Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda- przypuszczam że nikt na meila nie pisał bo nie widzial tej wiadomości hehe teez:P ale to nic nie szkodzi przecież 🙂

mycould- eh ja tez bym sobie tak pospacerowala ale tutaj pogody nie maaa... ble 😉 no cóż.
A ból głowy mam od wczoraj nie mam pojecia czemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za tabelke 🙂 Chetnie bym porozdawala oklaski tylko juz sie pogubilam ktora ma 20 tydzien 🙂 brzuszek cos spoznia z tygodniami mi sie juz w srode 21 bedzie zaczynal 🙂 ale czekam az na brzuszku bedzie 20 tygodni 🙂 to ktora ma ten 20 tydzien?? napiszcie prosze bo sie zgubilam... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤢 ale dajecie w d....
:laugh: :laugh:

poprawiam, ale wkleje nastepnym razem :P
Poza tym nie na sensu zmieniać dat porodu bo to sie bedzie nam teraz zmieniac przy każdej wizycie.
Mało tego, ja z pomiaru nóżki, główki i brzuszka mam terminy od 29.12 do 8.01, a w karcie ciąży mam 2.02 🙂


powiesilam ubranka Ksawcia! ja ja juz chcialabym go przytulić!!! 🙂 🙂 🙂


Dzisiaj ma mi też przyjść paczka z allegro z tymi wyprawkami co Wam pisałam po jakiś smiesznych cenach wyprzedażowych - zobaczymy jaka jakość :P

Jak mi pranie wyschnie to zaczynam ubranka segregować rozmiarami, bo mamy już tego chyba za dużo 🙃 🤢

Trzeba by się zająć innymi akcesoriami.

A jutro musimy podjąć decyzję o szkole rodzenia jesli chcEmy na UJASTEK.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no troche bat sama na siebie ukręcilam...no cóz, i tak nie mam zbyt duzo zajec 😉

A z pracy dostalam pismo zebym swoja szafke do dzis oproznila - wyobrazacie sobie?! co za gnoje! nie jestem przeciez na wypowiedzeniu a poza tym zadzwonilam do nich i kazalam im sie pocalowac w szafke :P:P

Syla, Justynka
- a tak w ogole to skad sie wzielyscie na wyspach, jak dlugo tam jestescie i kiedy wracacie???





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w Polsce piękna przynajmniej u mnie,może nie jest upał,ale świeci słoneczko,a teraz trzeba je łapać w kieszenie.Jak pomyślę ,że niedługo nastanie szarość to aż mnie ciarka przechodzi.Ja na razie nie piorę i nie prasuję gdyż kupiłam sporo nowych z metkami rzeczy,ale w tym tyg. przyjdą mi też z allegro te pajacyki sama jestem ciekawa czy się opłacało.W każdym razie nowe ubranka z metką też można kupić tanio tylko trzeba wiedzieć w jakim sklepie bo takie jak Smyk,świat dziecka to tam pójdę tylko po sweterki rozpinane bo są niesamowite.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Jagoda,że nie nastawiasz się tylko na jedno dziecko 😉 to tak jak ja! mąż mi wczoraj oświadczył,żeby jednak większość ubranek kupić nowych i w kolorach nie szalonych typu same różowe lub same niebieskie bo pochowamy w worki i będzie niebawem dla drugiego dziecka.Jak już rodzić to rodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zakupów warto kupować większość teraz i nie mam na myśli jedynie rozmiaru 62,ale ja kupuje już na 68,72 bo potem nie wiem czy będzie mi się chciało latać po sklepach jak mi dziecko wyrośnie z ubrań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud - nowe z metkami to tylko chyba na wyprzedazach i ewentualnie od kogos poprosic na prezent - bo w zwyklych malutkich sklepikach z polskimi ubrankami typu pinokio to sa chore ceny a kolory i wzory takie se.
Najtansze i najfajniejsze z firmówek są C@A, 5-10-15 i podobno w Zarze, ale tam jeszcze nie dotarłam. Smyk, 4kinds, CUBUS - tam spioszki kosztuja po 50 pln.
Jak znasz jeszcze jakies tajne miejsca to zdradz tajemnice 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie My się czujemy już lepiej ale jeszcze nam ból od czasu do czasu doskwiera 😠

Tyszanka nic się nie martw wszystko się dobrze ułoży nie możesz się denerwować teraz pochodzisz po lekarzach i będziesz bogatsza o wiedzę której my posiadać nie będziemy a dzieciątko będzie piękne i zdrowe;*

Jagoda Sesja elegancka 😉)) Naprawdę super!!!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud - ja mam 29 lat i zawsze chcialam miec duzo dzieci 🙂
Teraz czasu mało, wiec chcialabym drugie dziecko od razu po Ksawciu, moze jakis rok przerwy 🙂 A potem nastepne 🙂
No i jak nam sie juz uda wybudowac dom to moze jeszcze jedno :P:P




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...