Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Diviana napisał(a):
Hej dziewczyny, ja dziś w kiepskim humorze coś 🤨 nadczytuję to co naskrobałyście

A co się stało 😮 ???

U nas właśnie dziadek szaleje z wnuczkami 🙂 🙂 🙂 I Maja nawet mimo choroby śmieje się że masakra 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Diviana napisał(a):
A u nas mój mąż kolejny raz mówi że nie chce mieszkać w tym domu i że kupienie go to był mój durny pomysł 🤨 wścieka się bo mu schody nie wyszły i oczywiście całą złość wylewa na mnie 😞

Oj nie przejmuj się, puszczaj mimo uszu. Pogada pogada i tak zamieszka 🙂 Nawyżej schody będzie przerabiał 🤪 🤪 🤪
Straszne nerwowy ten Twój mąż. Poczekaj złagodneje przy dziecku 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
My już po gościach znajomi z małą 9 miesięczną córeczką od wczoraj u nas byli.. Npatrzyłam się co nie miara, mój mąż unosiłsię malutką pobawił i widzę,że już nie może się doczekać naszego, cieszył się jak nie wiem 🙂 A ,że statnio rzucił palenie i troszkę przytył i statusiował to jak wziął małą na rączki tak mu pasowała........oj będzie cudownym tatą 🙂

Foga wiem,że zatwardzenia są niebezpieczne i najlepiej jak około2 dni nic nie było popędzić organizm. Spróbuj z samego rana na czczo wypić szklankę letniej przegotowanej wody na raz wypić. A jeżeli wszystkie naturalne i domowe metody zawiodą można iwrto mieć czopki glicerynowe w domku. Wiadomo,że nie wolno tyłeczka rozpuścić i przyzwyczaić do nich,ale w takich awaryjnych sytuacjach są wręcz zalecane.
Witam nową mamę 🙂
Siehienkowa ja też nie mam siary,a co do skurczy niektóre kobiety nie mają w ogóle, więc może i Ty jesteś tą szczęściarą 🙂
Diviana a może mężuś poprawi Ci jakoś humorek mi zawsze kilka minutek przytulank poprawia zły humor...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
siehankowa napisał(a):
halo, halo-zaległosci nadrobione 😉
co do "głupiego gadania" to mnie najbardziej wkurza, jak ktos gdy słyszy, że po 2-3latach chcemy kolejne maleństwo i wtedy mówi "po pierwszym dziecku odechce wam sie kolejnego" 😠

co do skurczów przeppwaidających to ja nic takiego nie czuję 😮 myslicie, że juz powinnam? w końcu to już 30 tydz. leci ...
tak samo "siary" jeszcze nie zauważyłam... czy to ma wpływ na to czy będę czy nie będę miała pokarmu ??? 😮


Cześć Siehankowa, dobrze, że ktoś tu zawitał.
Niczym się nie przejmuj, to czy masz siarę przed porodem czy nie nie ma najmniejszego wpływu na produkcję mleka po porodzie. Ja w pierwszej ciąży też nie miałam, aż do samego porodu.
A co do skurczy przepowiadających - przeczytaj mój poprzedni post do pOxii i posrty Marty, i Ann i ciesz się, że cię to omija

oj, to mnie uspokoiłaś 🙂 a tymczasem ja uciekam - jedziemy do moich rodziców na sernika 🙂
Diviana, a Ty się chłopem nie przejmuj - pomarudzi i przestanie 😉 wiem coś o tym - mój jak mu cos nie idzie tez musi pomarudzić 😉 też musimy ich zrozumieć - chcą ze wszystkim zdąrzyc przed porodem, czas ich goni ... więc gadają bez sensu, żeby sobie pogadać 😜 więc jednym uchem wpuszczaj, drugim wypuszczaj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Mąż jak jest zły to bez kija nie podchodź 😠 Wiem że mu przejdzie, ale to takie frustrujące jest 😞

hehe, wiem co czujesz 😉 mój ma tak samo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie pogoda sie porawila sloneczko swieci i jest super cieplutko 🙂 po spacerku wlasnie przyszlam poczytac o czym naskrobalyscie i w sumie nie wiele jak to w weekend bywa 😁 🙂 nozki mi troszke spuchly i troszke bola, mala sie troszke wiercila podczas spacerku ...

Od jutra zaczynam praktyke mam nadzieje ze mnie tam nie wykoncza najbardziej przeraza mnie to ze to juz prawie lato zaczynam puchnac a praktyke w kuchni hotelowej bede miala .. umre tam z goraca 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daviana nie przejmuj sie.
Witam nowa mamusie.
Ja dzis mam bardzo kiepski dzien- brzuszek pobolewa caly dzien jaksa spiaca jestem nawet kawa nie pomogla i w ogole mam jakiegos dola. Juz bym chciala sierpien. A w nocy ciagle sni mi sie porod co mnie przeraza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj babeczki, jak tak czytam ,że co druga ma dołka to i ja zaczynam mieć 😞.

Mam dosyć tej cukrzycowej diety już 😞....
Najlepsze jest to, że przed sekunda zjadłam chlebek z niskosłodzonym dzemikiem i mały zaczął fikać 😁 😁
Powiedziałam maleńswtu,że mamusia codziennie chociaż taką jedną słodką kanapeczkę dla niego zje mimo diety i wie cie co - kopniak był w odpowiedzi 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka2 napisał(a):
Oj babeczki, jak tak czytam ,że co druga ma dołka to i ja zaczynam mieć 😞.

Ja nie mam 🙂 Mimo uderzająco za duzej wagi, hehe. Skruczy co mnie zestresowały 🙂 Robię sobie teraz zakupy w necie celem skompletowania torby do szpitala hehe 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
agapurka2 napisał(a):
Oj babeczki, jak tak czytam ,że co druga ma dołka to i ja zaczynam mieć 😞.

Ja nie mam 🙂 Mimo uderzająco za duzej wagi, hehe. Skruczy co mnie zestresowały 🙂 Robię sobie teraz zakupy w necie celem skompletowania torby do szpitala hehe 🤪 🤪 🤪


Hi, hi Marta, tym większe uszanowanko dla Ciebie. Poza tym co napisałam wcześniej, to jeszcze obywasz się bez dołków psychicznych 🙂 🙂 🙂
A miewasz choć czasem zły humor??? Odpowiedz, że tak, prosimy 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
agapurka2 napisał(a):
Oj babeczki, jak tak czytam ,że co druga ma dołka to i ja zaczynam mieć 😞.

Ja nie mam 🙂 Mimo uderzająco za duzej wagi, hehe. Skruczy co mnie zestresowały 🙂 Robię sobie teraz zakupy w necie celem skompletowania torby do szpitala hehe 🤪 🤪 🤪


Hi, hi Marta, tym większe uszanowanko dla Ciebie. Poza tym co napisałam wcześniej, to jeszcze obywasz się bez dołków psychicznych 🙂 🙂 🙂
A miewasz choć czasem zły humor??? Odpowiedz, że tak, prosimy 😉 😉 😉

Oczywiście że miewam hehe 🤪 🤪 🤪
Ale szybko przechodzi, bo jak tu się nie uśmiechać przy dzieciach 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o skurcze to ja miałam w 1ciąży i przez to nawet tydzień leżałam w szpitalu ale wcale ich nie czułam.....
Co do siary nie mam i w 1 ciąży tez nie miałam a małą karmiłam długo piersią.
Marta czy przewidujesz wcześniejszy poród, że już się szykujesz?? hihi ale ten czas leci.... ja coś czuję że chyba wcześniej urodzę, nie wiem jakieś takie przeczcie za mną chodzi 🤔
Diviana głowa do góry, pozłości się pozłości i przejdzie mu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela ja jestem niemal pewna że urodzę w lipcu. A w sumie to tylko 2 miesiące, a wstyd się przyznac dla siebie do szpitala nie mam nic. Oprócz ciąży i zakupów jest normalne życie. Zawsze może coś wypaść hehe 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam na chwilkę na dworze, ale jakoś nie mam humoru też. 😠
Pogodna super, a ja siedzę w domu i czekam na X- Factora.
Do szpitala też nie mam nic 🥴 Kompletnie, chyba też muszę zacząć szykować. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z chłopami tak zawsze jak coś nie idzie po ich myśli to my jesteśmy tego winne 🙂
u mnie to norma 🙂
ja torbe bede pakować dopiero po 10 czerwca 🙂 ale myśle, że to bedzie w sam raz 🙂
oj nie chce mi sie nic 😞 myśle co zjeść na kolacje i nie mam za specjalnie smaka na nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie ze względu na moje perypetie większość drobiazgów wypraki i do torby szpitalnej mamy już mam, a najgrubsze rzeczy zamówie wkrótce 🙂 Na razie czekam na materacyk, podusie do karmienia/spania i pościel na zmianę 🙂 Potem zostanie tylko łóżeczko, wózeczek i wanienka i chyba już z grubsza wsio jest 🙂
Resztę będę dokupować po prostu na bieżąco. Wydaje mi to się najbardziej rozsądne nie będę teraz robić zakupów na zapas bo nie wiem jaki rodzaj chemi czy kosmetyków podpasuje mojemu maleństwu, a ubranka to znowu mogłabym kupować bez końca matko normalnie mam jakieś totalnie nowy nałóg 😮
A to moje ulubione 🙂
http://www.bubulandia.pl/shop/product.php?id_product=267



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodkie te buciczki. 🙂 🙂 Ja to w ogóle uważam, że jest jakaś dyskryminacja chłopców, bo dla malutkich dziewczynek jest więcej rzeczy, takich kochanych. 😜 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was po kilkudniowej przerwie 🙂
Mam do nadrobienie 190 str i szczerze to nie chce mi się tego nadrabiać- mam dziś lenia, może jutro sie zmobilizuję 🙂

W czwartek byłam na wizycie i dr przepisał mi no-spę i aspargin- bo brzusio mi twardnieje:/
A tak weekend spędziłam u rodziców no i w końcu objadam się pierogami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...