Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak się składa ,że na temat wizyt w gabinecie kosmetycznym mogę Wam troszkę pomóc.
Otóż, ten zabieg, który wykonuje sie pod koniec oczyszczania twarzy to darsonvalizacja i polega ona na masaży twarzy szklana rurką w której zamknięty jest hel. Aparat wytwarza prądy wysokiej częstotliwości (kompletnie nieszkodliwe dla ciąży) pod wpływem których na powierzchni rurki powstaje ozon, który dezynfekuje skórę po zabiegu.
Co do wizyt u kosmetyczki... Ponieważ oczyszczanie bywa bolesne to uważam ,że nie ma co fundowac sobie stresu. Ale jeśli ktoś lubi ten zabieg (bywają i tacy) to nie ma żadnych przeciwskazań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wybierasz strone z suwaczkami (jest ich dużo) i tam robisz krok po kroku co Ci każą - najpierw tło, potem kolory czcionki, suwaczki itp., potem uzupelniasz dane klikasz STWÓRZ SUWACZEK i kopiujesz odpowiedni kod URL (zawsze jest podpowiedz ktory kod jest na FORA)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta, macie jakaś fajną stronę z cwieczeniami dla ciezarnych? mnie zaczyna kregoslup pobolewac i lepiej nie bedzie bo caly czas przed kompem 🙂 chcialabym co pocwiczyc. Najlepiej zeby byly rysunki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzieki! ja w takim razie ide cos pocwiczyc. Sama znalazlam filmik z cwiczeniami:
http://babyonline.pl/video_artykul,1689.html
Jakbyscie jeszcze cos fajnego mialy na oku to zapodajcie linka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek Dziewczyny!
Witam sie środowo 🙂

pinacolada- witaj wsrod "ciezarowek"

Jagoda - tam gdzie diabel nie moze tam Ciebie posle 🙃 super ze wyniuchalas tego doktorka (ozesz 12sierpnia to tuz tuz!!!)

Gondola czy fotelik to ja powiem tak, ja mam wyobrarzenie ze te foteliki sa takie co dzeciatko w nim jest skazane na pozycje siedzaca a jak niemowe posadzisz?? jak to ma wiotki kregoslopek?? i tylko dla tego moiwe o gondolo nie mam pojecia o fotelikach w ktorych maluszki moga prawie lezec...ok uswiadamiajcie mnie bo ja nie wiedzaca jestem.

Co do samotnosci to tak jak pisaly moje przed mowczynie ...kazda z nas boryka sie ze swoja samotnoscia (uf..dobrze ze jest net)

Jagodko - co do cwiczen to czesto sa zapodane razem z gazetami dla mamusiek ja jedna taka zakupialam i mam 🙂ale zeby mi sie chcialo? cwiczyc leniwa jestem jak szlak...

a co do wyjasnienia roznicy 3D/4D to super (nie wiedzalam) dzekuje bardzo
W sumie to 200-250zl. to nie jest az taki koszt z tego co oferuja badanie, usg, plytke i zdjecia to jest ful-serwis! warte tych pieniedzy.
Udanego dnia Wam zycze.
P.S.
Ja tez mam tylko 10-stron...
ale sie rozpisalyscie od wczorajszego popoludnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Witajcie w kolejnym pięknym dniu 😉 ja też miewam pryszcze,ale na brodzie.Kręgosłup też zaczyna boleć często w nocy.
... no wlasnie ja rowniez na brodzie, robia mi sie wzodziki...
kregoslup boli rowniez w ciagu dnia... a to dopiero niespelna polowa az strach pomyslec co bedzie dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, może głupie pytanie ale jak sobie radzicie z myciem głowy? Chodzi mi o to ,że do tej pory robiłam to nachylając się nad wanną ale zastanawiam się czy takie napięcie mięsni brzucha trwające jakby nie było kilka minut jest wskazane? Wiem ,że już niedługo rozmiar brzusia zmusi mnie do mycia włosów w pozycji stojącej pod prysznicem , ale póki co czy wskazane jest tak sie nachylać czy raczej nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada, wiesz ja myślę że nie ma w tym nic nadzwyczajnego do momentu jak dobrze się czujesz. W momencie jak zacznie Cie brzuch boleć czy jakies nieprzyjemne synktomy to wtedy przestań ale nie jedna napewno na szybciora w umywalce myła włosy haha?(przynajmniej ja ale to nie za czasów ciąży tylko ja cos na szybciora włosy fru suszarka i na impreze;D ) Ja myje wlosy pod przsynicem, zawsze hehe to taki relax a moglabym sie kapac i kąpac godzinami 😉 chociac tyle mi zostalo bo z gorących kąpieli zrezygnowałam i biore minimalnie chlodniejsze prysznice:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lece teraz obejrzeć jakis film 🙂 zrobilam sobie godziny spacerek nastałam się trochę nad obiadem i teraz zjadłam no i maszz znurzyło mniee do wyrka hehe pewnie zaraz utnę sobie drzemkę 🙂 a nogi to same mnie do łóżka niosą 🙂

Miłego popołudnia mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...