Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
CZESC STYCZNIOWE CIEZAROWECZKI:laugh: :laugh:
No wlasnei u mnei jest na odwrot miewam zgage. Ale ja nie mam apetytu, mam wecho-wstred i jak cos mi sie nie spodoba wizualnie to tez nie rusze... malo jem potrafie jesc 3posilki dziennie a poza tym te smaki nic mi nie smakuje nie ma w moim jaklospisie cegos czym bym sie zajadala lub zjakla z apetytem raczej jem z rozsadku nizeli apetytem... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80- Dzięki za miłe przywitanie 🙂 Co do jedzenia to szczerze powiedziawszy w ogóle mi się nie chce jeść... Wmuszam w siebie jak tylko moge :/ a zgaga hmmm co to takiego?? Podobno przypadłość ciąży ale mnie chyba jeszcze nie dotyczy. Bardziej męczą mnie wzdęcia i te gazy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Achaaaa no dobrze.... jesli tak mowiesz to i Ty mnie Jagodko uspokoilas... !!!!

A tak przy okazji to che Ci powiedzec ze 21-26 maja rezydowalam w Krakowie w Dworku Kosciuszko. Szkoda ze wtedy zesmy sie juz nie znaly bo bylo by milo sie spotkac i wymienic swoje spostrzezenia 🙂
A tak poza tym to ja wywodze sie z Cieszynia to wzsadze niedaleko od siebie 🙂Jagodko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Julka - w Dworze Kosciuszko moj najlepszy przyjaciel z dziecinstwa jest managerem restauracji 🙂)))!!!!! ale numer! 😁
.............. powaznie !!!!! widzisz ........jestesmy tak bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu ze napewno bedziemy ich stalymi bywalcami Jagotka opsluga na WYSOKIM POZIOMIE mili sympatyczni upszejmi serdeczni SAME SUPERLATYWY!!!! bardzo mile wspominamy ten pobyw. Poza tym zostawilismy kbel od aparatu fotografiucznego ...Jarek (moj Partner) zadzwonil i odzykalismy do w 4dni ....nie znam slow jakimi moglabym jeszcze powiedzec jak bardzo jestesmy z tego pobytu zadowoleni.
Supre mamy "wtyczke" jak by co!!! 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynka- to juz Ci wspolczuje 😉 patrz na poczatku jestes drogi a juz Ci kaza sie wyprowadzic.... to strach pomyslec co bedzie gdy Ty juz bedziesz w 30tygodni 😉 patrz juz ja eksmituje maz ze wspolnego loza przez GAZY....NO.... 😉 pozdrawiam CIe sedecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka - jeszcze do niedawna ja sama pracowalam w hotelu i wiem jak to wyglada od kuchni nawet w 5 gwiazdkach.. to ze odzyskalas kabelek - super. nie czesto sie to zdarzalo u nas w hotelu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynka - moj pisiunio jak ma gazy to moja mama mu masuje brzuszek i wtedy sie...wygazowuje i jest spokoj - moze popros meza zeby Ci pomasowal brzusio hihihihi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Julka - jeszcze do niedawna ja sama pracowalam w hotelu i wiem jak to wyglada od kuchni nawet w 5 gwiazdkach.. to ze odzyskalas kabelek - super. nie czesto sie to zdarzalo u nas w hotelu 😜
......... ACHAAAAA.... NO TAAK... ale odzyskalam uf..uf.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam, ze skoro my musimy znosic wszelkie dolegliwosci ciążowe i w dodatku to my musimy wydac potomka na swiat to PANOWIE znoszac nasze nastroje i humory raczej gór nie przenoszą, nie? 🙃
ps. wyslalam jakies 10 min temu smsa do mojego kochanego meza ze jestem zla bardzo bo moje dzisiejsze plany sie posypaly przez kogos a on odpisal wlasnie: "nie denerwuj sie Kochanie, kocham Was i tesknie:*" hihi nie mogę narzekać :P

[URL=http://www.naobcasach.pl]

    • Mamusia
    no widzice jak milusio sie zrobilo......zyc nie umierac nasi Panowie dmuchaja chuchaja i troszcza sie i moiwe cyt.: Kochnie nie denerwuj sie ....(moj jeszcze dopowiada) gleboko oddychaj stres szkodzi naszemu dzidzusiowi.... kocham was pamietaj o tym!...ja jestem tylko facet mnie trz to wyoslic... no i jak tu sie wtedy nerwowac...nie ma jak no ...rece wtedy opadaja i misia sie usmiecha... a i jedenie zrobia smieci wyrzuca, zakupy podrodze z pracy zrobia ... i tak jak Justynka napisalas ... moze lepiej byc caly czas w ciazy 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Witamy was kochane ostatnio tu nie zaglądaliśmy z powodu naszego zbliżającego się wyjazdu. przed nami 14 dniowy odpoczynek nad polskim morzem 🙂)) dlatego chciałam was wszystkie mamusie pozdrowić i powiedzieć do zobaczenia za 2 tygodnie.Pozdrawiamy was i wasze kruszynki 😉 😎 3majcie się zdrowo!!!!;*
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...