Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Eleeza dziękuję 😉

agapurka2 super z tym glukometrem,
to jakaś akcja jest? Czy Twój urok osobisty zadziałał 🙂

Diviana czasem tak jest.. może jakiś smakołyk poprawi Ci nastrój 😘
Albo jakiś zakup na allegro 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Divianko, nie płacz, wiem,że czasami ma się gorsze i lepsze dni i płacz sam z siebie wychodzi,ale raczej tym płaczem swojemu bbaskowi nic dobrego nie fundujesz...
Jak Ci smutniutkto i masz doła to popatrz na swój brzusio i pogadaj z malenstwem 🙂 Pamiętaj,że teraz przez jakiś najbliższy czas nigdy nie będziesz sama bo jest z Tobą Wasze maleństwo 🙂 Pogłaskaj brzusio wyżal się swojemu dzidziusiowi , a jak tylko Cię kopne lub da jakieś oznaki,że Cię słyszy zobaczysz humorek Ci wróci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki !! Ja po praktyce jak to codzien bywa .. nozki jak zwykle opuchniete 😞 .. Teskni mi sie cholernie za wami 😞 omija mnie tyle ciekawych watkow 😞 wogole nie nadazam z zaleglosciami tyle ich jest i wogole nie mam kiedy tego wszystkiego nadrobic.. wybaczycie mi ?? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana To na pewno hormony! 🙂 Nie martw się - to przejdzie! 😁
Z tymi pieniędzmi to tak jest... że szczęście to one nie dają.... dopiero zakupy! 😁 😉 😜
Jak mnie łapie dołek, to się na siłę do siebie uśmiecham i sobie wmawiam, że jakoś to będzie 🙂 a przecież musi być dobrze! 😁
Jak już wykończycie Wasze domki to jakie to będzie dla Was szczęście! 😁 A my np. nadal będziemy się gnieździć na naszych 38m2 😉 Takie zycie - raz dołek, raz górka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, ze po to nam te hormony wariują i tak nam skacze nastrój, by dzidzia też poznała te różne emocje 🙂 ...bo w życiu potrzebna i słodycz, i gorycz, nie? 🙂 Tylko najważniejsze to, moim zdaniem, starać się, by słodyczy było więcej! 😁 Optymizm i uśmiech na twarzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta lion Ty też???? o matko dziś mamy zbiorowego doła 😞Póki co mam dobry nastrój i mogę Was pocieszać.
Martusia kto jak kto, ale Ty z dwójką dzieci masz jeszcze czas na humory???Jak tylko masz pogodę to uciekaj od kompa i zabieraj Majęczkę na dworek, słoneczko zawsze poprawia humor i dobrze wpływa na samopoczucie 🙂
Każdej zasmuconej mamusi polecam jeżeli ma ładną pogodę, chwilkę na słoneczku póki świeci 🙂
Ja spadam się ogolić przed wizytą więc może mnie troszkę nie być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Diviana To na pewno hormony! 🙂 Nie martw się - to przejdzie! 😁
Z tymi pieniędzmi to tak jest... że szczęście to one nie dają.... dopiero zakupy! 😁 😉 😜
Jak mnie łapie dołek, to się na siłę do siebie uśmiecham i sobie wmawiam, że jakoś to będzie 🙂 a przecież musi być dobrze! 😁
Jak już wykończycie Wasze domki to jakie to będzie dla Was szczęście! 😁 A my np. nadal będziemy się gnieździć na naszych 38m2 😉 Takie zycie - raz dołek, raz górka 😉


Dokadnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff przeczytałam...
Crazzzyyy współczuje jak sie czyta to co Ci sie przytrafiło to az wierzyc sie nie chce, ale pamietaj że my jesteśmy z tobą teraz odpoczywaj, odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj 🙂
Dziewczynki które mają problem z kasą, nie przejmujcie się jakoś każda z nas sobie poradzi podejrzewam że wszystkie mamy zaradnych męzów którzy nas wspierają i nie chcieliby abyśmy sie przejmowały. Jakos to będzie, wiem że czasami jest cięzko bo u nas jest to samo ale później ajkoś wszystko sie układa. Także sierpnióweczki głowa do góry.
Widzicie wczoraj Wy mnie pocieszałyście a dzisiaj ja Was. I o to chodzi mamy siebie na brzuszku żeby trzymać sie razem 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, wiecie co dziewczynki. Wybrałam się dzisiaj na miasto bo chciałam kupic Oliwce takie pielucho-ceratki flanelowe. Obleciałam cztery sklepy i nic. W jednym to w ogóle Pani spojżała się na mnie jak na jakąś obcą z kosmosu i mówi mi ze ona pierwszy raz słyszy o czyms takim 🤪 🤪 🤪 🤪 I w końcu zajrzałam do sklepu który znajduje się nie daleko mojego domu a tam..................pielucho-ceratki flanelowe 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Tylko znowu wziełam różowe, a wczoraj obiecywałam sobie ze koniec z tym kolorkiem do momentu kiedy nie zobaczę ,,mariolki,, na własne oczka 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Marta lion Ty też???? o matko dziś mamy zbiorowego doła 😞Póki co mam dobry nastrój i mogę Was pocieszać.
Martusia kto jak kto, ale Ty z dwójką dzieci masz jeszcze czas na humory???Jak tylko masz pogodę to uciekaj od kompa i zabieraj Majęczkę na dworek, słoneczko zawsze poprawia humor i dobrze wpływa na samopoczucie 🙂

Hehe Patusia nio czasem mam humory, hehe nie bylabym człowiekiem 🤪 🤪 🤪
Ale Majka mi tu śmiga a dziś ma wyjątkowego łobuza. Teraz po raz steny układamy dzis puzzle 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z finansami tak to jest...my też na wiele rzeczy nie możemy sobie pozwolić.
I mieszkanko 34m2...na razie bez perspektyw na zmianę.
Ale nie jest źle, ja też nigdy nie byłam przyzwyczajona do luksusów,
także nawet jak na coś nie mogę sobie pozwolić to tak nie boli...
A jesteśmy młodzi i na rozwijanie "majątku" mamy jeszcze czas 🙂
Choć nie powiem, że czasem zazdroszczę osóbkom, które dostają od rodziny np mieszkanie, dom itd
bez obciążeń kredytowych itp
Ale każdy z nas ma inne życie z innymi problemami i łatwościami 🙂

A żeby nie było tak nostalgicznie to ostatnio bardzo często mam okazję
doświadczyć ludzkiej życzliwości do "Brzuszkowej Mamy" 🙂
Dobre słowa, miejsca w autobusie czy tramwaju,
kierowca autobusu czekający aż dojdę (bo nie biegam 😉),
extra ciacho w cukierni, ładniejsze warzywa spod lady,
robotnik zabierający kable z chodnika na mój widok, itd itd
Miło tak 😁 Znieczulica jeszcze wszystkich nie ogarnęła jednak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
Ja wczoraj bylam na zakupach i kupilam rozowy kocyk 😁 taki milutki 80 na 100 cm 🙂 a tez obiecalam sobie ze koniec z rozowym chyba ze w poniedzialek doktor potwierdzi ze to dziewczynka ...


Mi juz doktor trzy raz potwierdził i pokazywal zdjęcie tej cipuleńki, ale od wczoraj mam jakies wątpliwosci. Jakos tak wydaje mi się ze jednak bedzie Kacperek 🙂 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mapa dokładnie ja też coraz częściej mam okazje się przekonac że ludzie pałają zyczliwościa do "Brzuszkowej Mamy" i nie powiem jest to bardzo miłe.
Ja zmykam dziewczynki, później zajrze do Was. Miłego popołudnia i więcej usmiechu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Niestety z finansami tak to jest...my też na wiele rzeczy nie możemy sobie pozwolić.
I mieszkanko 34m2...na razie bez perspektyw na zmianę.
Ale nie jest źle, ja też nigdy nie byłam przyzwyczajona do luksusów,
także nawet jak na coś nie mogę sobie pozwolić to tak nie boli...
A jesteśmy młodzi i na rozwijanie "majątku" mamy jeszcze czas 🙂
Choć nie powiem, że czasem zazdroszczę osóbkom, które dostają od rodziny np mieszkanie, dom itd



A żeby nie było tak nostalgicznie to ostatnio bardzo często mam okazję
doświadczyć ludzkiej życzliwości do "Brzuszkowej Mamy" 🙂
Dobre słowa, miejsca w autobusie czy tramwaju,
kierowca autobusu czekający aż dojdę (bo nie biegam 😉),
extra ciacho w cukierni, ładniejsze warzywa spod lady,
robotnik zabierający kable z chodnika na mój widok, itd itd
Miło tak 😁 Znieczulica jeszcze wszystkich nie ogarnęła jednak 🙂


Mapa z jednym dzidziusiem na 34m2 nie będzie tak źle 😉 My przez 2lata mieszkaliśmy na 27m2 z Gabrynią i było dobrze 🙂 I super że spotykają Cię tak miłe niespodzianki 🙂
bez obciążeń kredytowych itp
Ale każdy z nas ma inne życie z innymi problemami i łatwościami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!
Ja dziś strasznie pracowity dzień mam, nawet nie mam kiedy do Was zajrzeć 😞

Doczytałam tylko o tym, że Crazzyy miała nieorzyjemną wizytę w szpitalu, Daniela, Diviana i marta mają doła......... KOchane nic się nie martwcie... będzie dobrze..., ja jestem mistrzem ładowania się w kłopoty i łapania doła a jakoś zawsze się udaje znaleźć wyjście z sytuacji 🙂 Musicie myślec pozytywnie... a kasa.........z nią jest wieczny problem 🙂 Za dużo niedobrze, za mało jeszcze gorzej ....


Crazzyyy - trzymaj się, odpoczywaj i dbaj o siebie... a z praca dobry pomysł.. to już nie czas by po nocach pracować 😉
Trzymam kciuki za zdrówko Twoje i Malucha 🙂


Do wieczora kochane papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
A propos spacerku u nas dziś całkiem fajna pogoda - ani za gorąco, ani za zimno - wiec lecę korzystać. 🙂

u nas gorąco ufffff 😎

A u mnie zaś okropnie leje 🙂 Ja się cieszę, bo mnie te upały meczą 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...