Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
GwiazdkaNaj napisał(a):
Witajcie dziewczyny!

Mam pytanie głównie do Karolciakam i Palomy21, w których szpitalach zamierzacie rodzić w Warszawie? Pytam bo ciągle zastanawiam się, co gdy nie będzie miejsca w szpitalu, bo obecnie sporo szpitali w Wawie jest remontowanych i czasami robią się korki 🙂, więc zawsze mogą odmówić przyjęcia.
Ja już nie mogę się już doczekać porodu, póki co ani jednego znaku zapowiadającego, żeby miało to szybko nastąpić. Tymczasem cieszę się i gratuluję wszystkim dziewczynom, które w ostatnich dniach zostały Mamami 🙂


obie zamierzamy rodzić na Solcu 🤪
Karolciakam urodziła tam Swoje poprzednie córki i jest zadowolona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lydziaa jak widać moja desperacja jabłecznikowa była w pełni uzasadniona 😁 😁
Ciacho pyszne, jeszcze raz dzięki za przepis 🙂 Tylko zrobiłam na za szerokiej blasze i wygląda bardziej jak tarta niż klasyczny jabłecznik 😁 😁
Ochota na jabłecznik zaspokojona, ale co chwilę pochłaniam kolejne porcje ☺️ ☺️

A Tobie też upiekę, jak nadejdzie odpowiednia pora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Paninka napisał(a):
jolajola81 coraz bardziej zaczynam wierzyc w te jableczniki!!! robilas w niedziele i wtedy odeszly wody agapurce...teraz kolejne blachy ciasta wywoluja porody...cos za duzo jak na zbieg okolicznosci 🤪 🤪 🤪


No i wczoraj późnym wieczorem ta moja niepohamowana ochota na jabłecznik 😁 😁

hehe no w sumie, ja dzis mam ochote zrobic wiec jutro znow sie posypią dobre wiadomości na forum 🤪


a mój jabłecznik włąsnie trafił do piekarniak 🤪 🤪 🤪
dla kogo?? siehankowa?? karolcia12345i?? 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
Foga napisał(a):
Siehankowa - ty też /??? Ale numer...........to komu ja w sierpniu będę piec, jak tu połowa w lipcu sie rozpakowuje 🤪 🤪 🤪 🤪

W razie W trzymam za Ciebie kciuki... a swoją drogą ja nadal nie wiem jak czuje się te skurcze.....czy to boli, czy jak??? Kurde, boję się, że przegapię...

jak to komu np mi ja chce urodzić między 1-5 sierpnia 🙂


Foga a ja chcę urodzić nie wcześniej niż 15 sierpnia a najlepiej 17 w urodziny m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Dziewczyny jak jabłecznik ma taką moc to co dopiero torty :P


trzeba zamówić u karolciakam bo zdaje się że chwaliła sie talentem 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżelika, Moniq, dzięki za pomoc, ale chyba nie dam rady. Mój telefon odmówił współpracy z kompem (chciałam wysłać to zdjęcie przez bluetooth-a, ale DUPA JAŚ, nie chce się połączyć).
Sierpnióweczki, do której z was mogę wysłać mms-a ze zdjęciem? Wklejcie je proszę na forum.
Z góry dziękuję 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Andżelika, Moniq, dzięki za pomoc, ale chyba nie dam rady. Mój telefon odmówił współpracy z kompem (chciałam wysłać to zdjęcie przez bluetooth-a, ale DUPA JAŚ, nie chce się połączyć).
Sierpnióweczki, do której z was mogę wysłać mms-a ze zdjęciem? Wklejcie je proszę na forum.
Z góry dziękuję 😘 😘


możesz do mnie wysłać- nr na sierpniówkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Andżelika, Moniq, dzięki za pomoc, ale chyba nie dam rady. Mój telefon odmówił współpracy z kompem (chciałam wysłać to zdjęcie przez bluetooth-a, ale DUPA JAŚ, nie chce się połączyć).
Sierpnióweczki, do której z was mogę wysłać mms-a ze zdjęciem? Wklejcie je proszę na forum.
Z góry dziękuję 😘 😘


możesz do mnie wysłać- nr na sierpniówkach


ok, zaraz będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Paninka to się wolno rozbieraj- graj na zwłokę 😁 😁 5 minut szybko zleci 😉


o to si enie martwie bo w 5 to ja butow nie zdaze zdjac 🤪 🤪 bo na kilka podejsc musze to robic 🙃 ale mimo wszystko ( czyt. afro-irokeza i niedogolonki) to jednak chcialabym zeby mnie zbadal ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Paninka to się wolno rozbieraj- graj na zwłokę 😁 😁 5 minut szybko zleci 😉


o to si enie martwie bo w 5 to ja butow nie zdaze zdjac 🤪 🤪 bo na kilka podejsc musze to robic 🙃 ale mimo wszystko ( czyt. afro-irokeza) to jednak chcialabym zeby mnie zbadal ☺️


Jak będzie leciwy to mu wciśniesz kit, że teraz taka moda 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was kochane brzuchole 🙂
Magda i Marta no nieźle odstęp między porodami 35 minut, prawie w tym samym czasie, ale to szybko poszło.
Siehankova oj ja widze że Ty jesteś następna w kolejce, żadnych oznak a tu prosze w ciągu jednej doby wszystko naraz sie skumulowało i zaraz się okaże że jak pojedziesz do szpitala to też minie godzinka i dzidziuś będzie z Tobą, no ciekawa jestem.
Mi ten czop wypadł w poniedziałek ale nie wiem czy to całość czy część bo nie wiem ile w sumie tego miałoby być, i od poniedziałku żyje w stresie, każdy skurcz jest dla mnie straszny, bo licze tylko żeby nie teraz bo do sierpnia musze wytrzymac i do 37 tyg chociaz, a to wszystko przez niedzielny długaśny spacer, a teraz musze siedziec na dupie, ale jak wstaje to czuje jak mały mi prawie wychodzi dołem, tak nisko siedzi i kopie mnie w pęcherz, masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Solcu sporo pozytywnych opinii słyszałam w ostatnim czasie. Ja właśnie się zastanawiam między Madalińskiego, Solcem, Żelazną. Moja ciąża prowadzona jest na Madalińśkiego i to jest argument za tym aby tam rodzić. Aczkolwiek ciągle się jeszcze waham...
Dziękuję Wam za odpowiedź 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Paninka napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Paninka to się wolno rozbieraj- graj na zwłokę 😁 😁 5 minut szybko zleci 😉


o to si enie martwie bo w 5 to ja butow nie zdaze zdjac 🤪 🤪 bo na kilka podejsc musze to robic 🙃 ale mimo wszystko ( czyt. afro-irokeza) to jednak chcialabym zeby mnie zbadal ☺️


Jak będzie leciwy to mu wciśniesz kit, że teraz taka moda 😁 😁


do tej pory do takiego starszego dziadka chodzilam...ten do ktorego ide dzisiaj to mlody podobno...wiec tymbardziej mi glupio ☺️ ☺️ 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...