Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A ja coś dziś chyba kryzys formy mam............. jakoś mi niedobrze... i nawet cera jest przeciwko mnie... syf wyskoczył.. jakieś czerwone plamki na twarzy.. włosy paskudne.., ogólnie tak bleeeeeeee się dziś czuję... 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Paninka napisał(a):
jolajola81 coraz bardziej zaczynam wierzyc w te jableczniki!!! robilas w niedziele i wtedy odeszly wody agapurce...teraz kolejne blachy ciasta wywoluja porody...cos za duzo jak na zbieg okolicznosci 🤪 🤪 🤪


No i wczoraj późnym wieczorem ta moja niepohamowana ochota na jabłecznik 😁 😁

hehe no w sumie, ja dzis mam ochote zrobic wiec jutro znow sie posypią dobre wiadomości na forum 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj co za dzien 🙂 madzi i marcie oczywiscie gratuluje 🙂 i agapurce bo nie pogratulowalam wczesniej 🙂
ja sie szykuje na pierwsze KTG,mozecie mi cos wiecej powiedziec o tym badaniu? bo troche stresu zlapalam ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
A ja coś dziś chyba kryzys formy mam............. jakoś mi niedobrze... i nawet cera jest przeciwko mnie... syf wyskoczył.. jakieś czerwone plamki na twarzy.. włosy paskudne.., ogólnie tak bleeeeeeee się dziś czuję... 🤢 🤢

Foga weź prysznic hehe 😜
i wysmaruj sie balsamem pachnacym 🙂 umaluj się bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GwiazdkaNaj napisał(a):
Jolajola81 widzę, że Ty też jesteś z Warszawy, więc jak masz ochotę podzielić się, który szpital wybrałaś będę wdzięczna. Chyba mamy zbliżone terminy porodów 🙂 Jeśli ten jabłecznik jest taki skuteczny to ja chętnie zrobię kilka może któryś zadziała 🙂

Ja w Praskim albo w Brudnowskim, bo tam mam najbliżej jutro zdecuduje bo mam wizyte akurat i pogadam z lekarzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa, biegnij w tej chwili do szpitala na ktg 😉
Nie czekaj do wizyty, bo możesz nie doczekać.
Jeżeli jest tak jak piszesz to możesz i dziś urodzić. A wydruk z ktg pokażą lekarzowi i on ci dokładnie wyjaśni czy te skurcze to już porodowe są czy tylko przepowiadające.
Jak na mój nos to u ciebie się już zaaaaaczyyyyyna jaaaazdaaaa 🤪
Lepiej być za wcześnie w szpitalu niż za późno.
I koniecznie daj znać co ci wyszło na tym badaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Siehankowa - ty też /??? Ale numer...........to komu ja w sierpniu będę piec, jak tu połowa w lipcu sie rozpakowuje 🤪 🤪 🤪 🤪

W razie W trzymam za Ciebie kciuki... a swoją drogą ja nadal nie wiem jak czuje się te skurcze.....czy to boli, czy jak??? Kurde, boję się, że przegapię...

jak to komu np mi ja chce urodzić między 1-5 sierpnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
ojoj co za dzien 🙂 madzi i marcie oczywiscie gratuluje 🙂 i agapurce bo nie pogratulowalam wczesniej 🙂
ja sie szykuje na pierwsze KTG,mozecie mi cos wiecej powiedziec o tym badaniu? bo troche stresu zlapalam ☺️ 😁


Justynka, przeczytaj posty z wczoraj 😉 pisałyśmy o ktg 🙂 I żadnych stresów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka, to życzę powodzenia w oporządzaniu mariolki...

Jola... nawet rzeczy martwe są przeciw mnie... podkład mi się skończył........ Tylko puder w kamieniu został a on raczej niewiele zakryje.. ale spróbuję chociaż coś korektorem zrobić... A prysznic i balsam już rano był, nawet brązujący, bo nogi mam tak białe, że wstyd w rybaczkach łazić...
Spadam coś ze sobą zrobić i uciekam do mamy upiec jej ten jabłecznik........ do później dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 🙂
Madalena i Marta gratulację 🙂
Czyżbym ja też miała moc sprawczą 🥴 Wczoraj wieczorkiem napisałam, że teraz z a przeskakujemy na m i proszę 🤪 No to w takim razie teraz chyba k - karolcia i kasia - siehankowa 🙂
A tak poważnie to: Siehankowa jedź na KTG, bo moim zdaniem coś się zaczyna 🙂 Tak jak napisała Jo-aneczka niedługo możesz juz trzymać synka w ramionach 🙂 Powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siehankowa posłuchaj jo-aneczki. Mi też się wydaje, że u Ciebie się zaczyna.
jo-aneczka wczoraj odpisałam na Twoje pytanie odnośnie psów, a poniewaz nie mam pewności, że przeczytałaś i nie chcę żebyś pomyślała, że Cię lekceważę to piszę teraz, że odpisałam 🙂
Dostałam wypłatę z zusu 🤪 przedostatnią 🥴 a teraz do zlewu maszeruję. Mąż jutro ma urodziny wiec po prezent muszę jechac. Nie za bardzo wiem co mu kupic, ale coś wypatrzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
Siehankowa posłuchaj jo-aneczki. Mi też się wydaje, że u Ciebie się zaczyna.
jo-aneczka wczoraj odpisałam na Twoje pytanie odnośnie psów, a poniewaz nie mam pewności, że przeczytałaś i nie chcę żebyś pomyślała, że Cię lekceważę to piszę teraz, że odpisałam 🙂
Dostałam wypłatę z zusu 🤪 przedostatnią 🥴 a teraz do zlewu maszeruję. Mąż jutro ma urodziny wiec po prezent muszę jechac. Nie za bardzo wiem co mu kupic, ale coś wypatrzę 🙂


Kornelka, dzięki 😉 Już wczoraj przeczytałam. Zapisałam sobie ta stronkę, którą podałaś. Oklaski dla ciebie. A furminator też wypróbuję (do kota)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dzisiaj już 27.07 a ja kasy za czerwiec dalej nie mam 😞 a jak u Ciebie Jo-aneczka??

Mój jabłecznik jest już w piekarniku 🙂 i tu Foga do Ciebie pytanie bo robiłam z Twojego przepisu.
W przepisie było żeby ciasto wylać na blachę a mi wyszło jakieś gęste że musiałam je kłaść łyżką czy tak miało być??

No i pierwszy krok za mną 😁 wyciągnęłam torbę z folii i teraz się wietrzy i nabiera mocy 🙂 może za 2dni coś tam do niej wrzucę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Kornelka napisał(a):
Siehankowa posłuchaj jo-aneczki. Mi też się wydaje, że u Ciebie się zaczyna.
jo-aneczka wczoraj odpisałam na Twoje pytanie odnośnie psów, a poniewaz nie mam pewności, że przeczytałaś i nie chcę żebyś pomyślała, że Cię lekceważę to piszę teraz, że odpisałam 🙂
Dostałam wypłatę z zusu 🤪 przedostatnią 🥴 a teraz do zlewu maszeruję. Mąż jutro ma urodziny wiec po prezent muszę jechac. Nie za bardzo wiem co mu kupic, ale coś wypatrzę 🙂


Kornelka, dzięki 😉 Już wczoraj przeczytałam. Zapisałam sobie ta stronkę, którą podałaś. Oklaski dla ciebie. A furminator też wypróbuję (do kota)


Dziękuję za oklask, ciesze się jesli mogę komus pomóc. Jego radośc jest dla mnie nagrodą 🙂
Już będę spała spokojnie, bo co się w nocy obudziłąm to jakieś przeczucie miałam, że czegoś nie zrobiłam, jakieś niespełnienie 😉
O matko i córko już prawie pierwsza..........postaram się Was podczytywac, ale teraz już muszę uciekac od kompa bo mi dzień zleci i niczego nie załatwię. Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
Kornelka propnuję dzidzie w ramiona dać jutro mężowi 🙂 na bank nie zapomni prezentu 🙂
no to chyba jeszcze jeden dzidziuś nam dziś przybędzie 🙂 siehankowa jedź do szpitala czytałaś jak szybko akcja u naszych M się rozwinęła 🙂


moniq takie były zamysły, ale raczej nic z tego. Przed chwilą myłam naczynia i kolejny raz o tym myślałam 🙂 Nic się jednak nie zapowiada........A miałby fajny prezent. Synek pewnie po tatusiu charakterek ma to się nie spieszy, wszędzie zdąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela, ja wtedy co ci pisałam to dostałam przelew jednocześnie za maj i czerwiec a parę dni później za część lipca.
Tak więc z rozliczeniami z ZUS jestem prawie na bieżąco 😉

Dziewczynki, mam prośbę. Wrzucę wam zdjątko Szymka od Madaleny tylko powiedzcie mi prooooszę jak to zrobić. Tylko piszcie jak do osła, ok? To musi być szczegółowa instrukcja bom trochę jaskiniowiec jestem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela... bardzo dobrze.. ciasto jest tak gęste, że tylko można je łyżką rozprowadzić... a z tym wylaniem na blach e szybciej się pisało 🙂 Grunt, że jest ciasto - jabłka- ciasto... mam nadzieję, że wyjdzie 🙂
Siehankowa i co tam u Ciebie.. już się szykujesz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.. włosy poprostowałam.. korektorem plamy na gębie przykryłam, trochę pudru i bronzera i teraz magda może na wieś ruszać.. idę robić mamie jabłecznika 🙂
na razie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...