Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Crazzzyyy napisał(a):
Hej Dziewczyny!!
Gratuluje dzidziusiów!!!
Dawno mnie tu nie było...niestety po raz kolejny trafilam do szpitala.... Dużo by pisać ale w skrócie to zaczęło mnie swędzieć ciało poszperałam w necie i zrobiłam sobie badania wątrobowe...okazało się,że mam cholestaze ciążową...Trzeba bylo szybko reagować bo to niebezpieczne dla dzidzi 😞 Cesarka planowana na 18 przesunięta została na 4! Dzidziuś więc przyjdzie na świat za 5 dni! kurcze zwaliło mnie to z nóg ale tylko zeby mały urodził się i był zdrowy..niczego tak nie pragnę...reszta sie jakos ułoży..pozrowienia brzusie 😘

A CAŁE CIAŁO CIĘ SWĘDZIAŁO CZY KONKRETNE CZĘŚCI??
A tak wogóle DZIEŃ DOBRY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monique1984 na początku jakieś poszczególne części..łydki, stopy...ramiona...a potem coraz bardziej ..Zaczęło sie w 30 tyg. kiedy hormony buzują bo to nic innego jak nietolerancja na nie. Myślałam ze to alergia na proszek ..o ale na wszelki zrobiłam badania no i wyszłedł Aspad i Alat strasznie podwyzszony..Dobrze ze to odkryłam bo mnie to nie zaszkdzi ale dziecko jest zagrozone 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Mamusie i Brzuszki 😉
Mój Szkrabik dzisiaj starsznie marudny, chyba brzuszek ją boli, Cały czas była na tych szpitalnych mieszankach dla noworodków a w sumie od przedwczoraj karmię ją swoim, moze zmiana pokarmu tak na nia działa. Jednak niestety musze pokarm ściągać laktatorem bo mała nie jest przyzwyczajona do ssania sutka 😞 😞 😞 😞 😞 Staram sie ja przykładac do cyca ale szybko robi sie nerwowa więc wole jej nie drażnić tym bardziej po tej całej nerwówce ze szpitalami 🥴 🤨 🤔
Cisza tu dzisiaj ale w końcu sobota 🙂
crazzzyyy nie martw się, maluszek na pewno bedzie zdrowy 😉 😉 😉 😉 Siła sierpniowych kciuków na prawdę czyni cuda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku super,że jesteście w domku z maleńką i jej zdrówko powolutku się stablizuje 🙂 🙂 Oliweczka taka słodziutkanińka,urocza Gratuluję 🙂
Agapurka synuio okrąglutki i taki słodki bobasek 🙂A Ty jedz,żeby maleństwo nie było głodne...
Elleza nie tylko Ty masz tak,że z dnia na dzień ciężej imniej sprawnie 😞Pisałam już właśnie o tym kiedyś, ja min dlatego dużo teraz śpię, bo narobie się jak głupek i resztką sił padam na łóżko i śpie...
Crazzy zmartwiłam się Twoim postem 😞 😞 Mnie też od jakiegoś czasu wszystko swędzi niemiłosiernie 😞 😞 Dziś w nocywstawałam,żeby sobie zrobić wapn, ale też słabo pomagało 😞 😞 Z tym swędzeniem borykam się już jakiś czas i mam teraz coraz bardziej intensywne 😞 😞 Myślałam,że to może uczulenie na coś...We wtorek idę na wizyt muszę koniecznie o tym powiedzieć lekarzowi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 😁

Aniołek Oliwka jest cuuuuudna 🙂
Mam nadzieję, że już niedługo szpital będzie dla Was tylko odległym złym wspomnieniem.

Crazzyyy to już tylko kilka dni 🙂
Trzymam kciuki żeby Wasz Dzidziuś urodził się zdrowiutki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mnie w sumie swędzi tylko brzuch a w zasadzie pępek i wkoło tam gdzie roztępy 😞
jak mi się dziś nic nie chce 😞 a tu sprzątać trzeba żeby teściowa się nie pluła 😞 😞 😞
ANIOŁEK a położna was odwiedza??
Crazzzyyy Igorek będzie zdrowy 🙂 🙂 🙂 dobrze, że intujcia cie nie zawiodła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
no mnie w sumie swędzi tylko brzuch a w zasadzie pępek i wkoło tam gdzie roztępy 😞


To naturalne- brzusio rośnie i się naciąga jak Maluchy się wiercą 🙂
Mnie też teraz swędzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
Tekst mojego do brzuszka:"mała wychodź, no może nie dziś ale jutro i pamiętaj jutro jest już po północy 🙂 nie bądź taka, bo tatusiowi nie chce się iść do pracy 🙂 🙂"



hahahaha
Dobre!!!!!!!!!!

Kobietki, które wspierały mnie kredytowo, a szczególnie te warszawskie, które nawet przy kawie słuchały o bankach! BARDZO WAM DZIĘKUJĘ!!!!!!!!! Wczoraj mój Skarb wrócił do domku i od drzwi krzyczy: Kochanie!!! We wtorek podpisujemy akt notarialny!!!!!!!!!!!!!!! Także dostaliśmy kredyt!!!!!!!!!!!!! Mój mąz od razu dodał: Barolina proszę posiedź u mamusi jeszcze tydzień!!!!!!!!!! Mam więc podwójnie silną nadzieję że Mała go posłucha i moje emocje nie wezmą góry!!!!!!!!!!

Podczytuję Was co chwilę, ale nie mam czasu odpisywać.
Crazzyy masz Ty kobieto intuicję! A z Małym na pewno będzie OK!!!!!!
Mamuśki gratuluję rozsypania! Wasze pociechy są super! i fajnie że już do nas wracacie!!!!!!!!!!!!
Czytałam że po moim cieście nie Karolcia a Moniczek się rozpakowała!!!!! Dużo zdrówka dla Was!!!!!

Dziś będę dopiero wieczorem bo ruszam na Paradę Smerfów z dziewczynkami i pewnie wybierzemy się na spacer po Starówce a potem rodzinny obiadek!!!!!!!!!


MIŁEGO DNIA!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!!

Crazzyyy - życzę zdrówka i powodzenia podczas cesarki 🙂
Aniołek - Twoja malutka śliczna jest 🙂
Mapa - no co ty.. ja normalna jestem 🤪
Dziś znowu mam ciśnienie umarlaka 🤢 Nie mam na nic sił.. rano byliśmy na targowisku wiejskim, kupiłam ser, mleko kozie i trochę swojskich wyrobów... i nadal marzę o kózkach miniaturkach... jak tylko kupimy jakiś dom to pierwszy zakup do kompletu to będą właśnie kózki miniaturki, uwielbiam je... m nie mógł mnie dziś od zagród z nimi odciągnąć 🙂

A teraz idę znowu spać........mała jakoś leniwie się rusz, może też zmęczona tym niskim ciśnieniem...... będę do Was zaglądać, tymczasem życzę miłej soboty ;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
ann5353 napisał(a):

Ciekawe kogo złapie po jabłeczniku od Lydzii?

oby KAROLCIE 🙂

Oby 🙂 Ale to już któryś z kolei jabłecznik pieczony dla Karolcii, a łapie kogoś innego 🙂 Te jabłeczniki działają, ale niekoniecznie na tego dla kogo są pieczone 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzusie i mamusie 😉

U nas nocka beznadziejna, bolał mnie brzuch i plecy 😞 Czy Was też boli brzuch?? bo mi się to zdarza już drugą noc i nie wiem czy to skurcze czy mała tak mnie tam gniecie że tak boli 🤢 🤢

Diviana przepis podam jutro lub w pon bo mam w domu a net w pracy 😞

Madalena jaka śliczna bułeczka z Szymka, uwielbiam takie policzki u dzieci 🙂
Agapurka twój synek również słodziutki, dbaj o siebie 🙂 Powodzenia
Aniołek zdrówka dla Oliwki

Inez artykuł masakryczny że tez tacy faceci chodzą po świecie 😮 🤢

Jola ależ Ci zazdroszczę tylko +12 a ja już +16 😞 😞 😞 Diviana a Ty jak z wagą??
Crazzyy trzymam kciuki za Was już za chwilkę będziecie razem 🙂
Karolciakam gratuluje kredytu!!!! Nareszcie się doczekaliście 🙂

No nic ja uciekam zajrzę do Was dopiero jutro. U nas cały dzień leje, pogoda super śpiąca. Lece brać się za obiad i kończyć ogórki

A czy ktoś coś wie o Karolci?? Czy ona nadal się męczy?
i co z córcią Moniczek?? czy wszystko dobrze?

MIŁEJ SOBOTY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchy 🙂
Karolcia gratuluje kredytu
Crazzy trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie to jeszcze tylko 5 dni i będziesz miała dzidzie przy sobie, zazdroszczę
Agapurka śliczny chłopczyk
Madalena Twój maluszek też jest taki słodziak, fajnie macie że możecie już tulić swoje maleństwa
Aniołek super że Oliwka juz w domciu z mamusią

Ja sie biore za obiadek, dzisiaj zrobie kotlety ziemniaczane z sosem pieczarkowym, bo juz zupełnie nie mam pomysłu na nic i UWAGA!!!! będę robić jabłecznik, czy któraś jest chętna na dedykację??? Bo Karolcia12345 mam nadzieję już rozpakowana po jabłeczniku Lydzi, życzę Wam miłego dzionka 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uwaga, uwaga, mój jabłecznik też już w piecu!Dziewczyny miejcie się na baczności 😉
co do wagi ja od 13 do 33 tygodnia przytyłam równo 10 kg. Ile wcześniej i ile później nawet nie chcę wiedzieć. Mam nadzieję, że mała ze mnie wszystko wyciągnie.

Życzę miłego weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

existence, milium myślę, że te jabłeczniki mogą być dla lydzii i kornelki, bo chyba na nie teraz kolej 😁

crazzyyy ale masz instynkt kobieto, ja to bym w życiu nie wpadła, żeby iść do lekarza i badania zrobić. Zadrapałabym się na śmierć 😉 I ZA 5 DNI BĘDZIESZ MAMĄ?! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 SUPER

Karolciakam NO W KOŃCU SIĘ UDAŁO Z TYM KREDYTEM. GRATULUJE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.

Crazzzyy trzymam kciuki za cesarkę to juz niedługo. 🤪 Dobrze, że wyczytałaś z tym swędzeniem. Ja pewnie też bym spanikowała i szukała informacji w necie.

Karolciakam
🤪 🤪 🤪 cieszę się bardzo, że dopieliście swego warto było poczekać i próbować i próbować. Gratuluje.

UWAGA Piekę jabłecznik z waszego przepisu!!! Zaraz będzie gotowy 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Witajcie.

Crazzzyy trzymam kciuki za cesarkę to juz niedługo. 🤪 Dobrze, że wyczytałaś z tym swędzeniem. Ja pewnie też bym spanikowała i szukała informacji w necie.

Karolciakam
🤪 🤪 🤪 cieszę się bardzo, że dopieliście swego warto było poczekać i próbować i próbować. Gratuluje.

UWAGA Piekę jabłecznik z waszego przepisu!!! Zaraz będzie gotowy 🤪 🤪 🤪


To Twój może dla Elezzy? 😁

A ja nigdy więcej nie będę oglądać strasznych filmów. Obejrzałam wczoraj ''Draculę'' i dziś śniło mi się, że wyszedł ze mnie potwór...przez brzuch. I miał takie długie palce z paznokciami. I tak strasznie bolało jak wychodził. Ohyda 😲 😲 😲 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamusie 🙂
Lydzia dobrze, że się udało z tym zwolnieniem.
Crayzyyyy trzymam kciuki.
aniołek jeszcze raz zdrówka dla małej i Ciebie.
Paninka szybkiego powrotu do domciu.
Eleeza podwyższenia się ciśnienia.
Pati miłych snów. A może lepiej nie czekaj do wtorku, to 4 dni, może zadzwoń, zapytaj, powiedz co Cię niepokoi.
milium ja ale o przyszłym tyg myślałam 😉 Ale lepiej wszystkie jabłeczniki od dziś pieczone niech może z dedykacja dla Karolci będa 🙂
Ciekawe co u moniczki??

Miłego weekendu dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela +16 kg to nie dużo, nie masz się co martwić.
Niektóre tyją 35 z tego co wczoraj słyszałam he. ale jak to potem zgubić, no chyba, że się ma więcej dzieci to pewnie nie ma problemu.

Moja kuzynka w pierwszej ciąży 1,5 roku temu przytyła 17kg a potem się odchudzała chodziła na aerobik uważała co je i schudła zaledwie 3kg, a jak teraz urodziła 3,5 miesiąca temu i ma dużo do roboty z 2 dzieci, nawet nie wiedziała, kiedy i już zgubiła 7kg naprawdę widać różnicę gołym okiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...