Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Andżelika, Moniq, dzięki za pomoc, ale chyba nie dam rady. Mój telefon odmówił współpracy z kompem (chciałam wysłać to zdjęcie przez bluetooth-a, ale DUPA JAŚ, nie chce się połączyć).
Sierpnióweczki, do której z was mogę wysłać mms-a ze zdjęciem? Wklejcie je proszę na forum.
Z góry dziękuję 😘 😘

możesz do mnie 🙂 nr na sierpnióweczkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
jo-aneczka ja to wysyłam z telefonu mmsa na maila swojego wtedy mam na kompie albo kabel podlaczam i zrzucam.


Ja nie mam ustawionej skrzynki w telefonie, do tej pory zrzucałam przez kabel albo bluetootha, ale kabel po remoncie jest nie do odnalezienia a tel nie chce się z lapciakiem połączyć 😞 Złośliwość rzeczy martwych, normalnie 😉
Ale mam nadzieję, że Lydziaaa stanie na wysokości zadania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Paninka to dla niepoznaki ubierz się jakoś awangardowo- pomyśli, że taki masz styl 😁 😁 😁
🤪 🤪 🤪 dzieki za cenne rady 😁 😁....ale tu chyba nawet najsmielsze stylizacje nie zatuszuja tej komedii.... chociaz jak tak teraz patrze to w sumie nie ma tragedii...myslalam ze bedzie gorzej...najwazniejsze ze mi sie podoba 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
A oto i mały przystojniak 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/ar28.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5530/ar28.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

jaki śliczny maluszek 🙂 🙂 🙂 cudna dzidzia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Paninka napisał(a):
jolajola81 coraz bardziej zaczynam wierzyc w te jableczniki!!! robilas w niedziele i wtedy odeszly wody agapurce...teraz kolejne blachy ciasta wywoluja porody...cos za duzo jak na zbieg okolicznosci 🤪 🤪 🤪


No i wczoraj późnym wieczorem ta moja niepohamowana ochota na jabłecznik 😁 😁

hehe no w sumie, ja dzis mam ochote zrobic wiec jutro znow sie posypią dobre wiadomości na forum 🤪

Dziewczyny ja będę piec jabłecznik w sobotę bo spodziewamy się gości, a to ciasto najlepiej mi wychodzi, także nie wiem jaką literkę to pobudzi do porodu ale proszę się przygotować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
jo-aneczka ja to wysyłam z telefonu mmsa na maila swojego wtedy mam na kompie albo kabel podlaczam i zrzucam.


Ja nie mam ustawionej skrzynki w telefonie, do tej pory zrzucałam przez kabel albo bluetootha, ale kabel po remoncie jest nie do odnalezienia a tel nie chce się z lapciakiem połączyć 😞 Złośliwość rzeczy martwych, normalnie 😉
Ale mam nadzieję, że Lydziaaa stanie na wysokości zadania 😉

Ja też nie mam skrzynki po prostu wysyłam zamiast sms to mail ja np. mam taka opcje w telefonie
wyszukaj kontakt ( czyli z listy wybieram)
wpisz nr telefonu
wpisz adres e-mail.

i wpisuje i sie wysyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
A oto i mały przystojniak 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/ar28.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5530/ar28.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

SŁODZIACZEK MALUTKI 🤪 🤪 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
A oto i mały przystojniak 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/ar28.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5530/ar28.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


śliczny maluch 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Jakie super wiadomości z rana.
]MARTA I MAGDA GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!![color=red][/color]
agapurka równieć GRATULUJĘ, bo nawet wczoraj nic nie napisałam

Teraz pewnie kolej siehankowej albo karolci12345i 😁

Ja to pewnie jeszcze sobie poczekam. Suwaczek pokazuje 30 dni, ale ja poproszę jabłecznik tak na połowę sierpnia 😜

A synuś Magdy...prześliczny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Lydziaa a Twoja Mała ułożona główkowo czy miednicowo?


główkowo i właśnie zastanawiam się czym ona tam gmera 🙂

Raczką 🙂
Mi się dzisiaj śniło, że sie odwróciła i miałam cesarke. 🥴


Ja mam nadzieję, że moja się odwróci i cesarki jednak mieć nie będę.
Zmykam powoli robić obiadek a później będę się szykować na ktg i wizytę. Zobaczymy ile Mała waży, bo od tygodnia czuję się jak smoczyca- taki mam apetyt 😉 Więc pytanie czy ja to magazynuję, czy się Liwcia na ostatniej prostej rozkręciła i zmieniła kategorię wagową 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydziaaa, spisałaś się na medal. Oklaska ci za to dałam, dzięki.
Szymuś jest cudny, podzielam w 100% wasze zdanie.
A Marta napisała, że po powrocie do domku wrzuci fotki Julci - też jest słodziuchna 🙂 🙂 🙂

Hmmm, tylko kto teraz uaktualni stronę sierpnióweczek. A tu taki wysyp maluszków się szykuje 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymuś śliczny 😁

jo-aneczka napisał(a):


Hmmm, tylko kto teraz uaktualni stronę sierpnióweczek. A tu taki wysyp maluszków się szykuje 😁 😁 😁


Trzeba Madzi jakąś listę zastępczą przygotować 😁
Żeby potem w natłoku zajęć szybko uzupełniła 🙂


Paninka, Eleeza trzymam kciuki za wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...