Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Do Syla: nie martw sie!zrob sobie test na toxo i sprawdz po prostu czy jestes zdrowa! moja przyjaciolka tez ma kota, w mieszkaniu, kuweta stoi w tej samej jednej toalecie i nic jej nie jest, nie martw sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, ja zażywam kwas foliowy i do tego jeszcze komplet witamin "prenatal complex".Prenatal zażywałam jeszcze przed ciążą i dzięki chyba tym tabletką czuję sie całkiem dobrze w ciąży.
Ostatnio często kłuje mnie brzuszek...ale mam nadzieje że to oznaki naszego maleństwa.
pozdrawiam was serdecznie i wasze maleństwa;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka napisał:
Do Syla: Ja tak miałam, ale poinformowałam o tym swoją panią ginekolog i przypisała mi jakieś tabletki i jest ok.
Nie martw się.
Też mam kota, lecz sprzątanie kuwety przypadło mężowi.
Pozdrawiam 😉









Tabletki 🤢 mi nic nie daLi.. powiedziała że to normalne.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 ehh mnie też kłuje.. i pewnie sie martwie nie potrzebnie ale sie naczytalam ze macica moze sie stawiąc jak u pewnej kolezanki i sie obawiam 😞

A jezeli chodzi o witaminy to kwas lykam caly czas i jest okej. Ale z witaminy mialam problem na pocz lykam caly czas ale lekarz mowil ze mam nie kykac przestalam.. a teraz jak mialam zaczac to tragedia! łyk tabletke i sruu do kibelka wymiotowac 😞 doktorka powiedziala ze mam starac sie je jesc wiecie jakie to okropne uczucie a to chyba przez to ze One są olbrzymie!! jem centrum materina.. i w sumie teraz staram sie chcociaz pol tabletki lyknac dziennie to nie jest az tak źle.. buziolee dla mamusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie, ja tez biore Feminatal tylko teraz ten drugi czyli 400. W tych tabletkach jest kwas foliowy wiec nie trzeba zazywac dodatkowo.
Mnie wlasnie tez kluje, od wczoraj prawie non stop, nawet dzis pierwszy raz zle mi sie przez to spalo i jak sie obudzialam na kolejne nocne siku juz nad ranem to nie moglam zasnac :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE!!!!
Mnie brzuszek pobolewa zazwyczaj rano no i po dłuższym spacerku,kładę się z nogami do góry i jakoś przechodzi.
A co do witamin to biorę FALVIT MAMA-kwas foliowy w składzie także spoko ale wielkość tabletek Mnie przeraziła 😮
Pozdrowionka,trzymajcie się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak, po dłuzszych spacerach boli też!to prawda!a mnie nie rano tylko dla odmiany wieczorem - jest wtedy taki ciężki i mam wrażenie, że siłą grawitacji jest silniejsza wieczorami 🙂


[URL=http://www.naobcasach.pl]

    • Mamusia
    Dziewczyny jak was przeraża wielkość tabletek to wypróbujcie Prenatal Complex...fakt są duże ale to są kapsułki które można otworzyć,wysypać na łyżeczkę i dodać z 2-4 krople mleka lub wody i wypić...nie męczcie się 😉)...
    mnie jak kłuje w brzuszku tu nie raz w porach popołudniowych jak jestem w pracy i wieczorkiem kiedy już zbieramy się do spania 😉 i wtedy jak mam to kłucie to śmieje się i wyobrażam sobie że to dzidziuś się zaczyna gdzies tam ruszać 😉 pogłaszczę sobie brzusio i śpimy(nie do rana od razu) bo przed nami 3krotne nocne wstawanie siusiu 😉

    A jak tam wasze brzusie rosną???
    Buźkii mamuśkii;*
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Mój brzuszek tak nagle zaczoł rosnąć hehe 😁 jest taki fajniusii 😉 ale raz większy raz mniejszy ale sie nie chowaa a co do siusiania to tylko raz przed spaniem idee tak ok 23;D i potem mam spokój , czasami jeszcze idę jak sie wybudzę jak mój wstaje do pracy ale jak nie przebudzę się to do 10 spokojniee;] i potem jak wstane to nie zawsze od razu jak lezee to czuje ze pęcherz mam pełny ale nie uciska mi dzidzia;D i nie muszę biegać 😜 ale za to w dzień nadrabiam ;D hehe

    a co do tabletek chetnie bym zmienila ale nie mam tutaj za duzego wyboru 😉
    a samopoczucie dziś dobre 😉 u mnie w miare sloneczko świeci 😉 a dopiero co skończyłam sobie ćwiczyć i plecki nie bolą wiec i uśmiech wrócił 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Mój brzusio jest już na tyle duży, że gdybym chciała skorzystać z kolejki dla uprzywilejowanych to nie musiałabym pokazywać zaświadczenia od lekarza 🙂 Jego wielkosc tez mam wrazenie sie zmienia w ciagu dnia ale moj mąż twierdzi ze tylko mi sie tak wydaje. Badz co badz od jakiegos juz czasu chodze tylko w ciazowych spodniach bo w swoje dawne sie nie mieszczę :/

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    no to rośniemy Mamuśki 😉))ja się obawiam że jak wrócę z wczasów to brzusio będzie już lepiej widać chodź nie ukrywam go już wcale bo co nie co już widać...
    Buziaczki kochane dla was...uważajcie na siebie i maleństwa bo słoneczko niby zdrowe ale upały są męczące;***
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Witam z rana.
    Wystraszyłam się dziś strasznie, po przebudzeniu odkryłam się i leniuchowałam dalej i w pewnym momencie kocica skoczyła mi na brzuch 😞
    Mam nadzieje że się nic mojemu maleństwu się nie stało. Brzuszek po tym mnie nie bolał ani nic, tylko strasznie się boje 😞
    Jutro oddaje kota znajomym.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...