Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kornelka napisał(a):
karolcia to dobrze, że wszystko dobrze 🙂
Inez mi się dzisiaj załączył smok, zjadłabym obrazek 🙂 Pogratuluj siostrze talentu 🙂
Dziewczyny ja się położe bo mnie w mariolce kłuje a mały prezy się od wczoraj i pręży 🙂
Pwnie jak Diviana poleże..10 min i do lodóki wstanę 😁


Diviana właśnie wsuwa serek waniliowy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Kornelka napisał(a):
karolcia to dobrze, że wszystko dobrze 🙂
Inez mi się dzisiaj załączył smok, zjadłabym obrazek 🙂 Pogratuluj siostrze talentu 🙂
Dziewczyny ja się położe bo mnie w mariolce kłuje a mały prezy się od wczoraj i pręży 🙂
Pwnie jak Diviana poleże..10 min i do lodóki wstanę 😁


Diviana właśnie wsuwa serek waniliowy 😜


😁 😁 ja na śniadanie zjadłam a teraz kanapkę z mielonką bo ją uwielbiam inie zmierzła mi jeszcze i surówkę z białej kapusty. Orzeszki w polewie schowałam, żeby na oczach nie leżały. Był małosolny, ementaler, pomidor i już nie pamiętam 🙂 Obiad mi się nie zmieści 🙂 Pierogi tez mam ale tylko na nie patrzę 😁 I naleśniki i fasolkę przygotowałam, ale stwierdziłam, że jutro ją zjem choc na obiad miała byc 🙂
Smacznego Diviana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja od rana: płatki z mlekiem, 3 kanapki z dżemem truskawkowym, kolejne 3 kanapki z dżemem truskawkowym, w międzyczasie paczka migdałów, troche paluszków, pierogi z jagodami 8 sztuk, kawałek sernika na zimno, serek waniliowy a teraz przybieram sie do zupy jarzynowej i pulpeta z ziemniakami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propo aktywności na forum...Ja jakoś ostatnio dużo śpię i przez to mniej aktywna jestem, ale tak też myślałam,że pod koniec lipca już się troszkę mniej aktywnie zrobi...Każdy dopina sprawy na ostatni guzik....To normalne....ale za jakiś czas jak się wszystkie rozpakujemy i ogarniemy po porodach to będziemy onaszych pociechach pisać i znów będzie mam nadzieję aktywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
to ja od rana: płatki z mlekiem, 3 kanapki z dżemem truskawkowym, kolejne 3 kanapki z dżemem truskawkowym, w międzyczasie paczka migdałów, troche paluszków, pierogi z jagodami 8 sztuk, kawałek sernika na zimno, serek waniliowy a teraz przybieram sie do zupy jarzynowej i pulpeta z ziemniakami 😜


Niezły mixx 😁 Tobie też widze apetyt dopisuje. Ja jeszcze 2 rodzaje ciasta po trochu kazdego, 2x po 2 kanapki i raz 1, Byłam sprawdzic czy maliny jakies doszły ale nie 🙂
I wędlinę bez niczego podjadam, po plasterku ale juz odpocząc od jedzenia muszę bo pęknę 🙂 Co nie znaczy, że nic bym nie chciała 🙂 ale widzę rozrzut smakowy masz niezły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jecie pyszności... ja nie mogę 😞 słodkiego... Ale dzisiaj na deser po obiedzie miałam Big Milka 😁 Muszę mieć choć odrobinę przyjemności 😜

Ja się zbieram na jakiś spacerek...
Także pozdrowienia dla wszystkich! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzusie 🙂

No to może ja zrobię ten jabłecznik, ale najpierw muszę się mojego m doprosić żeby mi jabłek nazbierał, bo od wczoraj zmobilizować się nie może :/

Eleeza- no mały leniuszek z niej 🙂 niestety nie wiem ile waży:/
Moniczek- gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej przyszle mamuski i juz mamusie!!!
Co tam jestem iekawa ktora nie jest juz dwupaku mam zamiar was doczytac le juz zjada mnie ciekawosc 😉 🙂 🙂
My bylysmy tez dzis u lekarza wszystko jest ok i wyglada na to ze malj sie nie spieszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane brzuszki 🙂

Dzisiaj wyszliśmy ze szpitala. Obiecuje, że jak tylko znajdę większą chwilę to pojawię się by nadrobić stracony z Wami czas. Tym czasem chcę się nacieszyć moimi kochanymi chłopakami 🙂

Gratuluję wszystkim brzuszkom, które być może wypakowały się w czasie kiedy leżałam w szpitalu. 🤪 🤪 🤪 🤪

Dziękuję serdecznie za życzenia i gratulację. Przesyłam moc buziaków i uścisków. 😘 😘

Oto jeszcze jedno zdjęcie Szymka. W niedługim czasie wrzucę więcej na sierpnióweczkach.
[URL=http://ifotos.pl/zobacz/DSCF4840_hserqps.JPG/][IMG]http://s3.ifotos.pl/mini/DSCF4840_hserqps.JPG[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Witajcie kochane brzuszki 🙂

Dzisiaj wyszliśmy ze szpitala. Obiecuj, że jak tylko znajdę większą chwilę to pojawię się by nadrobić stracony z Wami czas. Tym czasem chcę się nacieszyć moimi kochanymi chłopakami 🙂

Gratuluję wszystkim brzuszkom, które być może wypakowały się w czasie kiedy leżałam w szpitalu. 🤪 🤪 🤪 🤪

Dziękuję serdecznie za życzenia i gratulację. Przesyłam moc buziaków i uścisków. 😘 😘

Oto jeszcze jedno zdjęcie Szymka. W niedługim czasie wrzucę więcej na sierpnióweczkach.
[URL=http://ifotos.pl/zobacz/DSCF4835_hsnqssw.JPG/][IMG]http://s2.ifotos.pl/mini/DSCF4835_hsnqssw.JPG[/IMG][/URL]


Magdalena wszystkiego naj dla Was 😘 Odpoczywaj i ciesz się ile wlezie 🙂 Gratuluje 🙂 Jak znajdziesz chwilę napisz jak sie czujesz, jak Szymuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smutno mi 😞 mój pojechał sobie do kolegi na garaż w tv nic siedzę sama w tym pokoju i za dużo myślę 😞
wygolić się muszę ale jak tylko pomyślę o tym małym prysznicu i męczarni w nim to aż mi się odechciewa 😞no ale chyba będę musiała iść i męczyć się!! 😞 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdalena malay przeslodki.
Moniczek gratuluje ale duza dziewczyna.
Ciekawe dlaczego mala jest pod respiratorem skoro urodzila sie taka duza, ktora ona miala tydzien 36 albo 37.
Karolcia trzymam kciuki.
Ciesze sie ze Wasze ktg i badania wyszly dobrze.
I nie szlejcie bo zadna nie dotrwa do terminu. Ja tez mam kryzys i chcialabym juz tez niedlugo urodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...