Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
Marta to nawet dziś dzień dobry nie powiedziała 😞 Mam nadzieję ze ten wypadek na schodach nie zaszkodził 🥴
Crazzzyyy to bie odzywa się już ze 3-4 tygodnie 😞
Malsep to już w ogóle nas olała 😞


No cos dziewczynki milczą 🥴 Miejmy nadzieje, że wszystko u nich dobrze 🥴
Choc Malstep to juz naprawdę długo, długo nie ma 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja byłam na dworze przewietrzyć się. I normalnie myślałam, że w szał wpadnę. Siedziałam z kolegą i koleżanką na ławce i podchodzi do nas jakaś babcia i karze się posunąć (dosłownie karze) no to grzecznie się posunęłam. A ona do nas, że najlepiej będzie, jak się na inna ławkę przesiądziemy. To ja na to czy ona tą ławkę tu postawiła, ona mnie zapytała o to samo. To odpowiedziałam, że nie. 😁 A do mnie, logiczne że nie mogłam jej tam postawić, bo to ona ją postawiła haha 😁 😁 😁 Na to ja jej, że z tego co mi się zdaje, to chyba ten teren należy do spółdzielni i ławka też i chyba każdy ma prawo na niej siedzieć, a skoro tu jest zajęte i coś jej nie pasuje to tam jest 2 ławka. 😁 😁 Normalnie stara baba a taka walnięta 😠 😠 Byłam trochę nie uprzejma racja, ale jak miałam się zachować jak ona z takim chamstwem do nas 😠 😠

A co mieszkania to zapytałam mojej babci, ona siedzi w biurze u mnie w spółdzielni i powiedziała, że jak się nabywa zadłużone mieszkanie to dług przechodzi na nowego właściciela. I u nas w spółdzielni są np. takie przetargi, że spółdzielnia sprzedaje mieszkania za jakieś 30/40 tys. tyle, że z zadłużeniem, dlatego takie tanie.

Ale się rozpisałam ☺️ 🙂 🙂

A i mój Mały dalej jakoś się nie rusza 🤔 🤔 Nawet jak zjem coś słodkiego. Wcześniej nim potrzepałam to puknął mnie 2 razy, teraz cisza. 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapurka my też mamy podobny problem z samochodem. Szukamy już od dłuższego czasu. Raz nawet mąż pojechał do kolesia 3godz drogi od nas tylko po to, żeby się dowiedzieć, że koleś zmienił zdanie i, że jest więcej chętnych więc on sobie aukcję zrobi. Mąż wrócił wkurzony na maksa 😠

Ja zrobiłam sobie shake'a bananowego i trochę mi lepiej. Jakiś taki ten dzień dziwny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
he he he Ale te starsze osoby maja tupet 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 czasami to brakuje słów 😁 😁 😁 😁 😁

Andzelika moze podejdź sobie gdzies na KTG, tak dla spokoju sumienia. A długo juz tak rzadko czujesz maluszka???

Dziś taki jakoś mały aktywny, rano może z 4 coś tam się ruszyło. Potem 2 jak stuknęłam, teraz troszkę siedziałam na dworze to nic, wcześniej zjadłam też nic.Teraz czuję tylko jakby się lekko przesunął. A wczoraj to normalnie buszował ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Położna Nam mówiła, że gdy w ciągu dwóch dni dziecko wykonuje mniej niz 10 ruchów dziennie to trzeba zgłosic się do lekarza.
Moze połóż sie na plecach. Na moja Oliwkę to zawsze działa a teraz to i tak dzidzia ma coraz mniej miejsca i te ruchy juz nie będą takie intensywne jak przez ostatnie tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie tłumacze, że mniej miejsca, ale wczoraj szalał na maxa. To tak dziwne, że z dnia na dzień. Położę się na Oliwiera też to działało, teraz jeszcze zjadłam słodkie, jak się nic nie ruszy do jutra to rano pójdę do lekarza. Dzięki Aniołek 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Marta to nawet dziś dzień dobry nie powiedziała 😞 Mam nadzieję ze ten wypadek na schodach nie zaszkodził:unsure 😞

Oj Pati witałam się jeszcze przed 7:00 rano 😉 Ale dziękuję że się martwisz.
Mam dziś taki zamyślony dzień poprostu 🙂 Pozatym jakoś niewiele mogłam wam powiedziec w tych tematach
o których pisałyście, ale przeczytałam wszystko 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ja już spakowana i gotowa do wyjazdu.
Ale teraz naszly mnie mieszane uczucia 😞 😞
Z jednej strony bardzo chce jechać a z drugiej mam jakies takie obawy, niby dobrze się czuje nic mi się nie dzieję więc czemu nie 😞
Oj nie wiem jakaś niezdecydowana jestem, wstane jutro rano i zdecyduje na 100% bo pociąg mam o 8:40.
Pożegnam sie już z Wami bo kłade się do łóżeczka i pooglądam tv, jakbym już nie zajrzała to życzę wszystkim kolorowych snów :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTG to chyba to u mnie w szpitalu. Możliwe, że senniejszy jest dziś. Poleżałam chwilkę coś tam się lekko ruszyło. Ale zazwyczaj rano jest najbardziej aktywny po śniadaniu, więc jeśli rano będzie tak jak wcześniej to pójdę do tego lekarza. Ale nie martwię się na zapas. Chyba może mieć dzień odpoczynku, a może też w nocy akurat szalał 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja znowu dziś późno, ale to przez zakończenie roku szkolnego 🙂 Rano byłam ze starszym na badaniach, później w kwiaciarni, w przedszkolu żeby podpisać umowę na przyszły rok. Po szybkim obiadku poleciałam odkupić książki dla Norberta na przyszły rok (30 zł 🙂 ) i u kumpeli na kawie 🙂
Jak przyszłam to było przed siódmą, więc kolacja i kąpanie 🙂
Ale wszystko już nadrobiłam i wszystkim dziewczynom, które miały dziś wizyty gratuluję zdrowych dzieciaczków 🙂
Jutro znowu będę później, bo rano mam zakończenie roku szkolnego, a po południu wizytę u lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa Ksawery też ładnie 😆
uśmiech mi się nawinął, jak najpierw miałaś pod suwaczkiem "Natan albo Havier" a teraz "Ksawery"
i potwierdziłam słowa mojego męża że wszystkie kobietki, to nie zdecydowane osóbki 😁

Andzelika takie stare jędze są najgorsze! mam nadzieje że ze mnie nie zrobi się na starość taki wredny babsztyl 😁
moja malutka też bardzo spokojna dzisiaj, tylko leniwie się przeciąga.

kruszynka2011nowa sierpnióweczka dołączyła, witamy 😆

na mieście spotkałam moją koleżankę, która termin ma na połowę sierpnia. to jest jej drugie dziecko. rok temu już rodziła. pytała czy się boję porodu, a ja że nie za bardzo. nie ja pierwsza nie ostatnia, itp z uśmiechem jej odpowiadam. a ona z miną poważną - że powiinnam się bać, bo nie wiem co mnie czeka 🤢 wkurzyłam się jej głupim gadaniem. wiem że lekko nie będzie, ale jakoś nie mam panicznych napadów strachu.

ja lecę już nyny do jutra dziewczyny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak zwykle wszystkie pouciekały 🙂 🙂 🙂
Ja jeszcze troszke posiedze bo i tak muszę sie wykompac i jeszcze kolacyjka przede mną 🤪 🤪 🤪 🤪 o 20.00 jadłam pierwsza i teraz czas na drugą 😮 😜 😮

Witaj kruszynka, szkoda, że tak późno, ale jak to mówią, lepiej późno niż wcale 😁 😁 😁 😁
Zapraszamy serdecznie 😁 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...