Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙃 🙃a my juz po zakupach...kupilam szczoteczke i grzebyk, patyczki dla maluszka i takie prostokatne duze waciki, 4 proszki do prania plus plyny do plukania i 3 paczki chusteczek nawilzanych pampers...tylko byly zielone i takie biale sensitive...wzielam te zielone a teraz sie zastanawiam czy tamte nie bylyby lepsze...i tanie pampersy widzialam bo takie duze kartony po 79zl ( od 130 do 150 szt) ale same duze rozmiary tylko byly... a jak m. to wszystko zobaczyl to powiedzial...
-ojoj to z tym dzidziusiem juz tak na powaznie... 😮 😮 😮 no i sam zobaczyl ile co kosztuje i stwierdzil ze teraz co tydzien bedziemy jezdzic i cos kupowac... 🙃 🙃

no i jeszcze poszlismy na chinskie....i po sajgonkach z makaronem sojowym i udanych zakupach jestem chyba najszczesliwsza przyszla mama na swiecie 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochaniutkie 🙂
Zaglądam sporadycznie,żeby was podejrzeć,i już widziałam że się martwicie, ( kochane z Was babki na prawdę 🙂 🙂 )więc grzecznie melduję szybciochem ,że wszystko oki,tylko czasu brak żeby napisać,ja się uczę bo egzamin tuż tuż....a poza tym mąż zabrał kompa w delegację i korzystam gościnnie u siostry z netu.
Ale u mnie i u Frania dobrze,byliśmy wczoraj u lekarza i wszystko jest w jak najlepszym porządku 🙂
Jestem z Wami myślami cały czas i trzymam za wszystkie mamusie kciuki mimo mojej nieobecności '' pisanej '' na forum 🙂 🙂 🙂 szkoda mi że nie mogę z Wami popisać,tym bardziej że wszystkie już mamy bliżej niż dalej do porodu 😁 😁 ale muszę się dobrze przygotować do tego prawka,bo co to za mama będzie bez prawka dla Franka??
Życzę miłego weekendu wszystkim mamusiom i odezwę się jakoś w przyszłym tygodniu jak będę miała już kompa 🙂 🙂
papapapapapa całuski 102 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wpadłam na chwilkę. Właśnie wróciłam do domu, byliśmy u znajomych na grillu, ale straszna burza i deszcz nas pogoniła 😠 Oj, jak ja kocham swoje łóżko po męczącym dniu 😁 😁
Jo-aneczka Ale mnie rozbawiłaś z tym kotem 😁 😁 Moja siostra, jak była mała to gryzła też ogon a raczej kikut ogonka, ale psa i jak raczkowała to zawsze ją goniła 😁
Paninka Dobrze, że zakupy się udały. A sajgonek ja chyba nigdy nie jadłam ☺️ 🤨 😁 😁
Siehankowa Ja też kupuję butelkę z TT, tą najmniejszą anty kolkową. I tą średnią też jedną. A smoczków, jak na razie nie dokupuję. Chciałam z Medeli, ale szkoda mi tyle kasy za jedną butelkę 😮 😮 😮 I jeszcze coś podobnego do TT znalazłam z Nuby chyba, też ładna http://allegro.pl/nuby-silikonowa-butelka-antykolkowa-150ml-i1601032880.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj widzę że już większość dziewczyn śpi 🤨
Ja dzisiaj prawie cały dzień przespałam, jakoś już trzeci dzień się nie za bardzo czuje. Mierzyłam ciśnienie i cukier bo mam taki mały aparacik w domu i niby wszystko w porządku. Czuje się taka słaba jakbym maraton przebiegła. Poza tym mój synuś tak wariuje w brzuszku że czasami aż mi łzy polecą jak w żebra kopnie. Silny skubany heheh 🙂 Także przepraszam że tak rzadko do Was zaglądam 🥴
Jutro muszę wcześnie rano wstać i jechać na uczelnię bo o 8:00 mam egzamin, już na szczęście ostatni w tej sesji. Trzymajcie kciuki. Dobranoc dziewczynki i maluszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
ann5353 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
ja niestety bedę musiała przyzwyczajać do butelki, bo po macierzyńskim i miesiącu urlopu wypoczynkowego wracam do pracy 😞 tak więc trzeba będzie uczyć na butelce-choć chciałabym żeby i cycka i butelkę jadł ... no ale zobaczymy.


Mam nadzieję, że moja też się nauczy pić z butelki, bo po macierzyńskim i zaległym urlopie również wracam do pracy. Mam zamiar od początku podawać butelką herbatkę z kopru i w ten sposób ją uczyć 🙂 No, ale jakie przyniesie to efekty to wyjdzie w praniu 🙂

Hehe juz o tym pisałam. Moja Majka mimo że ja próbowałam od początku herbatki, nie ruszyła butelki żadnej a kilka ich kupiłam. Nawet jak wlałam tam swoje mleko - nic. Jadła tylko pierś, i potem zupki i owoce, ale łyżeczką. Dopiero jak skończyła 8 miesięcy wzięła smoczek do ust i pociągnęła butlę. Hehe pewnie gdybym musiała wracac do pracy jadłaby mleko łyżeczki, a znam i takie dzieci 🙂

moja siostra ma tak ze swoją Oliwką 🙂 za chiny nie chciała butelki żadnej, tylko cycka... a herbatki tylko z łyżeczki. I do tej pory tak ma, a mała ma już 10miesięcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Chociaz raz udało mi się byc pierwszą hehe 🙂 🙂
Ja dziewczynki juz na nogach i zaraz spadam na egzamin, trzymajcie kciuki do później 🙂

aasia, trzymam kciuki 🙂 na pewno będzie ok 🙂

a tak w ogóle to mierzyłam wczoraj brzuszek i juz mam 96 cm - a to dopiero -albo już - 30 tydz. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Dzień Dobry Brzusie 🙂
Może ktoś ma ochotę na kawkę?? Zapraszam 🙂

DZIEŃ DOBRY BRZUSZKI 🙂

Ja już piję 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
ann5353 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
ja niestety bedę musiała przyzwyczajać do butelki, bo po macierzyńskim i miesiącu urlopu wypoczynkowego wracam do pracy 😞 tak więc trzeba będzie uczyć na butelce-choć chciałabym żeby i cycka i butelkę jadł ... no ale zobaczymy.


Mam nadzieję, że moja też się nauczy pić z butelki, bo po macierzyńskim i zaległym urlopie również wracam do pracy. Mam zamiar od początku podawać butelką herbatkę z kopru i w ten sposób ją uczyć 🙂 No, ale jakie przyniesie to efekty to wyjdzie w praniu 🙂

Hehe juz o tym pisałam. Moja Majka mimo że ja próbowałam od początku herbatki, nie ruszyła butelki żadnej a kilka ich kupiłam. Nawet jak wlałam tam swoje mleko - nic. Jadła tylko pierś, i potem zupki i owoce, ale łyżeczką. Dopiero jak skończyła 8 miesięcy wzięła smoczek do ust i pociągnęła butlę. Hehe pewnie gdybym musiała wracac do pracy jadłaby mleko łyżeczki, a znam i takie dzieci 🙂

moja siostra ma tak ze swoją Oliwką 🙂 za chiny nie chciała butelki żadnej, tylko cycka... a herbatki tylko z łyżeczki. I do tej pory tak ma, a mała ma już 10miesięcy 🙂

Hehe siehankowa moja Maja już pije ze szklanki jak dorosły, więc jeszcze trochę 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja już po kawusi przepraszam, ale ja przy kompie tylko na leżąco i picie na leżąco niestety odpada po kawce porannej muszę chwilkę posiedzieć,żeby zgaga mnie nie zabiła od samego ranka 😮

Wczoraj wieczorkiem moja malutka dawała czadu mój mąż nie mógł się nadziwić jak mała potrafi mi brzusio odkształcać i jakie mocne kopniaczki już sadzi 🙂 🙂

A najlepsze to to,że wczoraj sobie uświadomiłam,że mam ubranka na 62 pokupowane tak,że starczy,a na 68 i większych mam tylko parę sztuk i muszę się jeszcze za tymi 68 rozejrzeć troszkę i dokupić parę sztuk. Zastanawiam się jednak ile tego mi potrzeba z 5 sztuk śpioszków i kaftaników i spodenek i pare pajacyków. Matko może jakiś dresik??? Kompletnie nie wiem jak to logistycznie rozkminić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123, z tymi większymi ubrankami spokojnie mozesz poczekać 🙂 nigdy nie wiadomo jak duża dzidzia się urodzi, więc na początek wystarczy kilka sztuk w rozm. 56 i 62.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochane 😁
U nas się ochłodziło i jest deszczowo ale po tych upałach to miła odmiana 😁

aasia trzymam kciuki 🙂

i do kawki się dołączam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Brzusie 🙂

Przepraszam ze sie z wam wczoraj nie pozegnalam ale padlam, na lozko 🙂

Ja mam dzisiaj rowne 3 mies do urodzinek 🙂 super 🙂 juz tak nie dlugo hihi 🙂

W przyszlym tygodniu nie dam rady byc taka aktywna na formum bo zaczynam praktyki w hotelu wiec w domku bede kolo 17, a zanim sie ogarne to siade pewnie dopiero kolo 19 ;( .. bedzie mi was brakowac ...

malutka wierci mi sie w brzuszku od bladego ranka hihi 🙂 I kurcze wstalam rano patrze w lkusrze a na koszuli znowu siara 😞( nie wiem co z tym jest .. czy to dobrze czy nie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...