Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

madalena20 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
madalena20 napisał(a):
siehankowa jak tam dzisiaj Ksawierek??

madzia, zdecydowanie lepiej 🙂 nad ranem jeszcze troszke miał problem i sie prezył, ale tak to w sumie całą noc spokojnie przespał i puszczał bączki bez prężenia 🙂 czyli kropelki musiały zadziałać 🙂 a dostał tylko 5 na wieczór po kapieli... dzisiaj tez mu podam.
A powiedz mi jeszcze, jaka herbatke polecasz dla mnie? Bo ja dostałam od siostry granulowaną z Hippa koperkową i uspokajającą... to taką mam pić czy jakąś inną? I ile dziennie powinnam wypijać takich herbatek?


No obojętnie jakiej firmy, ta z Hippa jest ok. Ale ja kupiłam sobie mocniejszą nie granulowaną tylko w torebkach Koper włoski i piję ją rano i wieczorem 🙂

ok, to w takim razie zaczne od Hippa a jutro kupie coś w torebkach 😉 raz jeszcze dziękuje Madziu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie;-)Ale się tu u nas dzieje;-) fajnie tak poczytać świetne wieści;-)
Gratulację dla K8-online
A za Paninkę i Eleezę trzymam mocno kciuki,na pewno wszystko pójdzie tak jak trzeba.
Mam do mamuś które urodziły pytanko;-) wczoraj zauważyłam że w dole brzucha mam takie w sumie wyrażne wypuklenie,tak jakby główka dziecka tam była bardziej widoczna,sama nie wiem co to jest,ale wcześniej nie było to widoczne,nie wiem czy to może być ta oznaka obniżenia się brzucha? jak myślicie?Teraz ten brzuch wygląda tak trochę obwiśnięty.I do tego od wczoraj boli mnie krzyż,praktycznie ciągle,jak się schylam,chodzę itp.No i ciągle wydzielinka biała na wkładce. Czy któraś z mamuś tak miała tuż przed porodem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 🙂
Karolcia i K8 gratulację 🙂
Paninka i Eleeza powodzenia 🙂
A my wczoraj zaliczyłyśmy pierwszy spacerek i odwiedziny pierwszych gości, którzy chcieli obejrzeć naszą Haninkę 🙂
A teraz już jesteśmy po obiadku i wybieramy się na kolejny spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sms od karolciakam:
Zostaje do czwartku w szpitalu bo mała musi dostać antybiotyk ze wzgędu na bakterie coli jakie Karolina miała w ciąży. Nie ma też pokarmu ale cały czas wierzy że się rozkręci i pozdrawia sierpniowe ciocie.


A u mnie nadal nic coś czuję że bez oksytocyny się nie obędzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nasprzątałam jak głupia tego pyłu białego 🤢 wszystko mnie boli 🤢

Coś Panince długo idzie.....a może już po tylko nie ma kiedy dać znać...

Biedna Karolcia tyle w szpitalu 😞 zdrówka dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dziewczyny 🤪
Rany Inez ja chyba z przemęczenia zapomniałam o tym adresie ☺️ ☺️ ☺️ o matko...a diety na e-maila nie dostałam 😞 no ale nie kłopocz się już bo widziałam że Madzia wstawiła na sierpnióweczkach 😆
k8 i karolciakam - serdeczne gratulacje
eleeza i paninka - trzymam kciuki za rozwój akcji
My po spacerku i teraz i Tosia i Bartek śpią - a małż ze starszakami na plażę pojechał i w domu cisza jak makiem zasiał 🙃
BŁOGOŚĆ hihi
miłego popołudnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Moniczek jak ja Ci zazdroszczę plaży i morza.....ja praktycznie co roku nad morzem a w tym roku niestety dupa 🤢


Daniela odbijemy sobie w przyszłym roku w Łebie 🤪 🤪 🤪 ja w tym roku tez byłam tylko 2 razy bo było mi za gorąco hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mamy kolejnego bobaska 🙂

Paninka
urodziła 🙂 😁 🤪 🤪 córeczka Lilka waży 3.750g i mierzy 57 cm. Paninka jest bardzo szczęśliwa i czeka aż przyniosą jej małą.Jest jeszcze osłabiona bo miała cesarkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Dziewczyny mamy kolejnego bobaska 🙂

Paninka
urodziła 🙂 😁 🤪 🤪 córeczka Lilka waży 3.750g i mierzy 57 cm. Paninka jest bardzo szczęśliwa i czeka aż przyniosą jej małą.Jest jeszcze osłabiona bo miała cesarkę.

SUPER WIEŚCI 🙂 GRATULACJĘ PANINKA;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...