Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Doczytałam 🙂

Diviana - trzymam kciuki za Ciebie (byś jakoś się doturlała) i za Alicję, co by z pęcherzem było ok 🙂

Karolcia - no to rób też sałatkę 🙂 razem pojemy i może to danie będzie miało jakąś moc sprawczą 🤪

Marta - rzeczywiście Julka już inaczej wygląda a rysy twarzy ma Twoje 🙂
Moniczek - super gromadka - musi Wam być wesoło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja właśnie pałaszuję słoiczek ogórków z carry z tamtego roku.....zdecydowałam, że w tym roku też je zrobię, bo po ostatnich ostrych w chili mam już dość pikantnych.... teraz przerzucę się na łagodne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
k8_online napisał(a):
Foga napisał(a):
K8 - fajny brzuś i taki mały.. ty też chudzinka 🙂

Dzięki 😉
Jaka chudzinka 😮 hihihi coś Ty - 12 kg nadrzutu kilogramowego 😜 start od 60kg a teraz 72kg 🤪
konkrecik - pulpecik 🤪 🤪


K8 - rzeczywiście wyglądasz szczuplutko!!!!!!! A konkrecik-pulpecik mnie ubawił 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
k8 no mam nadzieje ze to moj czas 😉 😉 😉 nasprzatalam sie jak glupia az tesciowa przyleciala pytac czy do szpitala sie wybieram ze takie generalne porzadki robie 😜 😜 😜 obiadek zrobilam i teraz leze i odpoczywam...caly czas boli mnie dol brzucha chociaz to juz nie sa takie silne bole jak te rano...a jak mala sie poruszy to czuje ja tak nisko jakby juz kawalkiem na zewnatrz byla...i jak stoje to strasznie brzuch mi do dolu ciagnie....mam nadzieje ze jednak wszystko sie rozkreci 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Paninka w takim razie chyba to już ten "gorący oddech na plecach" a raczej "gorący oddech podbrzusza" 😁 🙃 😁 ale skoro tak sprzatałaś jak nawiedzona to pewnie dlatego 😉 ale teraz wszystkie metody sa dobre na przyspieszenie akcji 🤪 🤪
trzymam kciuki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze dzisiaj dzień sałatkowy 😁 Ja właśnie kończę taką ekspresowa sałatkę z zupek chińskich 😁
My już po obiadku, wcześniej byłam na herbatce u ciotki klotki 😉 Czas za chwilę na odpoczynek bo coś plecki mnie bardzo bolą 🤢

Diviana powodzenia ale współczuję ci tej jazdy ciuchciągiem
Paninkatakże powodzenia może już się coś zaczyna dziać? Ja to od 2dni wieczorem mam takie wrażenie jakby mała chciała wychodzić mariolką tak mi tam napiera 😁 no ale doktorka mówiła że szyjka zamknięta porodu nie widzi
Moniczek śliczna gromadka 🙂 i podziwiam za tak dużą rodzinkę 🙂
K8 ładny brzusio taki zgrabny
Marta niunia śliczna taka czarnulka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam 🙂 Padnięta jestem znów jak nie wiem co. Ktg dziś szalało,wy 🙂chodziły mega skurcze az położna powiedziała, że nie wie czemu takie dziwne. Przyszła pani doktor zbadała mnie i powiedziała, że szyjka 1,5 cm zamknięta a skurcze naktg to nic innego jak szaleństwa Rysia. Ja czułam tylko 2 podczas całego badania i to były jak ja je nazywam ,,oszukujace" 😜 No i teraz 13 na zapis ktg i potem 15 jeśli niec się nie zmieni a od 16 już codziennie i jeśli 10 dni po terminie nie urodzę to zostaję w szpitalu i, jak powiedziała pani doktor, pomogą mi urodzic. Teraz dziewczyny muszę się położyc bo ledwo siedzę. W sobote mam zamiar pojechac nie do Warszawy na ktg ale tu na miejscu zrobic to badanie. Już mam dośc tych podróży.
Miłego wieczorku brzuszki i mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
W sobote mam zamiar pojechac nie do Warszawy na ktg ale tu na miejscu zrobic to badanie. Już mam dośc tych podróży.
Miłego wieczorku brzuszki i mamuśki 🙂


Kornelka, a ty nadal zamierzasz w warszawie rodzić? Pamiętam, że brałaś go pod uwagę ze względu na ryzyko przedwczesnego porodu (hi, hi i kto by pomyślał, że przenosisz dzidziusia w brzuszku), ale teraz to chyba już nieaktualne jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
http://babyonline.pl/niemowle_karmienie_piersia_artykul,1158.html
wydaje mi się sensowe 🙂proszę o wypowiedź doświadczonych mam 🙂


Nie wiem czy jestem doświadczona czy nie (w pierwszych dniach po porodzie złamałam niemal wszystkie reguły diety:blush 🙂, ale to co przeczytałam pokrywa się z tym co mówiła mi położna na pierwszej wizycie.
Tak więc Moniq, pamiętaj o tym artykule jak już dzidziuś przyjdzie na świat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...