Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Moniczek nie zazdroszcze Ci wizyty u dentysty. Ja mam tak słabe zeby ze sama sie dziwie ze jeszcze nic sie z nimi nie dzieje. A jak na swoje 24 lata to 3 razy jedynka mi sie juz zdazyła skruszyc 😞 Jeszcze raz i pewnie bedzie trzeba w mase perłowa zainwestowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moniczek napisał(a):
Martuś córeczka śliczna no i hipcio rewelacja 😉 😜 😎
Oż Ty !!!!!


Hehe ja tez mam jutro USG. Wprawdzie o 20:00, ale jutro 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agat19 napisał(a):
Oj Moniczek nie zazdroszcze Ci wizyty u dentysty. Ja mam tak słabe zeby ze sama sie dziwie ze jeszcze nic sie z nimi nie dzieje. A jak na swoje 24 lata to 3 razy jedynka mi sie juz zdazyła skruszyc 😞 Jeszcze raz i pewnie bedzie trzeba w mase perłowa zainwestowac 😞


najgorsze że się boję od dziecka i zawsze zwlekam ile mogę - i do tego kasę pociągnie - ech...co zrobić...dobrze chociaż że mnie zęby nigdy nie bolą bo bym chyba zwariowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już w domku 🙂 teraz lecę jakiś obiadek szykować, żeby moj M.nie był głodny jak wróci z pracy 😉
pozniej jeszcze postaram się do Was zajrzeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep ja tez robilam prawko w ciazy...zapisalam sie okolo 2 tyg ciazy i nie wiedzialam jeszcze ze w niej jestem...12 marca zdalam egzamin...dzisiaj do lekarza tez autem pojechalam i lekarz sie pytal bo u nas autobusow nie ma...i jak powiedzialam ze sama samochodem to powiedzial zebym uwazala ale ze nie ma przeciwskazan jesli tylko czuje sie na tyle dobrze, brzuch mi nie przeszkadza i moge sie skoncentrowac to moge jezdzic...oczywiscie nie w zadne dalekie podroze tylko u nas po wsi... ale ja i tak nigdzie dalej sie nie wypuszczam bo jeszcze sie troche boje...i caly czas pasy zapinam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff.. 3 godzinki i 40 stron hah 🙂 ale nadrobiłam 🙂 Dziekuje za wyklad na temat laktatorow 🙂

Co do imion to ja tez dalej mam straszny problem.. Na poczatku chcialam. Lene,Hanie, Roksane, yawsye podobao mi sie imie Sasha.. ogolnie strasynie podobaja mi sie roszjskie imiona. ale mam ciagle mi mowi jestesmz w polsce .. no i nie wiem juz sama 😞 Pomocy 😞 Tez juz bym chciala miec mniej wiecej ustalone... bo jak narazie to do brzuszka mowie Niunia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już w domku, no-spa pomogła, ale jutro mam wizytę, choć dziś przestraszyłam się nie na żarty tak mocno mnie skurcze złapały, faktycznie chyba czas przystopować szczególnie że się duża robię 🤢 Co do jazdy samochodem to raczej spokojnie i nie po wszystkich możliwych dołach to ok, tylko szarżować nie wolno, w dodatku każda ciąża inna więc najlepiej zapytać swego lekarza. Co do imion i nazwisk to ja miałam popularnr panieńskie nazwisko i wyróżniające się imię i było super a teraz mam i imię i nazwisko wyróżniające sie wiec wszyscy mnie pamiętają 😎 Ale dzidzi damy na imię Alicja 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion - sliczne zdiecie 🙂 sukieneczka piekna i Twoja i corci 🙂
monika - ja tez USG dopiero za 3 tygonie a mialam robione 4 kwietnia ostatnie juz bym chciala zobaczyc niunie 🙂 ale ten czas tak leci ze sie nie obejrzymy a juz bedziemy lezaly na łózku z kamerka przy brzuchu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki ja juz po obiadku i teraz leże na łóżeczki i odpoczywam. Nistety cały dzień mnie męczą te skurcze łydek 🥴 Ból niesamowity 🤨
Marta ślicznie wyglądasz i córeczka jaka śliczna 🙂
Pisałyście o imionach, u nas wiadomo że będzie synuś i niby mamy ustalone że Kubuś (bo mi bardzo się podoba) ale ostatnio mój M. coś wspomniał że może jednak ibaczej niż Kubuś 😮 😮
No i teraz stanęło pomiędzy Jakubem, Adamem, Adrianem, Damianem i Danielem 😮
No i ja już mam taki mętlik w głowie że nie mam pojęcia jak damy na imię 🥴 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas maz zadecydował ze bedzie Kubus,
poniewaz jak bedzie mały to bedziemy do niego mowic własnie Kubus, jak bedzie w szkole to bedzie Kuba, a jak juz bedzie mezczyzna to Jakub hehe 🙂
Zastanawialismy sie jeszcze nad Igorem, ale jak narazie wszyscy do brzuszka mowia Kubus wiec chyba na 100 % bedzie Jakub Łukasz 🙂 Drugie po tatusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Dziewczyny, że wieści z wizyt takie dobre 🙂

Diviana zadbaj o Was i odpoczywaj teraz 😘

Ja już też wróciłam no i najprawdopodobniej to rzeczywiście grzybica
...oby tylko na zewnątrz 🙂
Mam skończyć brać to co zaleciła mi Kobitka w sobotę (bo jest poprawa)
no i potem zrobimy posiew i wymaz czy wszystko jest czysto 🙂
Odebrała też badania cyto z tamtego tygodnia i mocz i wszystko jest czyściutko...
I wiecie co???
Wygląda na to, że tego grzybka "sprzedała" mi babka przy okazji cyto...
Paranoja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do imion to u nas zaklepany już Franciszek od dobrych kilku miesięcy,i nie wyobrażam sobie już innego imienia,z resztą wszyscy już mówią o nim Franek 🙂 a gdyby miałabyć dziewczynka to miała być Rozalka 🙂
Marta ładną kieckę miałaś na komuni 🙂
Dziewczyny powodzenia na jutrzejszych USG,fajowo macie 🙂ja USG mam dopiero za 5tygodni około 30tc 😞ehhhh jeszcze tyle czasu,ale jakoś wytrzymam 🙂 nacieszę się jutro waszymi opowieściami z USG 🙂
Co do prawka Paninkato Ty fajnie miałaś,zdawałaś i jeździłaś pewnie jeszcze bez brzucha,a ja teraz jeżdżę z brzuchem,i zdawać egzamin będę z jeszcze większym 😠
ale jak zaszłam w ciąże i po pierwszym trymestrze okazało się że jest wszystko dobrze i nie ma przeciwskazań,to od razu zapisałam się na kurs.Bo mama bez prawka 🥴 🥴?trochę nie bardzo,tym bardziej że autko stoi w garażu,bo mąż jeździ firmowym 🙂aż wstyd żebym ja nie miała co?
A gdzie zdawałaś i za którym razem zdałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja prawko zdałam juz w ciazy ..a zapisalam sie przed 🙂 zdalam w lutym 🙂 jakos pod koniec chyba 🙂 i teraz jezdze jak tylko jest taka potrzeba 🙂 ..

Ja to wogole nie moge sobie dzisiaj znalezc miejsca 😞 wszystko mnie drazni i meczy ;/ nie wiem czemu 😞 przed telewizorem, lezec siedziec zle, przed komputerem zle ale bez komputera nudy , na polu zle bo tez nie ma co robic a jak juz sie cos znajdzie zeby robic to zle .. masakra .. mialyscie tak kiedys .. ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
Ja prawko zdałam juz w ciazy ..a zapisalam sie przed 🙂 zdalam w lutym 🙂 jakos pod koniec chyba 🙂 i teraz jezdze jak tylko jest taka potrzeba 🙂 ..

a za którym razem? kurcze dla mnie to ważne żebym do porodu zdała,bo potem może mi być ciężko...a bez prawka nie wyobrażam sobie żyć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Co do imion to u nas zaklepany już Franciszek od dobrych kilku miesięcy,i nie wyobrażam sobie już innego imienia,z resztą wszyscy już mówią o nim Franek 🙂 a gdyby miałabyć dziewczynka to miała być Rozalka 🙂
Marta ładną kieckę miałaś na komuni 🙂
Dziewczyny powodzenia na jutrzejszych USG,fajowo macie 🙂ja USG mam dopiero za 5tygodni około 30tc 😞ehhhh jeszcze tyle czasu,ale jakoś wytrzymam 🙂 nacieszę się jutro waszymi opowieściami z USG 🙂
Co do prawka Paninkato Ty fajnie miałaś,zdawałaś i jeździłaś pewnie jeszcze bez brzucha,a ja teraz jeżdżę z brzuchem,i zdawać egzamin będę z jeszcze większym 😠
ale jak zaszłam w ciąże i po pierwszym trymestrze okazało się że jest wszystko dobrze i nie ma przeciwskazań,to od razu zapisałam się na kurs.Bo mama bez prawka 🥴 🥴?trochę nie bardzo,tym bardziej że autko stoi w garażu,bo mąż jeździ firmowym 🙂aż wstyd żebym ja nie miała co?
A gdzie zdawałaś i za którym razem zdałaś?



no pod koniec jazd na poczatku marca juz brzuszek mialam oczywiscie nia taki duzy ale bylo widac.... zdawalam w Lodzi na smutnej i udalo mi sie za pierwszym razem 🤪 🤪 🤪 m. mowi ze mialam o polowe latwiej bo w dwojke poszlismy ( ja i brzus) 😉 a pan ktory mnie egzaminowal byl 3 w rankingu niezdawalnosci ( na 40 miejsc) wiec moze widok brzuszka na prawde mi pomogl... instruktor na ostatniej godzinie powiedzial zebym obcisla bluzke zalozyla 😁 😁
ja nie wiedzialam jak sie zapisywalam o ciazy ( jakbym wiedzialato pewnie nie zdecydowalabym sie bo ta kaska na co innego by poszla ale teraz prawko bardzo ulatwia mi zycie) a przy malenkim dziecku to wogole sie przyda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
p0xia napisał(a):
Ja prawko zdałam juz w ciazy ..a zapisalam sie przed 🙂 zdalam w lutym 🙂 jakos pod koniec chyba 🙂 i teraz jezdze jak tylko jest taka potrzeba 🙂 ..

a za którym razem? kurcze dla mnie to ważne żebym do porodu zdała,bo potem może mi być ciężko...a bez prawka nie wyobrażam sobie żyć 🥴


Za pierwszym 😁 😁 cieszylam sie jak glupia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka to super zdolna babka z CIEBIE 🙂 zdałaś za 1 razem,nie lada wyczyn 🙂 oj żeby i mnie się udało,tak bym chciała 😮 😮
to może i mój egzaminator zlituje się nade mną jak zobaczy brzuchol 🙂
a do której szkoły chodziłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
malstep napisał(a):
p0xia napisał(a):
Ja prawko zdałam juz w ciazy ..a zapisalam sie przed 🙂 zdalam w lutym 🙂 jakos pod koniec chyba 🙂 i teraz jezdze jak tylko jest taka potrzeba 🙂 ..

a za którym razem? kurcze dla mnie to ważne żebym do porodu zdała,bo potem może mi być ciężko...a bez prawka nie wyobrażam sobie żyć 🥴


Za pierwszym 😁 😁 cieszylam sie jak glupia 🙂


ja sie poryczalam w aucie jak mi pan napisalm na zaswiadczeniu wynik egzaminu POZYTYWNY a w czasie egzaminu w pewnym momencie tak goraco mi sie zrobilo ze mroczki przed oczami mialam i myslalam ze zemdleje...drugi raz nie chcialabym tego przechodzic 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
malstep napisał(a):
p0xia napisał(a):
Ja prawko zdałam juz w ciazy ..a zapisalam sie przed 🙂 zdalam w lutym 🙂 jakos pod koniec chyba 🙂 i teraz jezdze jak tylko jest taka potrzeba 🙂 ..

a za którym razem? kurcze dla mnie to ważne żebym do porodu zdała,bo potem może mi być ciężko...a bez prawka nie wyobrażam sobie żyć 🥴


Za pierwszym 😁 😁 cieszylam sie jak glupia 🙂

też za pierwszym? 🤪 🤪ale z Ciebie i z Paninki zdolne babki 🤪 🤪
znając moje szczęście to ja pewnie będę zdawała kilka razy,a zbyt dużo czasu nie mam 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Paninka to super zdolna babka z CIEBIE 🙂 zdałaś za 1 razem,nie lada wyczyn 🙂 oj żeby i mnie się udało,tak bym chciała 😮 😮
to może i mój egzaminator zlituje się nade mną jak zobaczy brzuchol 🙂
a do której szkoły chodziłaś?


ja chodzilam do Ślązaka w andrespolu bo tam mialam najblizej ale w lodzi na tatrzanskiej tez jest... super szkola moge kazdemu polecic...a Ty tez w lodzi zdajesz? na smutnej czy maratonskiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wogole to dzisiaj bylam u tego gina i na karcie ciazy mam napisany termin porodu na 1 wrzesnia tylko wtedy powiedzialam ze ostatnia miesiaczke mialam 24.listopada.. ale to nie mozliwe bo na swoich urdzinach juz nie mialam okresu od kilku dni .. no to na drugiej wizycie powiedzialam ze ostatnia miesiaczka byla 22.listopada ale lekarz powiedzial ze to juz takie duzego znaczenia nie ma i juz nie zmienial :P i termin mi wyszedl na 28 sierpnia .. i tak w sumie to nie wiem czy nie jeszcze wczesniej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...