Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ten 1wszy link to masz w galerii 😉
ale reszte rzeczywiscie nie widac, ja zalozylam watek w uwagach na brzuszku. Moze coo z tym zrobią, portal sie rozrasta chyba szybciej niz zautor przypuszczał 🙂
W ogole slodki ten Twoj maluch hehe ale na chyba 3linku tak sie patrzy;D jak małe "zombi", mam nadzieje ze takie porownanie Cie nie obraża 🙂 ja sama tak mówiłam jak widziałam moja fasolkee:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzieki Ci wielkie kobieto:P
On mial wtedy 5 cm! i widzialam gorsze zdjecia :P :P :P
Poza tym moj maz tez byl zalamany ze taki chudzutki na tej fotce i lekarz go wysmial 🙂)))) Podobno dziecko wyglada jak E.T. wlasnie w tym okresie 😁




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ogolę to zmykam , bo musze iść do sklepu po mięso blee i zrobić obiecany obiad mojemu Miśkowi bo ostatnio się opuszczam haha 😁 😁 sam sobie wszystko robi 😉 a ja sprzatam itd:P oczywiście jak dobrze się czujeeee:P
p.s u mnie dziś zagrzmiało Looo hehe a w Irlandii to spotykane raz na 3lata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez mi sie tak wydaje, chociaz nigdy nic nie wiadomo. Poczatkwo bylam w "grudniowkach" ale potem mi sie termin przesunal na styczen.
A dzis czytalam w lipcówkach ze jedna urodzila w polowie czerwca w 37 tyg. wiec nigdy nic nie wiadomo 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 🙃 tak czy siak strzezonego pan Bog strzeze..przeprowadzam sie do rodzicow juz w wigilie :P bo oni mieszkaja kolo szpitala 🙂)))
ps.chociaz mam nadzieje ze mi wody nie odejda na pasterce..hmm..ale taka mysl mnie jeszcze naszla..lepiej jak wody odchodza w zimie bo zawsze wiecej tej wody mozewsiaknac w ubranie hehe 😁




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - tos sobie to umyslila nie zle 🙃
a tak wiec widze ze i Ty jestes tez taka "wyrywna" jak ja :P
A brzuszki to macie juz okazale dziewczyny ... na szczuplutkich figurkach to te brzusie sa zaraz widoczne 🤪
Lenia mojego dzis pogonilam i mieszkanie posprzatalam, obiad przygotowany tylko do piekarnika tnz LAZANIA dzis u mnie, a teraz ide sie polozyc bo cos mnie brzusio pobolewa...
do zas Dziewczyny

P.S.Syla1205 dobrze ze tylko 10-stronek mialas zaleglosci 🙂 fajnie ze wrocilas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Julcia 🙂
wyrywna nie wyrywna po prostu lubie miec po swojemu i czesto mam wrazenie ze tylko ja mam racje 😁 i tylko ja robie dobrze a jak ktos inny to bedzie robil to bedzie zle 😉 I wiele bym dala zeby moc juz cos robic bo odkad nie pracuję nie moge sobie jakos miejsca znalezc...zylam w ciaglym pedzie przez 4 ostatnie lata. Sypialam niewiele, w pracy stres, adrenalina..palilam paczke dziennie, mieszkalam cale zycie w krakowie...a teraz..WSI SPOKOJNA WSI WESOŁA...nuda, lezenie, nawet mi sie ksiazek nie chce czytac w co bym nie uwierzyla 🤨




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm..... no wlasnie sama niewiesz jak to sie jest ale juz jestes w 5-miesiacu ciazy.... HURAAAA!!! KOCHANIE JESZCZE CZTERY I BEDZIE SIE DZIALO!!!!
Taak u mnie sie zacznie w poniedzalek 5-miesiaczek 🙂

Ahhh...Jagodko to nawet nie wiesz jak bardzo sie indentyfikujesz ze mna ...to samo z jednym wyjedkiem ja juz mialam epizod ze WSIA juz mieszkalam pare lat w takim zaciszu. Pozniej wyjechalam do wielkiedo miasta jakim bylo Malmö-Szwecja i tam mieszkalam 6lat w samym srodmiesciu wiec tetniace zyciem miasto ... porzucilam ten haos na malutkie mistaczko w Danii i mieszkam tu juz prawie 2-lata 200-m od brzegu morza... i wiesz co Ci powiem ze teraz nie zamienilabym tego miejsca na zadne inne... 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 🙂 🙂 Bylismy z mężem na kawce, ciachu, spacerku 🙂 🙂 przyjemna odmiana.
AAAA, nie kupujcie tego cholernego specyfiku na komary co go reklamuja w TIWI 😠 OFF smooth and dry - poza bialymi plamami na ubranich nic innego nie robi!!!komarzyska mnie pociely tak czy siak.oszusci. 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka, 200 m od morza w Danii..ja tez chyba bym nie zamienila. Ale tu gdzie jestem nie ma morza! 🙃 tu nic nie ma! 🙂 🙂 🙂
My bylismy w tamtym roku na Bornholmie i baaaardzo nam sie tam podobalo. Takie wszystko ladne i poukladane (pomijajac fakt, ze sam rejs na wyspe byl dla nas mega traumatycznym przezyciem bo sztorm byl 7 w skali Boforta i po prostu normalnie regularnie zegnalismy sie z zyciem... 😲 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda hehe to wiesz jak ja maaam hiee hiee cały czas na zaadupiuu a całe zycie mieszkałam w mieście na osiedlu potem sie przeprowadziłam i dwa lata mieszkałam w samym centrum czyt rynek 🙂 potem wyjechalam do Anglii i byłam tam 4m to tez mialam wszystko na miejscu bo byłam niedalekoBristolu, a teraz ?irlandiaa wieś wieś wieś jeszcze raz wieś hehe nigdzie sie nie dostane jak samochodu nie bede miala, wiec po weselu zaraz robie prawko tutaj bo jak siak sie cos zacznie dziac to jak ja sie do lekarza dostane 😁 hee hee
jeszcze mi sie dziewczyny dekoder spalił z cyfry a h*** wstretne z nich nie mozna nic poprzez telefon juz nawet wiecej bym im zaplacila ale gdzie chamy wredne! jestem bez Tv juz od 3 4 tygodni 😞 załamkaa bo dopiero w pazdzierniku jade do PL. I wtedy sie zalatwi bo trzeba osobiscie bla bla.. gamonie! :omg: i tak mam tylko wieś jeden sklep i miesny do dyspozycji 😁 😁 no i ten kochany laptop z inetrnetem co ja bym zrobiła bez niego, jaa bym chetnie poczytala to nawet nie mam co wszystko przeczytaneee! bleee

Juliaa musi tam byc piekniee gdzie jestes, zazdroszcze ja wielbiam jezdzic tutaj nad morze poprostu czlowiek czuje ze zyjee 😉

A w ogole dzis dziewczeta mam brzuch jak arbuuuz! haha olbrzymi zrobilam sobie fotkee 😁 i poźniej ja wstawie bo nie wiem gdzie kable od aparatu 😉

A jak u was samopoczucie bo ja ide znowu cos zjesc,a 2g temu jadlam a teraz znowu mnie mdlosci biora fuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja też jak Wy uwielbiam morze i jak narazie mieszkam niedaleko - najpierw Darłowo 3km od morza, teraz Koszalin 20km ale nadal niedaleko...super tak iść na plaże poza sezonem i wsłuchać się w szum fal...

Jagoda my też byliśmy w tamtym roku na Bornholmie zabraliśmy naszą wtedy 3miesięczna córeczkę i ona chyba najlepiej ze wszystkich na statku przeżyła te bujanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do Waszych wcześniejszych postów odnośnie "rozpakowania" to nie znamy dnia i godziny. W pierwszej ciąży miałam termin na 11maja do szpitala przyjęli mnie dopiero 19maja "pszczółki" rano i wieczorem nie popędziły maleństwa jakiś tam specjalny żel przepisywany tylko przez ordynatora też nie pomógł, kroplóweczka dała rozwarcie 2cm.... i gdyby nie położna która okazała się aniołem, pewnie położyli by mnie ponownie na łóżko w czwartek wieczorem a w niedziele pokroili - bo jeśli jest 2tyg po terminie to wtedy muszą zrobić cesarkę, bo jest zagrożenie dla dziecka (zielone wody płodowe itp)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia-hehe mnie dopadł tez leń i zbieram się żeby wrzucić zdjęcie z wczoraj 😉 właśnie godzinkę temu wróciłam z wycieczki z nad morza pojechałam pooddychać i spacerek mały sobie zrobić, wróciłam zjadłam pyszne pierogi z truskawkami mniam! i teraz sie obijam 🙂

aa i zaczynają mi drętwieć nogi czy Wam też?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczęta! a my dzisiaj na weekend do Krakowa wpadlismy do moich rodzicow w roli opiekunow mojego psia (rodzice wybyli na imprezke 🙂
I bylam z meżulkiem na wyprzedazach! obkupilam sie jak glupia!!! kupilam znowu worek "szmat" dla siebie i nie moglam sie oprzec - 9 słodkich bodziakow dla Maleństwa!!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha! ja juz mam mega brzuch 🙃 a dzis panie w PROMODzie nawet wieszaki odbieraly ode mnie i wieszaly po kolei w przymierzalni zeby mi wygodnie bylo 🙂 🙂
a co do łydek - nic takiego nie mam na szczescie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...