Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Daniela, ja wtedy co ci pisałam to dostałam przelew jednocześnie za maj i czerwiec a parę dni później za część lipca.
Tak więc z rozliczeniami z ZUS jestem prawie na bieżąco 😉

Dziewczynki, mam prośbę. Wrzucę wam zdjątko Szymka od Madaleny tylko powiedzcie mi prooooszę jak to zrobić. Tylko piszcie jak do osła, ok? To musi być szczegółowa instrukcja bom trochę jaskiniowiec jestem ☺️

http://imageshack.us/ wejdż na tą stronkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/scianas.jpg/][IMG=http://img845.imageshack.us/img845/9353/scianas.jpg][/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/scianas.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9353/scianas.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Jo-aneczka a potem wklejasz linka kod forum. Teraz sprawdziłam 😁 😁 😁

ale wcześniej klikasz w BROWSE i zaznaczasz zdjęcie które chcesz przesłać na forum 🙂
jak już zaznaczysz które to klikasz prześlij teraz i potem kod do forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Jo-aneczka a potem wklejasz linka kod forum. Teraz sprawdziłam 😁 😁 😁

ale wcześniej klikasz w BROWSE i zaznaczasz zdjęcie które chcesz przesłać na forum 🙂
jak już zaznaczysz które to klikasz prześlij teraz i potem kod do forum 🙂

To już chyba oczywiste hehe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...o matko coraz częściej cudne wieści 🤪 🤪 🤪 Madziu i Martuś GRATULACJE i dużo zdrowia dla Was i dzieciątek
aaaaaaaaaleeeeeee ekscytacja hihi 🙃 🙃 🙃 teraz pewno siehankowa no i karolci życzę żeby to już

u mnie od rana trawniki "golili" i tak mnie głowa boli
zaraz obiadek i położę się z Bartolinim spać chyba 🙂

buziaki i miłego dnia 😘 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Jo-aneczka a potem wklejasz linka kod forum. Teraz sprawdziłam 😁 😁 😁

ale wcześniej klikasz w BROWSE i zaznaczasz zdjęcie które chcesz przesłać na forum 🙂
jak już zaznaczysz które to klikasz prześlij teraz i potem kod do forum 🙂

To już chyba oczywiste hehe 😁 😁

prosiła aby dokładnie napisać 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, no u mnie bez zmian 😉 ale chyba jednak pojade do tego szpitala... niech zobaczą co tam się dzieje 😉 z tym, że najpierw poczekam na obiadek, bo dzis mam gołąbki 🤪 więc w razie W muszę sobie jeszcze jakoś dogodzic przed porodem 😁
haha, jak dobrze, że wczoraj zrobiłam "generalne golenie" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
dziewczyny, no u mnie bez zmian 😉 ale chyba jednak pojade do tego szpitala... niech zobaczą co tam się dzieje 😉 z tym, że najpierw poczekam na obiadek, bo dzis mam gołąbki 🤪 więc w razie W muszę sobie jeszcze jakoś dogodzic przed porodem 😁
haha, jak dobrze, że wczoraj zrobiłam "generalne golenie" 😁

pojedz pojedz sobie abyś sił miała dużo 🙂 bo w szpitalu gołąbków raczej nie dostaniesz 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo-aneczka dajesz radę z tym foto? 🙂 🙂\

Siehankowa Ty to tak na spokojnie, ja to już bym w gacie robiła 😁 😁 No, a przed porodem lepiej pojeść, bo np. u mnie nie pozwalają jeść, jedynie pić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa podziwiam Cie za spokoj!!!!chyba porod Ci sie zaczal a Ty na golabki czekasz 🤪 🤪 🤪 ja mimo ze nie jestem panikara to boje sie ze nie bede umiala z TAKIM spokojem i cierpliwoscia na tylku siedziec nie moga dac Ci oklaska ale masz buziaka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Moniczek a jak u Ciebie?? wracasz do kolejki? 😉 Może Ci jabłecznik upieczemy?? 😁



haha 🤪 nie wiem,nie wiem....co prawda skurcze mam ale nieregularne no i niebolesne a z drugiej strony przy Oli też skurczy nie czułam a okazało się że rodzę 😮
co do jabłecznika to ja poproszę po niedzieli 😁 😁 😁 bo tak sama jestem z Bartkiem i chyba z nim bym musiała jechać na porodówkę a po niedzieli wracają starszaki z obozu to już będzie kłopot z głowy hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza wlasnie sie zabieram....tylko ze w moim przypadku to nawet lustro nie pomaga...brzuch przyslania mi caly swiat 🤪 🤪 no ale zrobie co w mojej mocy...moze m. wroci i uratuje a jak nie zdazy to pan doktor moze miec ubaw 🙃 🙃 🙃 jesli wogole bedzie mnia badal bo skoro wizyta trwa 5 minut to ja nawet rozebrac sie nie zdaze 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchy- w sumie coraz mniej brzuszków już mamy 🙂
Marta, Magdalena ogromne gratulacje 🙂
No chyba faktycznie coś jest w tych jabłecznikach- Eleeza miał być przeznaczony dla mnie hehe 🙂 A tak w ogóle to jak wyszedł, zaspokoiłaś swoją zachciankę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...