Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No kurka to podobnie jak ja tez mam mase wypryskow na twarzy jak nie "syfek" to place jakies niezindentyfikowane juz smaruje naprawde dobrym kremem twarz ale to nic nie daje... wylarza przyszcze i juz...
a co do "bujania" to ja/my jestesmy dosc temperamentni i wlasnie ja mam tylko takie mysli bo moj partner nie ale nie ukrywam ze bardzo jest ostrozny ale mimo to jest to dosc czesto wiec nasze malenstwo na czestotliwosc "bujania" napewno nie moze na rzeka ale czy to nie szkodzi??? ☺️ bo jako tako ja nie mam zadnych dolegliwosci?i nie widze na pierwszy rzut oka przeciwskazan...ale??(zawsze jest to ale)
Jagoda 🤪 🤪 🤪 no to nic innego tylko "wziasc sprawe" w swoje rece i juz.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc Justynko, no widzisz, w grupie lepiej 🙂 Ja to tez mam ochote na "przytulanie" prawie non stop. Najgorsze jest to ze mojego meza caly dzien nie ma, potem zazwyczaj cos załatwiamy a kladziemy sie tak pozno ze zanim on czy ja wroce spod prysznica to to drugie juz spi 🤢 Poza tym rozmawialam juz z nim o tym i niby zaprzecza, ale widze ze sie mnie boi 🙃 i nie umie wylaczyc sobie myslenia o tym, ze w brzuszku jest jego synek lub córcia (- dziś się przekonamy 🙂 )
[url=http://www.suwaczki.com/][/url

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka, mi lekarz powidzial ze seks jak najbardziej, ale delikatniej i rozsadnia - jak ze wszystkim w ciazy. Jest wiele przeciwskazan np. przodujace łozysko czy cos takiego, ale to musisz zapytac swojego lekarza. U nas wszystko ok jak narazie wiec nie ma teoretycznie barier 😉

[url=http://www.suwaczki.com/][/url

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No oczywiscie ze w granicach rozsadku... poza tym nie jestesmy ze soba od "wczoraj" po drugie to juz jestesmy dojrzalymi ludzmi moj prtner jak juz wspominalam ma za soba jedna ciezarka i corka mu sie zdrowa urodzila wiec wiem ze "robi wszystko z rozumem" poza tym to ja nie bede pytala mojego lekarza rodzinnego od "wszystkiego" bo od poczatku nie wzbudzil we mnie zaufania (a tu nie am wybiru tylko musze chodzic do niego) musze czkac kiedy bede w Polsce u normlnego Polskiego ginekologa!!!
Wiescie co powiem wam kawal:
przychodzi facet do lekarza i pyta czy można uprawiać seks w ciąży i lekarz mu powiedział: oczywiście że tak. przez pierwsze 3 miesiące można normalnie, następne trzy "na pieska" a ostatnie trzy na wilka. Facet pyta jak to jest na wilka? lekarz: leży pan z tyłu za partnerką i wyje.
moj Kolega powiedzal ze nie bedzie wspolzyl zona poniewaz kto by lubial jakby ktos byl go po glowie 🙃 to trudna sprawa kazdy jest indwidulany... zycze Wam Dziewczyny powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia napisał:
no.... jeZDes...
Mam pytaniae mianowice takie:
Powiedzcie mi jak tam u Was w swetrze imtymnej ... czy u Was tez tak namiętnie i potrzeba bliskosci jest wieksza?
i drugie pytanie:
Czy gdy dochodzi do zblizenia nie macie obaw ze cos sie stanie z dzecitkiem?
🙃 🙃 🙃 🙃


Juuulia niezły brzuszek 🙂 a ja zaczełam już 15tydzien ale ten czas leci 🙃 a mam wizytę dopiero na 9sierpnia! buuu minie prawie 2miesiące od ostatniej wizyty.. dziwnie! ale mam nadzieje że jest wszystko jest caacy 🙂 ja czuje moją kruszynkę ale tylko czasami przeważnie wieczorami a jak się zdenerwuje to Ona szaleje razem ze mną 🙂
Jeżeli chodzi o ciuszki to tak spokojnie u mnie nie chce w jakikolwiek sposób zapeszyć ale już kumpela mnie wzywa do siebie po dostawę 🤪 🤪 haha 😁 no cóż 😁 w październiku na usg 4D dowiem sie na 100 🙂 i kupuje juz w Polsce wózek łóżeczko i pierdołki na pocz(wyprawkę, mam ściągnięte z neta co jest potrzebne naprawdę na początku):P

Co doo bliskości łóżkowej! 😁 heee ekstraa:P moglam bym co najmniej 3 razy dziennie;D heh ☺️ ☺️ ☺️ z reguły lubiłam:P hmm a czy się martwię o dzidzię, to nie nawet w ogolę. Bo wiem ze nic sie jej nie stanie a lekarze mówią że seks w ciąży jest zdrowy bo macica się bardziej ukrwienia jak też ćwiczymy naszą szyjkę więc same plusyy 😉 a rozkosz większa 😁 bo jak wiecie mamy więcej krwi to nasz punkt jest bardziej ukrwiony i 🤪 🤪 ☺️ ☺️ 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłam z bujanej ławeczki w ogródku 🙂 Czytałam M JAK MAMA (super gazetka) i przeczytałam:
"nienarodzony dzidziuś lubi, kiedy jego rodzice się kochają. Odczuwa wowczas przyjemne kolysanie, a Twoj dobry nastroj wpywa na niego idealnie" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe do tych ciuszków za 1 euro to sie zgadzam 🙂 Wczoraj zrobiłam prezenty dla moich przybranych dzieci ( 2 sweterki, 2 pary spodenek i bluzeczkę i wydałam 5 euro!) Szok normalnie 🙂 A co do paczki to bardzo chętnie tylko muszę wiedzieć co będzie bo tu albo różowe albo niebieskie rzeczy hehe. A co do ciemnej kreski to ja jeszcze nie mam. Może za wcześnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kreska ponoc bardziej widoczna u brunetek, ja jestem blondynko0szatynka i juz jest ale bardzo slaba - zrobie dla Was dzisiaj foteczke i zasypie Was Kochane nowymi informacjami od gina i brzuchem w koncowce 17 tygodnia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kreski - "Linea nigra (łac. "czarna linia" 😉 - w drugim trymestrze ciąży u niektórych kobiet Linea alba może zmienić barwę na ciemniejszą z powodu zwiększonego wytwarzania melaniny. Krótko po porodzie zmiana ta zazwyczaj ustępuje."
[url=http://www.suwaczki.com/][/url

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justynko, ja mam ten sam dylemat...wszedzie pisza ze w pierwszej ciazy to dopiero po20 tyg sie czuje ruchy, a ja tez czulam, tydzien temu. Tak mi sie wydaje. Jakby mi ktos baardzo delikatnie palcem po skorze od drugiej strny przejechal 🙂 Poza tym czuje wiekszy ciezar po lewej stronie jakby Malenstwo lubilo siedziec po tamtej stronie mojego brzucha 🙂 wszystk osie dzis okaze. Juz chce jechac! bo wlasnie od 3 dni nic nie czulam w brzuszku 😞 😞 😞

[url=http://www.suwaczki.com/][/url

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smacznego!!! ja czekam na męża - już powinien być, też jemy obiadek i jedziemy do lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!jeeeejuuu, jakie emocje!!!! 😮 🙃 🤪 😲 :P :laugh: 😎

[url=http://www.suwaczki.com/][/url

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!!!

Ja też mam termin porodu na styczeń 2010 co prawda na sam koniec ,ale jednak.Aktualnie zaczęłam 14tydzień i jak na razie czuję się bardzo dobrze.Coraz większy apetyt na jedzenie bo jak dotąd schudłam 1,5kg.Jest może ktoś z Warszawy? buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zajefajna sprawa z tymi ciuszkami w Irlandii...
A co do kreski to j jeszcze jej nie dostrzeglam ;(
bo iwec bujac i bujac trSZa 😉
A co do ruchow to ja nieweim czulam laskotanie w piatek ale czy to moje malenstwo?? nie wiem 🤨
Jagoda szczesciaro sama sie teraz nie moge doczekac czekam i emocjonuje sie razem z Toba 🙃

SyLa-dziekuje 🙂
Justynka- nie martw sie jeszcze poczujesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dziś patrzyłam czy mam kreskę ,ale jeszcze nie ma.Kupujecie już dziewczyny coś dla dziecka? ja już powolutku po jakiejś rzeczy w miesiącu,choć bardzo denerwują mnie ludzie zwłaszcza z rodziny ,którzy twierdzą ,że nigdy nie wiadomo.Każda matka nastawia się ,że z jej dzieckiem będzie wszystko dobrze.Miałam już badania na przezierność karku,kość nosową itd i wszystko jest ok.Dziecko się rusza bardzo 😉Zdarza się,że czuję mrowienie,czasem mnie coś zaboli w ciągu sekundy i przestaje ,albo jak za szybko wstanę.Macie tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...