Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jak widac na profilu mam 18/19 lat 🙂 oczywiscie ciaza nie byla planowana .. bylo to dla mnie szokiem kiedy dowiedzialam sie o ciazy ( przez zrobienie tesu ) ,, byłam bardzo zalamana poniewaz zostal mi jeszcze rok szkoly 🙂 ale teraz jestem dumna ze swojego malenstwa 🙂 ... Mieszkam w tarnowie na mapie pomiedzy krakowem a rzeszowem i tutaj chodze do szkoly 🙂 wszyscy w szkole juz wiedza ze jestem w ciazy bo brzuszek oczywiscie juz widac 🙂 oczywiscie nie mam w szkole problemow zwiazanych z ciaza poniewaz w szkole to z roku na rok jest czestrze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Głowa do góry Monia 🙂 Na pewno sobie świetnie poradzisz z maleństwem. My kobiety mamy to we krwi. 🙂 A do tego u nas na forum będziesz mieć świetnych doradców od macierzyństwa i nie tylko. Zawsze służymy dobrą radą. Jeśli tylko coś Cię nie pokoi. Pytaj śmiało. A ode mnie masz oklask za dobrą postawę. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Dziekuje Bardzo 🙂 Jak narazie nic mnie nie niepokoi 🙂 ale z pytaniami zawsze bede "przychodzila" tutaj 🙂 a przewaznie mam ich bardzo duzo 🙂 Pozdrawiam i życze milego dnia 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kobietki! Szybki meldunek bo dorwałam neta na chwilę. Ja dalej w szpitalu z antybiotykiem dożylnym. Muszę doleżeć tu do czwartku więc może w piątek mnie puszczą. W piątek robili mi USG, z dzidzią OK, ale okazało się , że prawa nerka odmawia posłuszeństwa i mam kamienie w woreczku żółciowym więc będę miała troche bujania.
Narazie Was mocno pozdrawiam i tęsknię za forumowymi pogaduchami!!!!!!!!!!!! Jak dobrze będzie to w piątek zawitam już z domku! Buziaki!

Witam nowe mamuśki bo widzę że się tu mnożymy!!!!! Bardzo fajnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia jak dobrze Cię przeczytać na forum. Cieszymy się, że wszystko w porządku. Przesyłam Wam moc buziaków i do zobaczenia w piątek. 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Wczoraj Marta coś wspomniała o porządkowaniu sypialni, więc i ja dziś się za swoja zabrałam, ale kurczę dwa komplety pościeli x po dwie poduszki to dla mnie wysiłek straszny 🤢 więc zrobiłam sobie przerwę na brzuszka 🙂
Dziś już lepiej się czuję, ale na razie mam dość kiełbasek z grilla, chyba nie ruszę do końca ciąży 😮
W międzyczasie przysiadłam tak z ręka na sercu nad rachunkami, bo zawsze nie byłam pewna ile w końcu wydajemy kasy na same rachunki i aż mnie serce i kieszeń zabolały na raz........ W sumie większą część naszych wyp-łat idzie właśnie na durne opłaty.........a gdzie tu reszta życia??????? Tragiczny ten nasz kraj jest, że w sumie zpindalamy tylko na opłaty.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga ehhh te Twoje kiełbaski nieszczęsne. Ale dobrze, że nie skończyło się to poważnym zatruciem tylko lekką niestrawnością 🙂 Pozdrawiam Cię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Madalena....... właśnie... te kiełbaski 🙂 Na razie wiem, że Małej raczej to nie smakuje....... Następnym razem na grillu będę jeść same surówki i suchy pieczony chlebek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc brzuchalki[color=red][/color]
nie chce zapeszać ale u mnie słoneczko przebija się przez chmury i chyba bedzie ślicznie 🙂
malstep no zaczelysmy sie juz martwic,dobrze ze uprzedzilas nas o kolejnym wyjezdzie 😁
Foga tak to juz jest w naszym kraju ze pracujemy na rachunki 🤢 a trzeba znalezc jeszcze pieniadze na nas i oczywiscie na start dla naszych babelkow 🥴
madalena zazdroszcze ci tego 28 tyg 🙂 najchetniej to bym juz chciala byc w 38tc 😁
pOxia witamy 😘 widze ze mamy blisko siebie termin porodu 🙂
wczoraj sie dowiedzialam ze moja znajoma miesiac przed terminem miala zrobiona cesarke 🥴
od razu zaczelam ciemne mysli miec.. 😲
was tez boli kosc krzyzowa? ja nawet nie moge przewrocic sie w nocy na drugi bok 🤔 o schylaniu nie wspomne..
co do poscieli ja sie zastanawiam sie nad tymi ofertami:
http://www.wszystko.dla.dziecka.pl/p8053,posciel-5-elementowa-alma-120x90.html
http://www.zabaweo.pl/produkt/posciel-11elementowa-z-serii-drabinki-niebieska-90x120-5053.html
jeszcze pyatnko mam jedno,kupujecie juz ubranka na wyjscie ze szpitala?w jakim rozmiarze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga tak szczerze Ci powiem, że my też w sobotę byliśmy na grillu i miałam straszną ochotę na kiełbaskę. Ale jak ją spróbowałam to już mi ochoto przeszła. Jakoś rewelacji nie było. Ale za to kaszaneczka z jabłuszkiem i cebulką była pyszna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 jeśli chodzi o pościel to ja dla Kubusia miałam tą ercu z misiami na drabince. A ubranko na wyjście też nie daje mi spokoju i już od dwóch dni przeglądam allegro ale nic nie mogę znaleźć odpowiedniego. Ja patrze na rozmiar 62,68.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wlasnie tez nie daje spokoju. Widzialam juz kilka fajnych ubranek ale zastanawialam sie nad rozmiarem, czy 56 nie bedzie za male a wieksze za duze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dziewczynki to chyba kupiła bym coś takiego:
http://allegro.pl/disney-kom-4-cz-wyprawka-puchatek-62-i1589581176.html

http://allegro.pl/wyprawka-5cz-kotek-dla-dziewczynki-roz-3-6m-nowa-i1549820731.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nigdy nie dopasujesz idealnie. No chyba, że byś miała kupione wyprawki w każdym rozmiarze 🙂 Ale zawsze lepiej mieć ubranko lekko za duże niż jakby było za małe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie ma być chłopiec a generalnie chłopcy rodzą się więksi więc myślę, że rozmiar 56 był by nie wskazany bo mógł by się okazać za mały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj pOxia 🙂

My byliśmy na spacerku. Ale zimno 🙂 Buuu... Teraz uciekamy na zakupy, bo lodówka i lazienka pusta. nawet pampersy się skończyły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki u mnie tez dzis zimno a zapowiadali taka ladna pogode. Mam pytanie gdzie czujecie ruchy bobasow bo ja kopniaki w zolodek a krecenie duzo ponizej pepka i jest to takie nie przyjemne bo mam wrazenie ze dzidzia zaraz mi wypadnie albo to takie dziwne moje odczucie tylkoi. Jak mi sie tak pokreci to potem mnie boli w dole brzucha. Mialyscie cos takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Evelina! Ja czuję kopniaki tak na wysokości pępka a delikatne ruchy (chyba rączki) bardzo nisko, poniżej pępka.. I też czasami aż boje się, czy dzidzia nie jest za nisko... ale gin mówi, że jest ułożona normalnie a i mój brzuszek jest jakoś tak nisko, więc myślę, że wsjo jest ok 🙂
Ja już ogarnęłam mieszkanko a teraz zabieram się za prasowanie nowych, wypranych już pieluszek.. zapakuję je w woreczek i już będą gotowe do użycia 🙂 Bynajmniej taką mam nadzieję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...