Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mapa napisał(a):
Madalena, Daniela dziękuję 🙂
Ten klin bardzo popularny widzę,
a ja myślałam, że on tylko przy ulewających Maluchach jest wskazany...
hmmm


Kochana, ta poduszka klin uratowała życie mojemu Kubusiowi jak swego czasu dopadła go wirusówka i wymiotował. Gdyby nie ona to zapewne zachłysnął by się bidulek własnymi wymiocinami. Dzięki niej główka dziecka jest wyżej od reszty ciała i nawet jak leży na boczku to ulewający pokarm czy np wymiociny nie cofają się do przełyku i nie ma zagrożenia. Dlatego ja z czystym sumieniem mogę ją polecić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Dziękuję Madziu - jakoś się zafiksowałam, że najlepiej bez niczego ☺️


Wiesz nigdy nic nie wiadomo. Czasami nawet bobaskowi, który nie ma problemów z ulewaniem pokarmu może nie odbić się powietrze czy np. przeje się za dużo mleczka i po jakimś czasie przebudzi się z powodu ulania. Wiec ta poduszka to takie zabezpieczenie. Masz gwarancję, że nic złego mu nie grozi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po podróżach, jeszcze nie doczytałam i nic nie wiem.
U mnie ktg wyszło ok choć sprzęt zaczynal piszczeć bo tętno małej do 180 dochodziło jak szalała ale jak się okazało patrzy się na średnią.
Na wizycie nieprzyjemne badanie mające przyśpieszyć poród, ale nie było tak źle lekarz starał się mnie zagadywać i mówił że odkleił moją szyjkę, rozwarcie na 1,5 palca (jak on stwierdził jak ktoś ma cieńsze palce to na 2 :lol 🙂 no i jak nie rozpakuję się do środy to do szpitala mam jechać z samego rana naczczo i może już w środę będą u mnie poród wywoływać, ale zależeć to będzie od decyzji lekarza przyjmującego mnie na oddział.
No i kupiłam tego wiesiołka, tak bym chciała w weekend urodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huraaaaaa mamy kolejnego sierpniowego bobaska 🙂

Wiadomość od _Evelina_ :

Dziś o 10.10 wyjęli mi z brzuszka Wiktorie Elżbietę. Waży 3.630g i mierzy 53 cm. Jest słodka i zdrowa. Miałam coraz mniej wód, ruchów i zrobili cesarkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 i karolcia12345i w takim razie dla Was specjalnie polecam cudną zabawkę, którą Szymonek otrzymał dzisiaj od mojego teścia. Jest świeżo wypróbowywana i ja i synek jesteśmy nią oczarowani. Nie spodziewałam się, że taka zabawka może w tak cudowny sposób uspokajać a wręcz usypiać dziecko. Gra 8 melodyjek i wydaje dźwięki szumu fal oceanu no i świeci. Firma fisher price świadczy sama za siebie. Tu wrzucam Wam linka my mamy niebieskiego konika morskiego a jest jeszcze różowy do kupienia na innych aukcjach. 🙂
http://allegro.pl/fisher-price-konik-morski-przytulanka-niebieski-i1760016338.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doczytałam Was kochane
Co do osób nieprzepuszczających w kolejkach to ja mam bardzo różne doświadczenia, ostatnio na przykład w naszym małym wiejskim sklepiku 3 panie które robiły zakupy stwierdziły że mnie przepuszczą i bym korzystała póki mogę 😁 ale czasem jak wsiadałam do tramwaju to ludzie głowy w szyby i udawali że nie widzą, choć dziś naprawdę za każdym razem ktoś mi miejsce proponował, może to ze względu na gigantyczną już wielkość mojego brzucha 😎
Moniq widziałam dziś tabliczkę i mi sie z Tobą skojarzyła taką do powieszenia na płot " Tu straszy moja teściowa " i narysowana wiedźma na miotle 🤪
Jola[ dobrze że z małą ok, ale Ty będziesz musiała dbać o siebie
Evelina gratulacje !!! a przeczuwałam że nam się dziś jakiś dzidziuś pojawi 🙂
Foga co do leżenia to mnie też nosi i nie potrafie w miejscu usiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evelina gratulacje 🤪 🤪 🤪 dużo zdrówka

a u mnie rozchorował sie Bartek i jestem po nieprzespanej nocy - ledwo zipię 🙃,miał taką wysoką gorączkę że majaczył ech....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
Evelina gratulacje 🤪 🤪 🤪 dużo zdrówka

a u mnie rozchorował sie Bartek i jestem po nieprzespanej nocy - ledwo zipię 🙃,miał taką wysoką gorączkę że majaczył ech....


ojej bidulek mały 😞 😞 trzymajcie się dzielnie i walczcie z tym paskudnym choróbskiem. Mam nadzieje ze to nic zaraźliwego a jak tak to, że córeczka nie podłapie od braciszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
podejrzewam że jakiś wirus niestety bo wieczorem wymiotował,no ale tylko raz,a dzisiaj marudzi nieziemsko...cóż mam nadzieję że szybko minie 🙂


moniczek podawaj mu przyjazne bakterie i najważniejsze,żeby dużo pił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczny ten konik 🙂
Evelina moje gratulacje 🙂
posiedzialam troche na dworku zjadlam lodzika i mi lepiej.Powietrze tez o wiele lepsze,nie ma takiej duchoty.
Divianka mamy termin dzien po dniu a mi nic nie mowil do kiedy mam sie rozpakowac 🥴 Niby dobrze bo kazdy dzien w brzuszku to wiekszy przyrost wagi ale kiedy instynkt macierzynski szaleje to chce sie juz 😜
tez w weekend chcialabym urodzic,w niedziele mam isc na urodziny do bratowej za ktora mowiac wprost nie przepadam i miala bym wymowke zeby nie isc.Jeden strzal dwa gole 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo i mamy kolejnego dzidziusia 🤪

Evelina GRATULACJE!!! 😘 🤪

Jola ważne, że z Emilką wszystko dobrze. 😘 Co do anemii ciekawe, jak to u mnie będzie, też mam rzadką grupę 🤨 Ale nie stresuje się na zapas. 🙂

U mnie taki skwar, że szok 🥴 Wracałam od koleżanki i spotkałam drugą koleżankę, zasiedziałam się z nią 2 godziny na ławce. Wydawało mi się, że słońca tam nie ma, bynajmniej go nie odczuwałam. Przyszłam do domu, jakoś słabo mi strasznie było na wymioty mnie zbierało. Patrze do lusterka, a ja taka zjarana 😲 Chyba od tego słońca mi tak słabo było.

A co do ustępowania, to ostatnio już 2 razy stawałam do kasy PIERWSZEŃSTWA i nikt mnie nie przepuścił. Nie miałam siły się wykłócać, ale kasjerka doskonale widziała, że stoi ciężarna. Bo ludzie przed nami to udawali, że nie widzą. Kuba chciał się kłócić, ale go zahamowałam. Jedynie znajmy, który przechodził i widział, jak stoimy w tej kasie i nikt nas nie przepuszcza to się lekko wydarł na sklep - To jest ta jebana kasa pierwszeństwa. Kasjerka się na niego krzywo spojrzała, jakby go zabić miała hehe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Evelina gratuluje 🙂 🙂 🙂

a do mnie przyszla tesciowi i mowi - postanowilam ze jutro Cie do szpitala zawozimy 😮 😮 😮 😠 😠 i oczywiscie jak powiedziaqlam ze o tym to ja bede decydowac to sie obrazila 😮 juz siadam psychicznie, dosyc mam dobrych rad, ciaglych pytan itp.jeszcze tego lekarza nie ma i nie wiem co mam robic...modle sie o jakas akcje a tu ciagle nic 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od Kornelki :

Magdalenka przekaz proszę dziewczynom, że zostałam w szpitalu. Szyjka zamknięta, skurcze nieregularne- oszukujące 🙂 coraz bardziej bolesne ale krótkie, mam jakieś jakby plamienia tylko nie wiem czy to ten słynny czop czy nie. Mają mi zrobić jeszcze jeden zapis ktg i jutro coś zdecydować.
Pozdrawiam oczekujące i już rozpakowane 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka masz jazdy z ta tesciowa? ale i tak dobrze ze postanowila cie o tym powiadomic 😠 jak taka chetna to moze niech za ciebie jeszcze urodzi 🙃 moze nawet dobrze ze sie obrazila przynajnmniej bedziesz miala spokuj przez jakis czas.
Kornelka trzymam kciuki i mam nadzieje ze akcja szybko sie potoczy 🙂
mnie dwa male skurcze zlapaly.ledwo wyczuwalne wiec tez pewnie guzik z tego wyjdzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...