Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
TyszAnka , Gosia2301 trzymajcie sie na pewno wszytsko sie ulozy i z Waszymi szkrabami bedzie wszytsko dobrze. TyszAnka jak nie bedea miec jakis terminow na poaczatku tyg to popros swojego lekarza zeby na skierowaniu dopisal PILNE wtedy napewno Cie gdzies wcisna!przeciez wiadomo ze w takich sytuacjach czas jest najwazniejszy!

Syla a Ty bierz swojego za fraki i predziutko do jakiegos innego lekarza moze zleci jemu i oczywiscie Tobie jakies badania zebscie przypadkiem jakiegos powaznego chorobska nie zalapali!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina sliczne ciuszki ja juz odliczam dni do usg - za tydz o tej porze bede juz wszytsko wiedziec, a przede wszytskim to czy jest zdrowe!!

Basia ja w pierwszej ciazy tez tak mialam ze na dzieci sie zapatrywalam a potem gdzies na cos lub kogos wpadalam 🙂 po porodzie bedziesz wpatrzona na swojego szkraba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 to musialo swietnie wygladac jak szampony sie sypaly 🙂

Dusia_P jestem pewna ze dzieciatko bedzie zdrowe 🙂

Dobranoc Mamusie, spijcie sobie smacznie i snijcie o pociechach 🙂

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczor wszystkim,

ja juz na wsi 🙃

Okropnie smutno na tym naszym forum sie zrobilo...
Nie wiem jakie slowa moglyby pocieszyc mamy chorych szkrabow...
Zdalam sobie sprawe, ze JA idac na USG3D i w sumie wszystkie inne ide troche nieswiadoma tego ze mozna sie dowiedziec czegos zlego 😞
Strasznie Wam wspolczuje i ja na Twoi miejscu Tyszanka na pewno powtorzylabym badania bo wiem, ze lekarza calkiem czsto okrutnie sie myla.
No i to co napisala Dusia - nie ma na co czekac! trzeba walczyc o terminy, zeby nikt Was nie zbywal bo to zbyt powazna sprawa!


[URL=http://www.naobcasach.pl]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karinka - gratuluje wygranej w licytacji na allegro. Ja sie tam nerwowo wykanczam 🙂 Za duzy stres 🙃

Wózki - niestety ten wiekszy sklep do ktorgo specjalnie jechalismy by dzis wyjatkowo zamkniety wczesniej no i pocalowalismy klame, ale...
zaciagnelam mojego M. do niewielkiego sklepu kolo moich rodzicow i pokazalam mu poslki wózek EMJOT Trecco i szok! spodobal mu sie (Moj mąż jest mega gadzeciarzem i wozek musial byc "odpowiedni" 😁 ) ale jak zobaczyl wozek, uslyszal argumenty to wymiekl i powiedzial ze go kupujemy.
Jest to najlzejszy wozek - stelaz+gondola+kola pompowane - 11 kg, stelaż b latwo sie sklada i jest bbb maly, gondola sie sklada w harmonijke (powaznie!), ma funkcje kołyski po postawieniu na ziemi, ma rączkę na budzie do przenoszenia, buda ma regulacje mechanizmu składania i jest cichutka. Jest duża i głęboka i ma podnoszony zagłówek.
Spacerówka
[color=#0000FF][/color] w obie strony, duża, długa, wygodna, swietny prosty mechanizm opuszczania i podnoszenia. Rozklada sie na plasko i po podniesieniu fajnego podnóżka mysle ze nawet 2latek moglby tam spac z wyprostowanymi nóżkami.
Fotelik[color=#0000FF][/color]-lekki, z bardzo przyjemnego welurowego materialu, ma wkladke dla niemowlaka.

Wózek ma przednie koła skrętne, blokowane i bardzo duży kosz na zakupy. Fajnie się go prowadzi. Wszystkie koła mogą być piankowe lub pompowane.
To tyle 🙂 ACHA! i cały komplet ze wszystkim z torba, folia kosztuje 1200 pln!!!!

Minusów nie znalazłam 🙂

Pinakolada - w tym sklepie tego Twojego wózka nie bylo niestety...

Spokojnych kolorowych snów! buziaki



[URL=http://www.naobcasach.pl]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was mamusie 😉
Tyszanka i Gosia 3majcie się na pewno wszystko dobrze się ułoży a wasze dzieciaczki będą silne i zdrowe 😉)

😎 Dziś jest bardzo ładny dzień 🙂)Jakiś spacerek i może kawiarnia na uczczenie PÓŁMETKU 20 tydzień na moim brzusiu;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w niedzielny gorąc 🙂
Jagoda świetny wózek . Co do wózków znalazłam idealny tylko sprawa kolorów bo wszedzie prawie są czerwone a ja bym chciała taki http://www.2o2.pl/photo/product_info/6/9/c/4_69cd0d8f6156.jpg
mi on odpowida !!

Syla szybkiego powrotu do zdrowia 😘

Basia masz oklaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.sklep-babyboom.pl/_var/gfx/91ded7a664e68a65291c26e8b9c16ab7.jpg&imgrefurl=http://www.sklep-babyboom.pl/Wozek_AXEL_Baby_Smile-39.html&usg=__N00EoFXOwODm0Ho7ameIicR4Wjs=&h=495&w=439&sz=34&hl=pl&start=12&um=1&tbnid=HDIpYZ3zZh7PvM:&tbnh=130&tbnw=115&prev=/images%3Fq%3Daxel%2Bw%25C3%25B3zki%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DX%26um%3D1


a tu opis wózka , troche długi link :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie 🙂 Jagódka dzieki 🙂 Maz licytuje ja sie nie stresuje 😁

Moja mala zaczela mnie od 4 dni regularnie budzic o 3;45 nad ranem i tak przez godzine nie daje mi spac..:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie, witam niedzielnie 🙂

Madziula - nawet podobny ten wózek do tego Trecco tylko ma teleskopową rączkę (czyli coś fajniejszego). Nie wiem jak z wagą i jego innymi możliwosciami bo go nigdy nie widzialam a juz z doswiadczenia wiem ze to co mi sie na obrazku w necie podobalo nie podobalo mi sie w realu.
Trzeba isc zobaczyc 🙂 Co do kolorow i materialow to niestety ale poslkie wozki maja gorszy wybór i gorsze materialy i wzornictwo. Ale jakos to przebolejemy 🙂

Aniu - oklask za polmetek 🙂

Dzisiaj sie wylegujemy z mężem 🙂 a po obiadku jedziemy w siną dal robić zdjęcia 🙂 może coś się fajnego uda to Wam potem pokaże 🙂

Tymczasem uciekam na kawkę i ciasto ze śliweczkami 🙂

Buziaki i miłej niedzieli!





[URL=http://www.naobcasach.pl]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was mamuuuusie kochane 🙂 u mnie wszystko dobrze.
Madziula- ja chora nie jestem, to mój M. Moj organizm chyba sie wybronił bo max miałam 37stopni.
justyna malutka- cały czas pije herbatki z cytrynką, ciepłe mleczko i piłam tez syrop z cebuli ale juz blee nie moge wiecej 🙂

Co do mojego jutro wraca do pracy(bo musi) niby czuje sie lepiej ale ta gorączka powraca a w nocy zalewa go poteeem to dzis nawet ja obudzilam sie cala mokra od niego. No i potem mu przechodzi.
Trzeba bedzie wybrac sie na te badania krwi i moczu bo to nie ma co.
Ania- nie wiem ale chyba juz Ci dałam oklaska z okazji półmetku 😉?? czyż niee??

Dziś niedzielaa jutro zaczynam 20tydzień 😁 😁 półmetek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dziewczyny apropo tanich ubranek to jeśli u którejś z Was jest Auchan to polecam.My wczoraj byliśmy i jest bardzo duży wybór ubranek pięknych kolorowych.Kupiłam 2 pary spodenek tzw.półśpiochy welurkowe,śpiochy welurkowe,oraz kaftanik i zapłaciłam 50zł.Wczoraj w Warszawie były też targi "MOJE DZIECKO" można było spotkać się z wieloma producentami wózków obejrzeć je,zobaczyć nosidełka i które są najlepsze oraz zobaczyć co trzeba zrobić w nagłych wypadkach kiedy dziecku coś się dzieje.Bardzo fajna sprawa 😉

Czy któraś z Was miała niedawno robiony posiew moczu?

Mam już wyniki na pierwszy rzut oka nie są złe,ale wizytę mam dopiero 22.09 i chciałam skonsultować.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję za oklaski:*:*:* Ja się coś źle poczułam strasznie mnie boli brzuch już jestem po 3 no-spach ale muszę zażyć jeszcze jedną a jak nie to do lekarza pojedziemy. Miłej niedzieli wam życzę:***

Jagoda ten wózek jest naprawdę spoko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MADZIULA Patrzylam raz jeszcze na ten wózek AXEL SMILE BABY - hmmm, poszperalam w necie i parametry ma lepsze niz ten o ktorym ja pisalam. TRZEBA GO KONIECZNIE ZOBACZYĆ 🙂




[URL=http://www.naobcasach.pl]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...