Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Jola ja mam poduszkę 40x60cm i kołderkę 90x120cm. 🙂 🙂

No własnie tez taka mam.
a w tym sklepie co bylam mieli bardzo duzo poscieli i poszewek, 100 x135 i pani mowila, ze to jest standard do lozeczka. innych nie miala.
wiec sie skusilam, a mam ta mniejsza i zla jestem teraz, ze nie sprawdzilam musze jutro jechac i zwrocic 😠
Najgorsze jest to ze tesciowa zobaczyla, i do mnie z pretensja wystartowala, ze za mala posciel wogole kupilam a nie poszewke. jaka ja zla bylam na nia za to eh 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że tą co mamy jest standardowa. Bo, jak kupowałam pościel na zmianę to zazwyczaj w takim rozmiarze były. Może po prostu kupiłaś do łóżeczka dla większego dzieciaczka. Moja siostra ma właśnie w łóżku taką trochę większą niż ta do łóżeczka, no i też dziecięca. Albo babka chciała Ci wcisnąć, tak jak mi stanik 😁 A wracając do rozm. to ta mi się już duża wydaje dla takiego maluszka, a gdzie większa. Zapytaj teściowej czy chce żeby dziecko się udusiło, bo ja to będę miała stracha w tej położyć, że się gdzieś zawinie, albo coś 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola ja też mam w takim rozm jak Andzelika i Pati a tą większą ale rozm nie pamietam coś na 140 była to miałam jak Gabi miała ze4lata i miała takie "kubusiowe" łóżko, bo ta dla niemowlaczków była za mała no a większa to już za duża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Jola jak tak bardzo Ci na niej zależy, a nie mają mniejszej to możesz ją zmniejszyć. Gorzej gdyby była za mała. 🙂 🙂

własnie myslalam o tym z jednej strony nie bylo by problemu, ale z drugiej jest zamek troche trudniej juz... a na gorze jest fajna aplikacja szkoda troche zniszczyc.
nie byla wcale tania prawie 90zl wiec wole zwrocic i kupic mniejsza i tansza.
Chcialam dobrze, a wyszlo nie po mojemu eh
tak to jest jak sie czeka na ostatnia chwile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...