Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Idę jakieś śniadanko wszamać, bo z wrażenia zgłodniałam... i chyba raczej nie poczęstuje się swoim ciastem... mi się jeszcze do porodu nie śpieszy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Spoko Paninka, tylko kurcze królik doświadczalny mi zniknął........ marta miała nim być w piątek.. chciałam zobaczyć, czy to tylko jabłecznik tak działa czy inne ciasta też...... w teraz mam dylemat...co piec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny Karolcia1234i bardzo Was pozdrawia 🙂
Ma już skurcze i ordynator zdecydował, że jeszcze zaczekają chwilę
to może uda się bez oksytocyny 🙂


Trzymamy kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Kto pije ze mną kawkę, bo w ten pełen wrażeń poranek trzeba sobie ciśnienie jeszcze podnieść ????


Oj moje ciśnienie już podskoczyło ale kawki i tak się napiję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Foga napisał(a):
Kto pije ze mną kawkę, bo w ten pełen wrażeń poranek trzeba sobie ciśnienie jeszcze podnieść ????


Oj moje ciśnienie już podskoczyło ale kawki i tak się napiję 🙂


do kawki i ja się dołączę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki, za bardzo nie mam co jeść....... a do sklepu też mi się nie chce iść.......trudno zjem kanapki z tym co mam, choć jakoś nie mam ochoty na wędlinę......a jabłecznika......nie ruszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Będziemy, będziemy... wszak przed niektórymi z nas jeszcze cały miesiąc pozostał............np u mnie ☺️ ☺️ ☺️


Jeszcze nas troszkę jest 🙂
Choć stopniowo na pewno będzie się robić ciszej...
I ciekawe jak będzie potem z Maluszkami 🙂

Diviana trzymam kciuki za badania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki 🙂

Co za wieści 🤪 🤪 🤪 🤪

Marta i Madzia serdeczne gratulacje !!!! Dużo zdrówka dla Was i Maluszków 🙂

Czyli Julka wzięła przykład z Mamy i urodziła się w swoje imieniny 😁

Ja bym tylko chciała się do czegoś przyznać- zmolestowałam Lydzie smsowo , napisała mi ile mąki i przed godziną 23 jabłecznik był już gotowy.....
Foga upiekła jeden, ja drugi i są dwa bobaski 🙂

Karolcia trzymam kciuki, żeby szybko poszło no i bezboleśnie 🙂

Aniołku z Malutką będzie wszystko dobrze i już niedługo będzie w domku, zobaczysz 🙂 Co do karmienia piersią to ja bym odciągała laktatorem i mroziła, rozruszasz laktację i będziesz miała zapas pokarmu dla Oliwki. Może pogadaj o tym z doradcą laktacyjnym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, to Elezaa gratuluję wytrwałości 🙂 I cudnej mocy jabłecznika 🙂

Diviana, właśnie, oby paciorkowca nie było... ja dopiero mam mieć wymaz na wizycie 9 sierpnia..... zobaczymy co będzie.. ale z tego co mówili na SR, to u nas w szpitalu i tak zapobiegawczo dają w ciągu 6 godzin od odejścia wód antybiotyk, a później jeszcze kontynuują podawanie u malucha.. tak w razie W, uważam, że to dobre rozwiązanie 🙂
Oj zaczynam się bać tego porodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🤪 🤪

JAKIE WIEŚCI Z SAMEGO RANA 🤪 🤪

Marcie i Magdalenie wysyłam serdeczne gratulacje!!! 😘 😘 A nam życzę takich ekspresowych porodów 🤪 🙂 🙂

Hehe nie spodziewałam się normalnie 🙂 😜

No to teraz trzymamy kciuku za Karolcię oby szybko poszło 🙂 🙂 I oczywiście za Oliwkę żeby szybciutko wracała do zdrówka 😘 😘

No to się poranek zaczął 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

Ale wiadomości z samego rana 🤪 🤪 MADZIA, MARTA GRATULACJE OGROMNE 🙂

Foga jejku ale mam smaka na ten jabłecznik a najgorsze że nie mogę piec w swoim piekarniku bo na nowym mieszkanku mamy za słaby prąd 🤢 Wybieram się zaraz do ciotki na kawkę to może u niej upieczemy 🙂
Nie martwicie się dziewczynki ja tez na sierpień, jak byłam na ostatniej wizycie to doktorka powiedziała że raczej powinnam w terminie urodzić więc do 24.08 jeszcze duużo czasu.........
Aniołek bardzo ci współczuje i życzę dużo sił i zdrówka dla Oliwki. Niedługo na pewno będziecie razem 🙂 Trzymam kciuki
Diviana trzymam kciuki za negatywny wyniki ciekawe czy "chwyci" nas w jednym czasie 😁
Inez już niedługo będziesz synka tulić, nie martw się nic 🙂 będzie dobrze

No nic uciekam dziewczyny ale mnie denerwuje to że nie mogę być z wami na bieżąco 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
ja dzisiaj ide do innego lekarza to zapytam o tego paciorkowca...bo ten do ktorego cala ciaze chodzilam twierdzi ze nie ma potrzeby 😮


Paninka a mi lekarka powiedziała że to nie potrzebne, że oni nie robią i jak chcę to muszę jechać do Szczecina i tam prywatnie sobie zrobić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka namów tego lekarza, żeby Ci zrobił wymaz, to na prawdę ważne badanie. Albo kup w aptece zestaw pobraniowy i sama sobie zrób, tylko wcześniej dowiedz się w którym laboratorium są w stanie wyhodować.

Siehankowa jeśli nie jesteś pewna czy skurcze są narastające i czy to są już te porodowe to najlepiej wziąć ciepłą (nie gorącą!!) kąpiel i jeśli po niej skurcze są łagodniejsze i nie tak częste to znaczy że to jeszcze nie czas na szpital, ale jeśli się zintensyfikują to znaczy, że już na Ciebie czas 😉
(Rada doświadczonej położnej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Witajcie Dziewczynki 🙂

Co za wieści 🤪 🤪 🤪 🤪

Marta i Madzia serdeczne gratulacje !!!! Dużo zdrówka dla Was i Maluszków 🙂

Czyli Julka wzięła przykład z Mamy i urodziła się w swoje imieniny 😁

Ja bym tylko chciała się do czegoś przyznać- zmolestowałam Lydzie smsowo , napisała mi ile mąki i przed godziną 23 jabłecznik był już gotowy.....
Foga upiekła jeden, ja drugi i są dwa bobaski 🙂

Karolcia trzymam kciuki, żeby szybko poszło no i bezboleśnie 🙂

Aniołku z Malutką będzie wszystko dobrze i już niedługo będzie w domku, zobaczysz 🙂 Co do karmienia piersią to ja bym odciągała laktatorem i mroziła, rozruszasz laktację i będziesz miała zapas pokarmu dla Oliwki. Może pogadaj o tym z doradcą laktacyjnym??



to ja się zaczynam bać, bo narobiłyście mi wczoraj takiego smaka że mam dziś w planie upiec 🤪 🤪 🤪

zobaczymy co z tego wyjdzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...