekarze na nią strasznie krzyczeli za to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
jolajola właśnie to efekt chyba samotności ale dziś grzecznie leże tylko umywalki umyłam w łazience i kibelek i kuwete dla kota, a zjem sobie sernika na zimno.


Zrobiłaś czy kupiłaś ten sernik?
A za mną chodzi ta kawa mrożona bezkofeinowa czekoladowo- miętowa 🙃
Pojadę dziś zawieść zwolnienie to chyba zajadę do arkadi i sobie kupię.


Sernik zrobiłam 🙂 a ta kawa za mną już od tygodnia chodzi, w czwartek mam wizyte więc może też sie skusze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny.
Ja jeszcze się mieszczę 🤪 próbowałam poduszkę podkładać pod plecy, ale jak podłoze to muszę fotel odsuwać, a wtedy za daleko mam na sprzegło wiec nie podkładam na szczescie to nie daleko jest 😉
ale jak jechałam 150km jako pasażer to super było z tą poduszką nawet nic mnie nie bolało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONICZEK - Wielgachne gratulacje! 😁 Super! 😁 Oby wszystko było dobrze! 😁
Diviana - pojazd zwany łóżko - a to dobre! 😜 😜 😜 hehehehe się uśmiałam 🙂 i kto to mówi! Ta, co wiesza firanki 😜
Mogłabym jechać samochodem, ale jestem w ciąży tak rozkojarzona, że się boję jeździć... Bardzo rzadko jeździłam... Poza tym ze stresu i dziur w drodze to jeszcze by mi się mogło przyspieszyć... 🤢 🙃
Kornelka - Ty tych firanek nie wieszaj, ja Cię proszę! Długie trzymanie rąk w górze grozi odklejeniem łożyska. A poza tym, jakbyś, nie daj Boże, spadła z tego stołu, to już tragedia! Teraz to nawet na krzesełko można nam wchodzić tylko z asekuracją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do koncentracji w ciąży to ja w pierwszym trymestrze byłam jak dziecko we mgle zupełnie nie można sie było ze mną dogadać i wtedy znalazłam to : http://dziecko-info.rodzice.pl/showthread.php?s=f8f32903707cdce105450fcf1cc79010&t=174229&highlight=og%25C5%2582upienie+ci%25C4%2585%25C5%25BCowe i pomyślałam że ze mną w sumie nie najgorzej jest 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola powodzenia na wizycie 🙂
A ja samochodem jeżdżę sama, łatwo nie jest bo pedały daleko, ale w dalekie trasy się nie wypuszczam poza wizytami u gina. Nawet lepiej się czuję jak siedzę za kierownicą niż obok, bo wtedy jest mi niewygodnie i wszystko mnie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola - powodzenia z tym doktorkiem! Twarda bądź 🙂

Ja to się dobrze czuję 🙂 Wieczorem tylko bierze mnie zmęczenie... I dlatego, ze tak dobrze się czułam cały czas, to trochę przeszarżowałam... ☺️ i teraz muszę ostro się oszczędzać... 🤨
W ogóle to ja mam dość dużą odporność na ból... i boję się, że nie zauważę tych skurczy...
Może być tak, ze mi te wody nie odejdą, skurcze sobie zbagatelizuję i co wtedy - przegapię moment, kiedy mam jechać do szpitala?! 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
MONICZEK - Wielgachne gratulacje! 😁 Super! 😁 Oby wszystko było dobrze! 😁
Diviana - pojazd zwany łóżko - a to dobre! 😜 😜 😜 hehehehe się uśmiałam 🙂 i kto to mówi! Ta, co wiesza firanki 😜
Mogłabym jechać samochodem, ale jestem w ciąży tak rozkojarzona, że się boję jeździć... Bardzo rzadko jeździłam... Poza tym ze stresu i dziur w drodze to jeszcze by mi się mogło przyspieszyć... 🤢 🙃
Kornelka - Ty tych firanek nie wieszaj, ja Cię proszę! Długie trzymanie rąk w górze grozi odklejeniem łożyska. A poza tym, jakbyś, nie daj Boże, spadła z tego stołu, to już tragedia! Teraz to nawet na krzesełko można nam wchodzić tylko z asekuracją 🙂


No dobrze, posłucham ale patrzec na nią nie mogę. Zdjąc ją to mały pikuś ale zawiesic potem......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂
Ja właśnie skończyłam prasowanko i teraz odpoczywam 🙂
Surcze mam nieregularne i zaczynam się z nimi oswajać 🙂
No Elezze i się nie sprawdziiły moje gdybania, czyli jednak etetu Ci nie poodpiernicze 🙂
MONICZEK SERDECZNE GRATULACJE

Divanko Ty mnie wczoraj uspokajałaś, a sama nawywijałaś...ładnie to tak???
existance z Twojego opisu wynika to samo co z opisów wksiążkach i necie ... moim zdaniem to czop śluzowy powolutku u Ciebie się ewakułuje, ale nie chce nikogo straszyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Co do koncentracji w ciąży to ja w pierwszym trymestrze byłam jak dziecko we mgle zupełnie nie można sie było ze mną dogadać i wtedy znalazłam to : http://dziecko-info.rodzice.pl/showthread.php?s=f8f32903707cdce105450fcf1cc79010&t=174229&highlight=og%25C5%2582upienie+ci%25C4%2585%25C5%25BCowe i pomyślałam że ze mną w sumie nie najgorzej jest 🤪
hahahahah Faktycznie niezłe niektóre wpisy 🙂 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Kornelka to patrz w inną stronę, bo inaczej będziesz patrzyła w oczy dzidziusia na porodówce 😁


Gdyby się dało 😁 😁 😁 Jak leżałam i mówiłam, że patrzec na ten bałagan w domu już nie mogę( bo wstac i tak musiałam ale tylko do tego co konieczne) to mąż powiedział ,, to nie wstawaj wogóle nie będziesz bałaganu widziała" 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelka napisał(a):
Diviana napisał(a):
Kornelka to patrz w inną stronę, bo inaczej będziesz patrzyła w oczy dzidziusia na porodówce 😁


Gdyby się dało 😁 😁 😁 Jak leżałam i mówiłam, że patrzec na ten bałagan w domu już nie mogę( bo wstac i tak musiałam ale tylko do tego co konieczne) to mąż powiedział ,, to nie wstawaj wogóle nie będziesz bałaganu widziała" 😁 😁

Dobre powiedzenie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

U nas nocka minęła spokojnie, tylko kilka razy na siusiu wstawanko no ale to już standard 😁

MONICZEK gratulacje duża ta Twoja Tosia 🙂
A co z Karolcią?? strasznie u niej długo to trwa 😞
Jola powodzenia na wizycie 🙂

U nas pogoda okropna, leje od rana szaro, buro 😞 oprzątnęłam chatynkę i idę na kawkę do ciotki klotki 🙂
Zajrzę do Was później może już będą wieści od Karolci. A swoją drogą straszny wysyp tych sierpniowych dzieci w lipcu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie i maluszki!!!!
Jla powodzenia na wizycie, nie daj się temu lekarzowi 😉
Moniczek gratuluje zdrowej i dużej córeczki 🙂 🙂
A ja dzisiaj na 12:30 jadę na KTG i ciekawa jestem czy zapiszą mi sie jakieś skurcze. Tak jak Jola tez jadę sama samochodem i faktycznie już coraz ciężej mi się jeździ. Ale to nie jest daleko to spokojnie dam rade, chociaż te nasze wrocławskie dziury .... 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Napisałam do Karolci, jak mi coś odpisze to dam Wam znać.
No koniecznie! Chociaż jak tyle czasu cisza, to ja myślę, że jednak już po 🙂 i wszystko dobrze 🙂 cieszy się już pewnie maluszkiem i nie ma czasu się odezwać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jola, aasia trzymam kciuki za wizyty 🙂

Też jestem ciekawa co u Karolci, takie czekanie musi być najgorsze 🤢

Idę podgrzać sobie pierożki 🙂
Mam ostatnio zostawiła mi zapas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...