Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Pati czy Ty próbujesz mnie wygryźć z posady forumowej wróżki, czy mi się tylko zdaje? 😁 😁 😁

Absolutnie:P
Ja mam tylko czasami zajawki na ściąganie kogoś myślami, no i niekiedy małe deja vu 🙃


Na początek wystarczy 😁 😁 😁 a póżniej szklana kula i czarny kot 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Pati czy Ty próbujesz mnie wygryźć z posady forumowej wróżki, czy mi się tylko zdaje? 😁 😁 😁

Absolutnie:P
Ja mam tylko czasami zajawki na ściąganie kogoś myślami, no i niekiedy małe deja vu 🙃


Na początek wystarczy 😁 😁 😁 a póżniej szklana kula i czarny kot 😉


No i w ciąży mam faze na układanie pasjansa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!
a ja się nie odzywałam cały dzień, bo coś mnie brzuch boli, plecy w ogóle czuję się do d....
Ciśnienie mam od kilku dni niskie jak cholera dziś po dwóch kawach było 90/58.... stąd chyba to ciulowe samopoczucie....
ech już sama nie wiem co jest.....
Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej...
Asia... ja chyba przedwczoraj podawam tu przepis ale nie pamiętam na której stronie... dziś już nie mam sił, ale jutro moge go wkleić ponownie....

Dobranoc brzusie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak tez właśnie pomyślałam 🙂
Swoją drogą to powiem Wam,że jest mi tak ciężko ,że szok 😞 i już nie mogę się z jednej sstrony doczekać finiszu, alejak dziśmnie te bóle złapały w nocy to miałam takiego cykora,że ho ho i pomyślałam,żeby jeszcze Maleństwo posiedziało...Choć wiem,że 2 tyg to na prawdę maks...a jak doktorek wcześniej szew mi zdejmie to i wcześniej będzie akcja..mam nadzieję,że nie dopuści do tego,żebym bóle miała i potem dopiero cc tylko od razu mnie weźmie i wyciągnie maleństwo 🥴 🥴 🥴
Oj niby wcześniej jakośnie przeżywałam tego porodu i nie bałam się,ale wczoraj właśnie urodziłą mojego męża brata żona i miała właśnie cc i jak dziś z nią rozmawiałąm to jakoś strach mnie ogarnął...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
DOBRANOC 🙂 🙂
Dziś chyba żadna nie piekła ciasta, więc ciekawe czy będą na nas czekały jakieś nowinki z rana 😜 😁 😁


Jak to nie? Ja piekłam z myślą o Karolci 😉
Nie mogłam jednak znaleźć przepisu Fogi i zrobiłam "swój" jabłecznik - to będzie test na magiczną moc przepisu Fogi 😉 Jeśli jutro Karolcia nie urodzi to Foga koniecznie musi nam podać przepis raz jeszcze 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

DOBRANOC BRZUSZKI I MAMUŚKI!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez napisał(a):
Pewnie większość z Was dostała MMSa od siehankowej, ale na wszelki wypadek wstawiam:

CUDO SIEHANKOWEJ[color=red][/color] 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/zdjc499cie1133.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/448/zdjc499cie1133.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



PRZECUDNY!!!!!!!!!!!!! NORMALNIE SIĘ ZAKOCHAŁAM! GRATULUJĘ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie i mamusie
Maluch Siehankowej uroczy, oj będą za nim dziewczyny ganiać 🤪
Ja oczywiście usiedzieć na tyłku nie mogę i wczoraj powiesiłam w dziecinnym zasłony a potem cały wieczór miałam skurcze 😞 wzięłam nospe ale nie pomogło i sie wystrachałam że już torba do szpitala praktycznie przygotowana, a właściwie to co w niej powinno być, bo sie nie zmieściło. I teraz zastanawiam sie czy moje brykanie po drabinie a nie było tego dużo to wywołało, czy może że najadłam sie wczoraj kapusty zdeło mnie mała miała mniej miejsca i intensywnie sie ruszała bardzo przez co wywołała skurcze. Skurcze były na szczęcie nieregularne ale strachu sie najadłam, jeszcze wieczorem krwe mi z nosa zaczęła lecieć tak mocno 😞 W nocy jak sie budziłam to dostawałam jakiejś schizy że może mi wody odchodzą, więc czuje sie wymęczona i póki co leże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana łączę się z Tobą w bezsenności 😉 No.. a sierpnióweczki tyle powtarzały "nie szarżuj", "nie wieszaj firan", "nie myj okien" a Ty Słoneczko swoje - to aż się ciśnie na usta opr... 😠!!!!!!!!
Mam nadzieję że teraz już lepiej i będziesz uważała!!!!!!!!! Ja rozumiem że chcesz byśmy razem leżały na Solcu 😁 a ja się tam pewnie najpóźniej za tydzień wybiorę, ale żeby aż tak do tego dążyć???????? 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 🙂
Mamusie ja mam pytanie czy, któraś z was zauważyła różnicę w barwie moczu mój z rana jest prawie, że pomarańczowy!! 😞 i jak się podetrę to na papierze tez zostaje mi żółty na lot i tak się zastanawiam czy to nie początki odpadania czopu może?? mam nadz, że mi pomożecie i się wypowiecie jak jest u was!!
Miłego Dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniq ja mam bardzo żółty mocz, ale to dlatego że biorę tabletki Furaginum na bakterie i ona powodują chyba taką barwę. Ale nie sądzę żeby kolor moczu miał coś wspólnego z czopem, przecież to inna dziurka 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no będę musiała powiedzieć mojej pani doktor w pon o tym zobaczymy co mi powie 🤢
dzięki 🙂
Ja póki co was opuszczam 🙂 pora iść do kosmetyczni żeby na porodówce nie straszyć 🙂 🙂
FOGA KOCHANA MAM NADZIEJĘ, ŻE PAMIĘTASZ O MOJEJ MAŁEJ PROŚBIE 🙂 PORÓD TAK MIĘDZY 1 A 5 SIERPNIA MI SIĘ MARZY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...