Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
malstep napisał(a):
p0xia napisał(a):
malstep napisał(a):
p0xia napisał(a):
Ja prawko zdałam juz w ciazy ..a zapisalam sie przed 🙂 zdalam w lutym 🙂 jakos pod koniec chyba 🙂 i teraz jezdze jak tylko jest taka potrzeba 🙂 ..

a za którym razem? kurcze dla mnie to ważne żebym do porodu zdała,bo potem może mi być ciężko...a bez prawka nie wyobrażam sobie żyć 🥴


Za pierwszym 😁 😁 cieszylam sie jak glupia 🙂

też za pierwszym? 🤪 🤪ale z Ciebie i z Paninki zdolne babki 🤪 🤪
znając moje szczęście to ja pewnie będę zdawała kilka razy,a zbyt dużo czasu nie mam 🥴 🥴


Egzaminator zobaczy brzuszek to odrazu podpisze 🙂 nawet jezdzic nie bedziesz musiala 🙃 albo mu powiedz ze jak ci nie da wyniku pozytywnego to mu wszystko myszy zjedza haha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
malstep napisał(a):
Paninka to super zdolna babka z CIEBIE 🙂 zdałaś za 1 razem,nie lada wyczyn 🙂 oj żeby i mnie się udało,tak bym chciała 😮 😮
to może i mój egzaminator zlituje się nade mną jak zobaczy brzuchol 🙂
a do której szkoły chodziłaś?


ja chodzilam do Ślązaka w andrespolu bo tam mialam najblizej ale w lodzi na tatrzanskiej tez jest... super szkola moge kazdemu polecic...a Ty tez w lodzi zdajesz? na smutnej czy maratonskiej?

tak w Łodzi na Smutnej 🙂 masz dla mnie jakieś rady?heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
p0xia ten termin jest tylko orientacyjny i tak mala sama zdecyduje kiedy chce przyjsc...ja mam termin wyznaczony tylko z usg 18-20 sierpnia...niestety u mnie nie mozna stwierdzic go na podstaweie ostatniej miesiaczki...


No tak wiec zapisalam sie jednak na sierpnioweczki :P a nie na wrzesnioweczki hah 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
malstep napisał(a):
p0xia napisał(a):
malstep napisał(a):
p0xia napisał(a):
Ja prawko zdałam juz w ciazy ..a zapisalam sie przed 🙂 zdalam w lutym 🙂 jakos pod koniec chyba 🙂 i teraz jezdze jak tylko jest taka potrzeba 🙂 ..

a za którym razem? kurcze dla mnie to ważne żebym do porodu zdała,bo potem może mi być ciężko...a bez prawka nie wyobrażam sobie żyć 🥴


Za pierwszym 😁 😁 cieszylam sie jak glupia 🙂

też za pierwszym? 🤪 🤪ale z Ciebie i z Paninki zdolne babki 🤪 🤪
znając moje szczęście to ja pewnie będę zdawała kilka razy,a zbyt dużo czasu nie mam 🥴 🥴


Egzaminator zobaczy brzuszek to odrazu podpisze 🙂 nawet jezdzic nie bedziesz musiala 🙃 albo mu powiedz ze jak ci nie da wyniku pozytywnego to mu wszystko myszy zjedza haha :P

Obyyyyyy..... tak było.Wiesz jeździć potrafię więc mógłby mnie przepuścić z czystym sumieniem,a wydaję mi się ,że nie zdać mogę tylko przez stres 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Paninka napisał(a):
malstep napisał(a):
Paninka to super zdolna babka z CIEBIE 🙂 zdałaś za 1 razem,nie lada wyczyn 🙂 oj żeby i mnie się udało,tak bym chciała 😮 😮
to może i mój egzaminator zlituje się nade mną jak zobaczy brzuchol 🙂
a do której szkoły chodziłaś?


ja chodzilam do Ślązaka w andrespolu bo tam mialam najblizej ale w lodzi na tatrzanskiej tez jest... super szkola moge kazdemu polecic...a Ty tez w lodzi zdajesz? na smutnej czy maratonskiej?

tak w Łodzi na Smutnej 🙂 masz dla mnie jakieś rady?heh


ja poszlam na egzamin sama nikomu nie mowilam kiedy go mam zeby nie czuc presji...a rady zadnej nie mam...najlepiej sie nie denerwowac...chociaz mi sie to nie udalo i trzeslam sie jak galareta... i w roznych terminach mialam praktyke i teorie...super znalam trasy egzaminacyjne bo z instruktorem tylko po nich jezdzilam... 🙂 ja mysle ze egzaminator nie bedzie chcial Cie miec na sumieniu i jesli nie zrobisz jakiegos razacego bledu to bez problemu zdasz ( moj jakby chcial to mialby na czym mnie oblac)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Paninka ,Poxia dzięki trochę mnie pocieszyłyście,może nie będzie aż tak źle.Skoro wam się udało to dlaczego mnie miałoby się nie udać 🙂


wlasnie to jest dobre nastawienia..jeszcze piszesz ze jezdzic potrafisz...ja idac na kurs nic nie umialam i mialam opory przed wsiadaniem za kierownice bo 4 lata temu m. mnie uczyl jezdzic i niestety mialam stluczke, policje mandaty punkty ( na szczescie m. powiedzial ze on kierowal i nie mialam problemow ale uraz zostal) i 4 lata przelamywalam sie zeby isc... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Paninka ,Poxia dzięki trochę mnie pocieszyłyście,może nie będzie aż tak źle.Skoro wam się udało to dlaczego mnie miałoby się nie udać 🙂


Jesli umiesz jezdzic i czujesz sie pewnie za kierownica to jedyne co ci moze przeszkodzic to strees ,,, ale jestes w ciazy i musisz o tym myslec ze stresowac ci sie nie wolno !! 🙂 Wiec bedzie Dobrze 🙂 a termin Egzaminu na kiedy masz? czy sie jeszcze nie zapisalas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
uff.. 3 godzinki i 40 stron hah 🙂 ale nadrobiłam 🙂 Dziekuje za wyklad na temat laktatorow 🙂

Co do imion to ja tez dalej mam straszny problem.. Na poczatku chcialam. Lene,Hanie, Roksane, yawsye podobao mi sie imie Sasha.. ogolnie strasynie podobaja mi sie roszjskie imiona. ale mam ciagle mi mowi jestesmz w polsce .. no i nie wiem juz sama 😞 Pomocy 😞 Tez juz bym chciala miec mniej wiecej ustalone... bo jak narazie to do brzuszka mowie Niunia 🙂



U mnie jeden syn ma imię niemieckie, drugi właśnie rosyjskie 🙂 Ale myślę, że to rzecz gustu. Sasha mnie się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 napisał(a):
p0xia napisał(a):
uff.. 3 godzinki i 40 stron hah 🙂 ale nadrobiłam 🙂 Dziekuje za wyklad na temat laktatorow 🙂

Co do imion to ja tez dalej mam straszny problem.. Na poczatku chcialam. Lene,Hanie, Roksane, yawsye podobao mi sie imie Sasha.. ogolnie strasynie podobaja mi sie roszjskie imiona. ale mam ciagle mi mowi jestesmz w polsce .. no i nie wiem juz sama 😞 Pomocy 😞 Tez juz bym chciala miec mniej wiecej ustalone... bo jak narazie to do brzuszka mowie Niunia 🙂



U mnie jeden syn ma imię niemieckie, drugi właśnie rosyjskie 🙂 Ale myślę, że to rzecz gustu. Sasha mnie się podoba 🙂


a moge wiedziec jakie to imiona ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
ann5353 napisał(a):
p0xia napisał(a):
uff.. 3 godzinki i 40 stron hah 🙂 ale nadrobiłam 🙂 Dziekuje za wyklad na temat laktatorow 🙂

Co do imion to ja tez dalej mam straszny problem.. Na poczatku chcialam. Lene,Hanie, Roksane, yawsye podobao mi sie imie Sasha.. ogolnie strasynie podobaja mi sie roszjskie imiona. ale mam ciagle mi mowi jestesmz w polsce .. no i nie wiem juz sama 😞 Pomocy 😞 Tez juz bym chciala miec mniej wiecej ustalone... bo jak narazie to do brzuszka mowie Niunia 🙂



U mnie jeden syn ma imię niemieckie, drugi właśnie rosyjskie 🙂 Ale myślę, że to rzecz gustu. Sasha mnie się podoba 🙂


a moge wiedziec jakie to imiona ? 🙂


Norbert i Igor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja też miałam mętlik w głowie z imionami. Jak już wiedziałam, że to chłopiec to myśleliśmy nad Jasiem, Adasiem, Tymonem i jeszcze jakimś, ale nie pamiętam 😜
Któregoś dnia leżałam na łóżku jak byłam w Polsce i rozmawiałam z mamą i siostrą. No i moja siostra pogłaskała brzuszek i mówi ''Hej Adaś''. Skrzywiłam się, powiedziałam ''Nie, to nie to''. Potem mama ''Hej Jaś''. Też się skrzywiłam, że to nie to. I w końcu jak powiedziałam ''Tymek'' TO BYŁO TO 😁
Może spróbujcie żeby ktoś powiedział po imieniu do Waszego brzuszka i Was olśni 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 napisał(a):
p0xia napisał(a):
ann5353 napisał(a):
p0xia napisał(a):
uff.. 3 godzinki i 40 stron hah 🙂 ale nadrobiłam 🙂 Dziekuje za wyklad na temat laktatorow 🙂

Co do imion to ja tez dalej mam straszny problem.. Na poczatku chcialam. Lene,Hanie, Roksane, yawsye podobao mi sie imie Sasha.. ogolnie strasynie podobaja mi sie roszjskie imiona. ale mam ciagle mi mowi jestesmz w polsce .. no i nie wiem juz sama 😞 Pomocy 😞 Tez juz bym chciala miec mniej wiecej ustalone... bo jak narazie to do brzuszka mowie Niunia 🙂



U mnie jeden syn ma imię niemieckie, drugi właśnie rosyjskie 🙂 Ale myślę, że to rzecz gustu. Sasha mnie się podoba 🙂


a moge wiedziec jakie to imiona ? 🙂


Norbert i Igor


Oj ładne 🙂 Musze podebatowac z chlopakiem na temat imienia sasha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez napisał(a):
Dziewczyny ja też miałam mętlik w głowie z imionami. Jak już wiedziałam, że to chłopiec to myśleliśmy nad Jasiem, Adasiem, Tymonem i jeszcze jakimś, ale nie pamiętam 😜
Któregoś dnia leżałam na łóżku jak byłam w Polsce i rozmawiałam z mamą i siostrą. No i moja siostra pogłaskała brzuszek i mówi ''Hej Adaś''. Skrzywiłam się, powiedziałam ''Nie, to nie to''. Potem mama ''Hej Jaś''. Też się skrzywiłam, że to nie to. I w końcu jak powiedziałam ''Tymek'' TO BYŁO TO 😁
Może spróbujcie żeby ktoś powiedział po imieniu do Waszego brzuszka i Was olśni 😁 😁 😁


Wszyscy mowia :P i pasuje mi wszytsko i nic :P .. Jestem chyba najbardziej niezdecydowana osoba na swiecie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez napisał(a):
Dziewczyny ja też miałam mętlik w głowie z imionami. Jak już wiedziałam, że to chłopiec to myśleliśmy nad Jasiem, Adasiem, Tymonem i jeszcze jakimś, ale nie pamiętam 😜
Któregoś dnia leżałam na łóżku jak byłam w Polsce i rozmawiałam z mamą i siostrą. No i moja siostra pogłaskała brzuszek i mówi ''Hej Adaś''. Skrzywiłam się, powiedziałam ''Nie, to nie to''. Potem mama ''Hej Jaś''. Też się skrzywiłam, że to nie to. I w końcu jak powiedziałam ''Tymek'' TO BYŁO TO 😁
Może spróbujcie żeby ktoś powiedział po imieniu do Waszego brzuszka i Was olśni 😁 😁 😁


Mam pytanko. Tymoteusz czy Tymon. Bo u mnie dla chłopca wybraliśmy Tymka, więc gdyby się okazało, że jednak nie będzie Hani 😞 to będzie Tymek. Tylko właśnie nie wiem jeszcze czy Tymoteusz czy Tymon 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez napisał(a):
Dziewczyny ja też miałam mętlik w głowie z imionami. Jak już wiedziałam, że to chłopiec to myśleliśmy nad Jasiem, Adasiem, Tymonem i jeszcze jakimś, ale nie pamiętam 😜
Któregoś dnia leżałam na łóżku jak byłam w Polsce i rozmawiałam z mamą i siostrą. No i moja siostra pogłaskała brzuszek i mówi ''Hej Adaś''. Skrzywiłam się, powiedziałam ''Nie, to nie to''. Potem mama ''Hej Jaś''. Też się skrzywiłam, że to nie to. I w końcu jak powiedziałam ''Tymek'' TO BYŁO TO 😁
Może spróbujcie żeby ktoś powiedział po imieniu do Waszego brzuszka i Was olśni 😁 😁 😁



u nas ma byc liliana i dzisiaj tesc w waidomosciach ogladal i tam reporterka tak miala na imie i sam stwierdzil ze ladne, takie melodyjne ( mimo ze nie wiedzial ze o nim myslimy) moim rodzicom tez sie podoba...tylko m. ostatnio cos sie krzywi... ale po jutrzejszym usg mam nadzieje ze juz bede miala 100% pewnosci i zaczne ostro nad nim pracowac 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam brzuszki
w końcu udało mi sie nadrobic zaległości ,wyszło ok 100 stron,tak z grubsza was przeczytałam.
Widziałam,że dołączyła do nas nowa mamusia 🙂
jola,pOxia,paninka gratuluję,że wszystko w porzadku z waszymi dzidziusiami 🙂
marta-ładnie wygladałas,i fajnie,ze komunia ci sie udała 🙂
Ja wczoraj tez byłam na komunii,ale popołudniu już wrócilismy do domku.Chyba do wieczora bym tam nie wysiedziała.
magdalena-dobrze,że pojechałaś do tego lekarza i wszystko w porządku.
Widziałam,ze pisałyscie o swoich lekarzach,ja chodze prywatnie,i mam wizytez usg co 4 tygodnie,a usg .Co do cytologi,to ja miałam robioną trzy miesiace przed zajściem w ciąże.A glukozy nie miałam robionej.
Jutro popołudniu mam wizyte,juz nie mogę sie doczekac.Oby było wszystko ok.Bo ostatnio,tez mi twardnieje brzuszek.I mam takie wrażenie jakby mi ciążył tak na dół.Jutro zapytam lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Inez napisał(a):
Dziewczyny ja też miałam mętlik w głowie z imionami. Jak już wiedziałam, że to chłopiec to myśleliśmy nad Jasiem, Adasiem, Tymonem i jeszcze jakimś, ale nie pamiętam 😜
Któregoś dnia leżałam na łóżku jak byłam w Polsce i rozmawiałam z mamą i siostrą. No i moja siostra pogłaskała brzuszek i mówi ''Hej Adaś''. Skrzywiłam się, powiedziałam ''Nie, to nie to''. Potem mama ''Hej Jaś''. Też się skrzywiłam, że to nie to. I w końcu jak powiedziałam ''Tymek'' TO BYŁO TO 😁
Może spróbujcie żeby ktoś powiedział po imieniu do Waszego brzuszka i Was olśni 😁 😁 😁



u nas ma byc liliana i dzisiaj tesc w waidomosciach ogladal i tam reporterka tak miala na imie i sam stwierdzil ze ladne, takie melodyjne ( mimo ze nie wiedzial ze o nim myslimy) moim rodzicom tez sie podoba...tylko m. ostatnio cos sie krzywi...


Mnie się osobiście bardzo podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aneczkare22 napisał(a):
Jutro popołudniu mam wizyte,juz nie mogę sie doczekac.Oby było wszystko ok.Bo ostatnio,tez mi twardnieje brzuszek.I mam takie wrażenie jakby mi ciążył tak na dół.Jutro zapytam lekarza.
mi nie twardnieje na szczescie ale jak z boku na plecy sie przekrece to czsami mam wrazenie jakby ktos na podbrzuszu cegle mi polozyl... lekarz zabronil mi spania i lezenia na plecach.... tylko na boku najlepiej lewym..

ann5353 ja nie planowalam dzieci a imiona juz mialam wybrane...dla dziewczynki lilka a dla chlopca mikolaj 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj jakaś bez życia jestem 😞 😞 😞...też mi coś brzuszek twardnieje i boli mnie głowa i ogólnie mi słabo - to chyba przez tą burą pogodę 🤨
i nic mi się nie chce ☺️ ☺️ ☺️ o matko dawno tak się nijak nie czułam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
a ja dzisiaj jakaś bez życia jestem 😞 😞 😞...też mi coś brzuszek twardnieje i boli mnie głowa i ogólnie mi słabo - to chyba przez tą burą pogodę 🤨
i nic mi się nie chce ☺️ ☺️ ☺️ o matko dawno tak się nijak nie czułam


Dzisiaj mam dokladnie to samo co ty !! Wszystko zle ... wszedzie nie wygodnie ... ale w koncu cos trzeba ,,, tez nie nawidze tego uczucia ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...