Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jagoda jestem w szoku ,że do tej pory nie jadłaś ciemnego pieczywa 😲 dziewczyny nie dość,że zdrowe jak cholera to jeszcze nie utyjecie tak.Białe pieczywo żadnych wartości i zapychacze!

Powiem tak ja do tej pory przytyłam 1,5 kg.A jem dużo,przede wszystkim ciemne pieczywo,masło prawdziwe (nie jakiś masmix),warzywa,owoce na drugie śniadanie,ryba,mięso na obiad,surówka,najczęściej kasza,ryż rzadziej ziemniaki.Nie słodzę ,ale wcinam miód jak szalona.Pozwalam sobie czasem na małe grzeszki,ale nie często i nie objadam się słodyczami.Jeśli koniecznie chce Ci się slodkiego kup sobie miód od niego nie utyjesz!Do tego piję na wieczór (nie zawsze)z lenistwa sok z marchwi świeżo wyciśnięty w sokowirówce.
10 kg na plusie w 22 tyg. to już sporo.Sukces to jeść zdrowo,wtedy się tak nie utyje.

ps.zawsze byłam co do odżywiania bardzo rozważna i dokładna takie moje hobby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was słonecznie 🙂

Paullel gratuluję córeczki,chyba nastąpiła dominacja płci pięknej w tabeleczce.

ania ten wierszyk o Aniołku przepiękny aż się wzruszyłam.

Wczoraj znów usłyszałam,że będzie córa-bo odbiera urodę,chyba oszaleję z niewiedzy a wizyta dopiero w środę 😞 i okaże się...
kto ma rację 😆

Basia ciuszki świetne,póki co skusiłam się na "tuptusie" w neutralnym kolorze:P czekam do środy!!!





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Mamy 🙂

Chciałam Wam podziękowac za te wszystkie gratulacje 🙂 😘
Bardzo się ciesze, że będe miała córeczkę 🙂

Teraz domyslam się, że nas wszystkie czeka glukoza do picia 🤢 , z tego co
słyszałam można wziąć ze sobą cytrynę i ona wcale nie wpływa na wyniki a smak jest bardziej znosny.

A co do jedzenia, ja jem wszystko na co mam ochotę 🙂 hihi dorbze ze nie przepadam za ziemniakami :x... oprocz tego mnustwo owoców, zdarzy mi się nawet zjesc paczke chipsów :P hihih no i przytyłam 400 gram 🙂 dobre i to :] uf , ale w ciazy schudłam 6 kg to mam zaplecze do tycia :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wy dziewczyny każdemu tu zależy na zdrowiu,a już to ,że komuś zdarzy się utyć nawet przy zdrowym odżywianiu to już nie jego wina tak też się zdarza.
Po prostu jak przeczytałam ,że Jagoda je białe pieczywo to mnie ciarka przeszła bo wiem jakie jest niezdrowe i tyle.A już to ,że któraś tyje nie wiadomo z jakich przyczyn to co zrobić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie wiem już z tą cytryną - jedni mówią tak drudzy tak...teraz kogo słuchać?!
Basia super te ciuszki a ta różowa sukienusia BOSKA!

co do wagi to jestem na poziomie startowym z początku - odrobiłam już to co zgubiłam no i teraz będzie pewnie w góre, prześledziłam pierwszą kartę ciąży i właśnie po 20tc zaczęłam nabierać kilogramów. Więc zobaczymy jak to teraz będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się zdarzy zjeść paluszki,chipsy i frytki ,nie chodzi o to,żeby sobie listę robić co jeść każdego dnia!Jednak wystarczy uważać.Może moja psychika jakoś działa bo w mojej rodzinie ze strony Ojca większość kobiet po porodzie rozrosła się więc zawsze się tego mocno obawiałam ,ze mnie też to spotka.Jeszcze 2 lata temu przed slubem ważyłam 53kg wzrost 170cm,po antykoncepcji przytyłam 15 kg;(nie wyglądam tragicznie bo przy moim wzroście nadal się gdzieś to rozchodzi,ale coż już nie ta figura co kiedyś.Też lubię słodycze,ale wiem ,że jakbym jadła bez opamiętania to uuuuuuu też byłabym na plusie sporo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widziałam jak dziewczyny chodziły z cytryna do labolatorium 😉 , i tez moj lekarz wspomniał o cytrynie,ale z drugiej strony, to jeszcze nie jest takie okropne... wypic to duszkiem i po sprawie :x hihi

A jeść trzeba tak jak się zawsze jadło, jak sie ma na cos ochote to sobie nie odmawiać 🙂 i porpostu jesć wiecej warzyw i owoców jak to zawsze zalecaja przy zdrowej diecie. My mamy teraz fajnie booo lato,owoce i warzywa są pod ręką :] Gorzej będzie w zimie ... chociaz jak przychodzia zima moda na pomarancze i mandarynki. :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek Kobitki 🙂 piatkowo sie witam 🙂

Basiu - ciuszki slodziutkie i b.tanie grzech nie brac za takie ceny 🙂

Jagodko- super a sie martwilas a Ty juz masz Ksawercia pol kilowego popatrz jak go karmisz!!!!! super !!!! (ale co do tych slodyczy ...oj,oj!!! toz to przeciez poste kalorie oj Ty,Ty....) 😉

Pinokolada - gratulecje Corci!!!!

Sylwia - usiadz z Tesciowa i powiedz jej co Ci lezy na "watrobie" nie dobre sa "kwasy" bo to na Ciebie zle wplywaja i dzecie ! lepiej powiedzec niz nosic w sobie uraze .....ja wale w prost.....(a mialam juz jedna TESCIOWA wrrr przekonala sie do mnie po 10latach...kiedy niestety moje malzenstwo z jej synem sie rozpadalo i rozpadlo po 13latach...teraz mam z na dobry kontakt czego nie mozna bylo powiedzec na poczatku)wiem ze poczatki sa trudne dla kazdej z Was ale rozmowa i komunikacja jest bardzo wazna!!!! tym bardziej ze na swiat przychodzi owoc milosci jej syna wnuk/wnuczka nie moze czuc ze jest cos nie tak pomiedzy Wami! Buziaczki i powodzenia!

Udanego dnia i weekendu Kochane Mamusie mnie bede przez weekend malo wiec pewnie w poniedzalek zastane lektorek z 20-paru stonek ... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chciałam jeszcze zapytac, ktoras z Pań, dostała moze Nastatyne (tabletki dopochwowe - na grzybka)? bo ja dostalam recepte na dwa opakowania,wykupiłam a na recepcie pisało jak brac 😁 no i glupia na ulotce pisze 1-2 na dobe... , moze ktoras z was pamieta ;>? czy brała takie cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O współczuje MACMIROR od razu zaopatrz się w dużą ilość wkładek bo bieliznę będziesz miała w kolorze żółtym.Ja teraz biorę Floragyn .

ps.jak włożysz już globulkę to sama Ci nie wyleci,ale musisz włożyć ją głęboko do pochwy.Osobiście nie znoszę tych globulek ,ale co zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam na onecie tekst jak i komentarze do tekstu... Straszna tragedia więc cieszmy sie, że rodzimy w Polsce.... Po przeczytaniu komentarzy jestem zszokowana, że ludzie zamiast współczuć krytykują, że imiona nie polskie, że języka nie umie mama zmarłego dziecka. Moim zdaniem jest to odrażające jak ludzie mogą być tak obojętni na tragedie, przecież to mogło się przytrafić każdemu... Współczuję tej kobiecie... 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem wiem, ja w ciagu roku dostalam tyle tych globulek dopochowych ze hoho, zaliczyłam paciorkowca, miałam pękniety torbiel (a juz myslalam ze jestem w ciazy 😞 ) a oprocz tego grzybka... w ogole miałam dziewczyny problemów a problemów... i musze Wam powiedzieć , że najgorsze było to jak dostałam tabletki we wszystkie mozliwe dziurki.... to sobie wyobrazcie 🤢 a oprocz tego 45 - 60 dniowe cykle... więc musiałam się postarac o dzidziusia ... może później wszystko mi sie unormuje :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel napisał:
Hej Laski jestem 🙂

Wcześniej miałam problem z wejsciem na brzuszek.net 😞

Wieć ogłaszam Wam teraz ,że.......... będe miała CÓRECZKĘ 🤪 🙂 raczej na 100 % widziałam dzisiaj piekną cipulinke heheh 🙂 zdjęcie zeskanuje to się wam pochwale, poki co jestem bardzo szczęśliwa :]


gratulacjeee!!! 🙂 🙂 😘 😘
i chybaa zaczełaś własnie półmeeteek 😁 więc łaap oklaskaa buziaki 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel- ponoć pomaga mydło szare, warto go mieć do mycia miejsc intymnych:0


co do diety i tycia... ja mam prawie 4 kg na minusie i jem wszystko na co mam ochote 🙂 MC syfa tez potrafię pochłonąc:laugh: owszem pije soki, jem owoce ale jak mam ochote na spagetti,tłusty boczek prosto z patelni to nie odmawiam sobie, ponoć rosół tuczy a jem niemal codziennie 🙂

zaraz zostane zlinczowana za moją diete:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...