Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiesz Crazzzyyy chyba przedwczoraj jak dziewczyny rozmyślały o tym co z Jlą ja pomyślałam o Tobie...Tylko szybko wytłumaczyłam sobie,że ty przecież zalatana jesteś i pewno po pracy nie masz nawet sił, aby do nas zajrzeć...Atu jednak zonk 😞
Matko bardzo Ci współczuję kochana tych przejść w szpitalu i obaw o dzieciątko....Najważniejsze,że troszkę się wszystko uspokoiło i mam nadzieję i ściskam kciuki, aby ten spokój był na dobre 🙂
Zyczę duuuuużó zdróweczka i koniecznie moim zdaniem powinnaś odpuścić pracę, szczególnie Ty, która również nocy nie odpuszczałaś o ile dobrze pamiętam....
Odpoczywaj jak najwięcej i oszczędzaj się na maksa już w sumie niewiele zostało więc wykorzystaj ostatnie wolne chwile potem bobasek nie da Ci już tyle luzu, na który teraz możesz sobie pozwolić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzień dobry brzuszki
Wczoraj znaou sie z wami nie pozegnałam ☺️Jak mąz jest popołudniu,to przewaznie nas nie ma,a jak przyjade to jestem juz zmęczona i juz mi sie nic nie chce.
Eleeza Andzelika gratuluję zdrowych dzidziusiów.
Mnie tez zastanawia waga mojego babelka,bo dwa tygodnie temu wazył 1120g,a wizyte mam 14 czerwca.
aasia mam nadzieje,że sampoczucie dzis bedziesz miała lepsze 🙂
crazzy ale miałas przeboje z tym sercem,dobrze,że juz wszystko ok i jestes juz w domku
pati trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte
I tak w ogóle dziewczynki ładne zdjecia umiesciłyscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin kolejny plus Twojej zmiany jest taki, że strony nie "przeskakują" w miarę pojawiania
się nowych postów 🙂
Trzeba się przyzwyczaić, ale jak dla mnie zmiana na plus 🙂


Daniela cały asortyment łóżeczkowy od materacyka, przez pościel,
ochraniacze, prześcieradła, rożek itd
Tylko kocyka na razie nie mogę znaleźć, który by mnie zadowolił 🥴
Aha i zamówiłam 10 pieluch tetrowych...i jestem niepocieszona bo są takie żółtawe 😞
Ahh ten mój pedantyzm wizualny 🤢

A placek z rabarbarem to po prostu rabarbar posypany cukrem
i to zalewam ciastem biszkoptowym 😉
Jeśli chcesz wyślę przepis tylko troszkę później 😉
..teraz zmykam na zakupy obiadowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzy kurcze czytam i nie mogę uwierzyć. Ta Twoja opowieść to jak horror jakiś. To oznacza, że Twój organizm domaga się zwolnienia tępa życia. Nic Ci nie pozostaje tylko leżeć plackiem. Zero stresów a co więcej ciężkich prac fizycznych. Wiesz często tak się zdarza że ciążą jest zbyt dużym obciążeniem dla organizmu i organów. Dlatego musisz dbać o siebie i maluszka 🙂 Trzymaj się. Zdrówka życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Crazzzyyy jak przeczytałam właśnie co ci się przytrafiło to się zdziwiłam, bo mój mąż miał 2 dni temu to samo w nocy nie wiedział dlaczego tak mu serce bije mocno nie mógł się uspokoić tak mu serce kołatało, myślał że zaraz mu wyskoczy nie mógł leżeć.
To samo co u ciebie tylko, że u niego trwało to 2 godziny chcieliśmy jechać do szpitala, ale wyczytał, że to brak magnezu wziął tabletkę a to nic... i po paru minutach wziął drugą przeszło mu po 2 godzinach. Dopiero.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k8_online nie wiem, czy ktoś już o tym nie napisał, ale jeśli chodzi o foteliki dla niemowlaczków, to właśnie korzystniejsze są te fasolki. Mojej znajomej, której córka miała problem z kręgosłupkiem, lekarz zalecił jej kładzenie do takiego fotelika fasolki, bo to niby bardziej anatomiczne ułożenie dla takiego noworodka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
k8_online nie wiem, czy ktoś już o tym nie napisał, ale jeśli chodzi o foteliki dla niemowlaczków, to właśnie korzystniejsze są te fasolki. Mojej znajomej, której córka miała problem z kręgosłupkiem, lekarz zalecił jej kładzenie do takiego fotelika fasolki, bo to niby bardziej anatomiczne ułożenie dla takiego noworodka.

hmmm... mówisz, że te tradycyjne są dobre? no w sumie jakby byle zle to chyba by ich nie produkowali 🤪 czyli Maxi cosi jest ok? 😉
Crazzzyyy moj Boze lez i odpoczywaj biedactwo... bo to juz nie przelewki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeju... własnie doszłam do historii Crazzzyyy... 😲
Straszne przeżycie... 😞 ...ale najważniejsze, że ostatecznie wszystko samo się uspokoiło! Może to faktycznie jakiś cud! 😁 Albo widok przystojnego księdza tak na Ciebie podziałał uspokajająco? 😁 Bardzo się cieszę, ze teraz wszystko dobrze! Nic dziwnego, ze serduszko pobolewa, skoro miało takie przejścia... 🤨 Dużo zdrówka, Kochana! I dbaj o siebie! :* My tu wszystkie będziemy przesyłać Ci dobre fluidy! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k8_online napisał(a):
agusiakowalczyk napisał(a):
k8_online nie wiem, czy ktoś już o tym nie napisał, ale jeśli chodzi o foteliki dla niemowlaczków, to właśnie korzystniejsze są te fasolki. Mojej znajomej, której córka miała problem z kręgosłupkiem, lekarz zalecił jej kładzenie do takiego fotelika fasolki, bo to niby bardziej anatomiczne ułożenie dla takiego noworodka.

hmmm... mówisz, że te tradycyjne są dobre? no w sumie jakby byle zle to chyba by ich nie produkowali 🤪 czyli Maxi cosi jest ok? 😉
DOKŁADNIE! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha a ja sobie siedzę i od godziny odświeżam stronę i zastanawiam co tu takie pustki, że nikt nic nie pisze, a to muszę sobie stronę przełączyć. 😁 😁 Teraz zauważyłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzusie- jednak wczoraj już nie dotarłam 🙂
Pewnie słyszałyście o nawałnicy w Brennej- mama dzwoniła (mieszka w Górkach), że padał grad wielkości kostek lodu, auto mają powgniatane i wszystkie potoki wylały- podobno wyglądało to strasznie. Oglądałam teraz fotki.
A tak jak wam dzień mija- ja od rana rozrabiam- wylałam herbatę, rozlałam wodę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Haha a ja sobie siedzę i od godziny odświeżam stronę i zastanawiam co tu takie pustki, że nikt nic nie pisze, a to muszę sobie stronę przełączyć. 😁 😁 Teraz zauważyłam 😁
heheheh No tak. Chociaż i tak jakoś ciszej się zrobiło. 🙂
A gdzie kupujecie ten rabarbar? Jeju-ja chyba jeszcze nigdy nie jadłam rabarbaru 😮 🙃
Jak skończymy ten remont i posprzątamy, to upiekę koniecznie ciasto! Zrobiłyście mi smaka! 😁
Przeraża mnie to sprzątanie... 😞 mamy w mieszkaniu totalny bajzel... 😞 aż mi się nie chce tam wracać... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczkare Mi się wydaje, że pieniądze na 18 to chyba najlepsze, bo Ona już na pewno ma zaplanowane co sobie kupi. A na prezent ja bym się cieszyła z jakiejś fajnej lepszej oryginalnej torebki, no chyba, że dziewczyna w nich nie chodzi. Ja bym się z ciuchów najbardziej cieszyła, ale nie wiadomo czy w gust trafisz. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
witajcie brzusie- jednak wczoraj już nie dotarłam 🙂
Pewnie słyszałyście o nawałnicy w Brennej- mama dzwoniła (mieszka w Górkach), że padał grad wielkości kostek lodu, auto mają powgniatane i wszystkie potoki wylały- podobno wyglądało to strasznie. Oglądałam teraz fotki.
A tak jak wam dzień mija- ja od rana rozrabiam- wylałam herbatę, rozlałam wodę 🤢
Ojej.... straszne... 😮 🤨
Oglądałam rano na tvn24.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny a ja to jestem zadowolona ze zmainy nr stron, w końcu mogę spróbować was przeczytać od początku 😁 😁

mamusiom które były na wizytach, również gratuluję zdrowych i dużych dzidziusiów
fotelik śliczny
narobiłyście mi ochotkę na placek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
witajcie brzusie- jednak wczoraj już nie dotarłam 🙂
Pewnie słyszałyście o nawałnicy w Brennej- mama dzwoniła (mieszka w Górkach), że padał grad wielkości kostek lodu, auto mają powgniatane i wszystkie potoki wylały- podobno wyglądało to strasznie. Oglądałam teraz fotki.
A tak jak wam dzień mija- ja od rana rozrabiam- wylałam herbatę, rozlałam wodę 🤢

Ja nie widziałam 😮 😮 Przerażające to musi być 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Haha a ja sobie siedzę i od godziny odświeżam stronę i zastanawiam co tu takie pustki, że nikt nic nie pisze, a to muszę sobie stronę przełączyć. 😁 😁 Teraz zauważyłam 😁
heheheh No tak. Chociaż i tak jakoś ciszej się zrobiło. 🙂
A gdzie kupujecie ten rabarbar? Jeju-ja chyba jeszcze nigdy nie jadłam rabarbaru 😮 🙃
Jak skończymy ten remont i posprzątamy, to upiekę koniecznie ciasto! Zrobiłyście mi smaka! 😁
Przeraża mnie to sprzątanie... 😞 mamy w mieszkaniu totalny bajzel... 😞 aż mi się nie chce tam wracać... 😞

agusia na bazarku 🙂
nie pamiętam gdzie mieszkasz, ale ja ostatnio kupiłam na rogu konratowicza i chodeckiej chyba 😉 gdzieś tam....
A zaraz jadę na bazarek na trocką 🙂 może ci kupić hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Aneczkare zapomniałam o Twoim pytaniu 🙂 My kupowaliśmy mojej siostrze ciotecznej na 18 aparat (taki kompaktowy, malutki)... Bardzo jej się przydał, szczególnie na studiach. No chyba, ze ona już ma coś takiego... Ja zazwyczaj szukam inspiracji na http://merlin.pl/browse/prezent/dla_nastolatek.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...