Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Magdalena witaj w domu. Szymek kochany- niech nie łobuzuje i da się mamie zregenerować 🙂

Dziewczyny jabłecznik w piekarniku- zobaczymy czy mój działa 🙂 z dedykacją dla karolci żeby się już męczyć nie musiała 🙂


Miejmy nadzieję, że się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
jolajola właśnie to efekt chyba samotności ale dziś grzecznie leże tylko umywalki umyłam w łazience i kibelek i kuwete dla kota, a zjem sobie sernika na zimno.


Zrobiłaś czy kupiłaś ten sernik?
A za mną chodzi ta kawa mrożona bezkofeinowa czekoladowo- miętowa 🙃
Pojadę dziś zawieść zwolnienie to chyba zajadę do arkadi i sobie kupię.


Widzę że a kawa zrobiła furorę 😉 😉 o może jeszcze raz się na nią umówimy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Magdalena witaj w domu. Szymek kochany- niech nie łobuzuje i da się mamie zregenerować 🙂

Dziewczyny jabłecznik w piekarniku- zobaczymy czy mój działa 🙂 z dedykacją dla karolci żeby się już męczyć nie musiała 🙂


Oklask dla Ciebie 🙂 Jesteś wielka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez napisał(a):
_Evelina_ napisał(a):
A co do 2 imion to tez mnie naszlo zeby dac. Wiktoria Elżbieta bo moja mama i tesciowa maja na imie Elzbieta.Ale moj maz jest przeciwny.


Brzmi jak angielska królowa 😁


Inez wyjełaś mi słowa z ust 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
A mojemu Kubie się odwidziało imię Oliwier, bo stwierdził że jak zawoła syna to 10 dzieci się zleci 😁 I chce Juliusza 😮 Julek ładnie, ale mi bardziej się chyba już Julian podoba. 😁



Andżelika ja mam nadzieję że mojemu Jaśkowi się odwidzi Eliza 😉 A na moją Julię częso wołam Juliusz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Inez napisał(a):
Artykuł na temat, że są ludzie i parapety 😮

http://trzynastego.bloog.pl/id,330068182,title,Co-jesli-maz-zada-syna,index.html?ticaid=6cbfb


Bez komentarza


Brak komentarza to najlepszy komentarz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.astrolabium.pl/astrologia/zodiak/znaki-zodiaku/255-lew
o to jakie nasze dzieciaczki będą 🙂

dziecko - lew:
Lubi być chwalone i nie znosi sprzeciwu. Zawsze mu mało słodyczy, prezentów i nagród. Jest bardzo odważne. Śmiałym i władczym gestem wyciągnie rączkę do obcego psa. Jak zapragnie wiaderka kolegi, to na pewno je zdobędzie. Ma tendencje do wychowywania swoich opiekunów. Spotkawszy się z odmową, będzie rzucał się na podłogę, aż ustąpisz. Musisz go często chwalić, a rzadko krytykować. Trudy wychowawcze będą Ci w przyszłości wynagrodzone. Możesz być pewna, że w dorosłym życiu dużo osiągnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie

Moniczek serdecznie gratuluję duużej córci

Madziu witaj w domku 🙂 I powtórzę się- Szymek słodziak 🙂

Marta urodzinowo-imieninowe życzenia wszystkiego naj naj naj 🙂


Ja się dziś wybrałam komunikacją miejską na drugi koniec Poznania (zajęło mi to prawie 1,5 godziny) do kosmetyczki ☺️ ☺️ W połowie drogi miałam łzy w oczach i myślałam, że już się nie doczłapię 😞 Na szczęście dałam radę, a później przyjechał po mnie mąż. W międzyczasie zaliczyłam wizytę na poczcie, tradycyjnie odstałam swoje w kolejce, tym razem nie godzinę (jak ostatnio) tylko 10 minut.
Jak wracałam z tej eskapady to przypomniały mi się wczorajsze proroctwa Pati i już nie wydawały mi się aż tak bardzo abstrakcyjne ☺️ ☺️

Chyba już czas zacząc dopuszczać do siebie myśl, że u mnie też może się już niedługo zacząć....

Poleżałam sobie kilka godzin w łóżeczku i powoli wracam do krainy żywych 😉

Dziewczynki też macie wrażenie, że każdy kolejny dzień jest coraz trudniejszy? Mnie przeraża ilu rzeczy nie mogę już zrobić i to często takich z pozoru łatwych i nie wymagających wielkiej siły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do znaku to mi ostatnio znajoma powiedziała, że ma córkę Lwiątko - uparciuszek niezły. Zobaczymy jak to u nas będzie. Za to szef kebaba u mnie w mieście - Turek - powiedział, że dobrze, że Lew, bo bardzo dobry znak (może dlatego, że on sam jest Lew), ale ogólnie oni bardzo pod uwagę biorą znaki zodiaku i potrafi o każdym coś powiedzieć, co faktycznie się zgadza. 🙂

No, a ja siedzę na mieszkaniu u mnie, umyłam podłogi, Kuba powiesił firanki (musiałam go wykorzystać, jest tylko na weekend 😁), remont skończony trzeba posprzątać i powoli się sprowadzać, żeby nas jakaś niespodzianka nie nastała 😁 😁 😁


Madzia jeszcze raz gratulacje, Szymuś słodziutki 😘 🙂 🙂 Buziaki dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Laseczki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Oliwka jest juz w domku 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Ale to jeszcze nie koniec hospitalizacji, bo jeszcze musimy zrobić dodatkowe badania i z powrotem z wynikami do kliniki 😞 Ale lekarz powiedział, że skoro druga nerka działa bez zarzutu to na pewno będzie dobrze. 😉
A co tam u Was, niestety zaległości nie dam rady nadrobić ale widzę że kolejne dzieciaczki na świecie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Gratuluję szczęśliwym mamusią i dużo zdrówka dla maluszków 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...