Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JAGÓDKA- jestem w szoku! zdjecia reewlacja!

kurcze Twój mąż ma talent i już Ci zazdroszcze sesji jaką zrobi maleństwu 🙂

ale przede wszystkim modelka rewelacja!!! ślicznie wyglądasz 🙂 musze sie zapatrzeć na te Twoje oczka to może moja córeczka takie bedzie miała:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi, dzieki dziewczęta 🙂
nic nie powiem M. bo w piórka obrośnie i dalej bedzie leżał swoim coraz wiekszym brzuszkiem do góry 😉

Ja w sumie też robię zdjęcia - jak chcecie to zobaczcie sobie moje prace - tylko to są jakieś stare, bo od roku conajmniej nie zamieszczam nigdzie zdjęć

http://plfoto.com/103726/autor.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - jak ja Ci dziewczyno zazdroszczę. masz taki skarb w domu. Chyba każdej kobiecie marzy się mieć takiego speca od zdjęć w domu. Mnie w każdym bądź razie - strasznie. Ale mój mąż akurat w tej dziedzinie jest kiepściutki 😉

Zmykam dziewczynki. Jak tylko wrócę od lekarza to dam znać jeśli tylko będę mieć jakieś świeże newsy :P

Pa,pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Dzien Dobry wszytskim!

dziwne..Syla jeszcze nie pisala z rańca :P



hehe Jagodaa bo widzisz teraz mój na L4 to mi wiecznie kompa podbieraa 😠 i jak to wstać nie muszę bo znow gorączka, herbatka bla bla oszaleeje.. 🥴 mam nadzieje tylko ze doczekam sie rewaznzuu 🙂

Teraz nadrabiam 10stronek 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda- my to mamy przerąbane z tymi naszymi sutkami 😁 hehehe

Co do imion to juuz nie wiem, ale napewno doszlismy do kompromisu co do dziewczynki Natalia, Paulina , a co do chlopaakaa nie mamy pojęcia obojee. mojemu ilwe sie nie podoba nie da sobie przegadac, podoba mu sie Alan mi w ogooleee... a osotanio urodziła ciocia od niego i dala synkowi Feliks 😉

Jemu podoba sie Sebastian, Kamil w sumie ładne, ale nie chyba na tyyle żebym nazwała tak naszego synka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uha.... mamy artystki wsrod naszych mamusiek 🤪 nie zle nie zle!
Obledu mozna dostac ... bol glowy i swedzenie brodawek ... oszaleje! jak babcie kocham no!
A Wy to przez niespelna 2godzinki 4stoniczki zaklikalyscie 🤪 nio....

Uciekam znow sie polozyc dzis dzien lezaczkowanie ....
Milego popoludnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mniee dzis taka pogoda w sumie od dwóch dni leje 24na dobe. Wlasnie wrocilam z apteki bo teen dalej źle sie czuje. Ja to sie ustrzegam zeby mnie nie zaraził! narazie dobrze mi idzie.
Tesciowa mnie zestresowała.. bo nagadała mi że w ciąży grypa jest bardzo niebezpieczna ! że dzieciątko może dostac jakis wad wrodzonych. Ze ciocia Hela(tzn 20lat temu to było) przeszla grype w ciąży i mały urodził się z wada wzroku.. wrr ogolnie jakos ostatnio mnie drażni ta moja teściowa. Wiecie jak to jest chce się byc idealna synowa i tak wiecznie cos nie tak, najlepsze sa jej porady na wychowywanie. Ze dziecka jeszcze nie ma ale jak uderze (klaps) to bede miala z nia do czynienia. No nic nie odzywam sie bo przecież musialabym zkreslic wizerunek super synowej! brrr...

Julia- milego lebrowania ja lebruje cały czas , nie licza teraz zaganiania przy moim M.

Paullel- no niestety faceci taak mają. A podoba mi sie tez Emil, jak w stanie to bede z nim rozmawiac na temat tego imienia 🙂 a może Florian. Znalazłam fajna stronke, gdzie od razu imiona sa opisane 🙂

http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79748.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze a propos imion - jak ja zaproponowalam JULIANA - to moj m. powiedzial ze nigdy nie zrobi synkowi takiej krzywdy zeby koledzy musieli do niego wolać "Julek" 🙃 🙃

[URL=http://www.naobcasach.pl]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
schodząc na temat teściowej.... buuu my jeszcze z moim partnerem nie jestesmy po slubie, narazie remontujemy u niego w domu sobie dwa pokoje, przyszła "tesciowa" nam oferowała... i też to co ona mówi: jednym uchem wpuszczam, drugim wypuszczam... nie mam zamiaru się denerwowac :] Mam nadzieję, że niczym maleństwo urosnie bedziemy mieli własny kąt.


A dobra jak juz o imionach to na całość 🙂
mi się dla dziewczynki takie podobaja:

Donata, Nela, Julita, Maja, Matylda, Luiza... (ostatnio znalazłam Alma i Amalia... pierwsze słysze 🤨 ) tak na marginesie..

Dla chłopca:

Kornel, Gabriel, Miłosz, Błażej, Fabian ( jak juz pisałam wszystkie mało męśkie B dla mojego )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc.
Miło, ze nie tylko my nie jestesmy po slubie a spodziewamy sie dzidziusia 🙂 Serdecznie pozdrawiam i potwierdzam: nie przejmowac sie tesciami!!! [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/MCH9p2-0acc681602f9578cc419b36f4d46f58b.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paullel - jesli macie mozliwosc nie mieszkajcie z rodzicami! ja mam cudowna tesciowa, ktora traktuje mnie lepiej niz corke, jest aniolem! mieszkamy z nią, tesciem 2 bracmi w jednym domu i wytrzymalismy tylko pol roku. Kupilismy mieszkanie i sie wyprowadzamy. Budowa domu poszla w odstawke a mielismy mieszkac kilka lat u tesciow i sie budowac.
Mozna mieszkac w 2 rodziny w jednym domu jesli:
ma sie osobne kuchnie, lazienke i minimum cale pietro z osobnym wejsciem dla siebie.
Uwazam ze w zadnym wypadku mieszkanie razem nie jest zdrowe. Kazda rodzina a szczegolnie nowa i mloda powinna mieszkac osobno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda-
Ksawery
ang. Xavier, franc. Xavier, hiszp. Javier, Xavier
Ksawery jest imieniem pochodzenia hiszpańskiego. Powstało od przydomka św. Franciszka Ksawerego, który został utworzony od nazwy zamku Xavier, miejsca jego urodzenia. W Polsce imię to jest nadawane od XVIII w. Dziś nosi je 2397 Polaków (w 2001 r. - 1803), a w formie Ksawier - 412.

Imieniny: 31 I; 3 XII;

Julia-
Jonatan
ang. Jonathan, franc. Jonathan, Jonathas, hiszp. Jonatan, Jonatas, Jonato
Imię Jonatan pochodzi z hebrajskiego i oznacza dar Boga. Dziś używa go 1182 Polaków (w 2001 r. - 417).

Imieniny: 26 XI; 29 XII;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:
Jagoda-
Ksawery
ang. Xavier, franc. Xavier, hiszp. Javier, Xavier
Ksawery jest imieniem pochodzenia hiszpańskiego. Powstało od przydomka św. Franciszka Ksawerego, który został utworzony od nazwy zamku Xavier, miejsca jego urodzenia. W Polsce imię to jest nadawane od XVIII w. Dziś nosi je 2397 Polaków (w 2001 r. - 1803), a w formie Ksawier - 412.

Imieniny: 31 I; 3 XII;

Julia-
Jonatan
ang. Jonathan, franc. Jonathan, Jonathas, hiszp. Jonatan, Jonatas, Jonato
Imię Jonatan pochodzi z hebrajskiego i oznacza dar Boga. Dziś używa go 1182 Polaków (w 2001 r. - 417).

Imieniny: 26 XI; 29 XII;
................ no ales teraz mnie wzruszyla ...SYLWIA!!!!tak JONATAN - DAR BOGA....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Juleńko, mnie nie musisz przekonywać 😉 🙃
hihihihhi...........no wiem...........ale powiem Ci/Wam w tajemnicy ze i ja niedalabym tego imienia mojemu dzecku...zwazywszy na to ze juz jeden JULEK jest w niej 🙃 🙃 🙃 😉

[URL=http://www.naobcasach.pl]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Paullel - jesli macie mozliwosc nie mieszkajcie z rodzicami! ja mam cudowna tesciowa, ktora traktuje mnie lepiej niz corke, jest aniolem! mieszkamy z nią, tesciem 2 bracmi w jednym domu i wytrzymalismy tylko pol roku. Kupilismy mieszkanie i sie wyprowadzamy. Budowa domu poszla w odstawke a mielismy mieszkac kilka lat u tesciow i sie budowac.
Mozna mieszkac w 2 rodziny w jednym domu jesli:
ma sie osobne kuchnie, lazienke i minimum cale pietro z osobnym wejsciem dla siebie.
Uwazam ze w zadnym wypadku mieszkanie razem nie jest zdrowe. Kazda rodzina a szczegolnie nowa i mloda powinna mieszkac osobno.


Zgadzam się z toba w 100 % , ale nie mamy wyjscia 😞 plusem jest to, ze teściowa jest sama, i w domu bywa żadko, ponieważ ma partnera 😉 i pomieszkuje u niego. Ale już całego mieszkania nie była gotowa nam oddać. Tylko napewno jak urodzi się maleństwo bedzie co dziennie ehh...

Ja mam nadzieję pomieszkać dwa lata, bo kto nam teraz da kredyt na mieszkanie :/ i z czego bedziemy go spłacac, mój men poki co pracuje i dobrze zarabia, ale wiecie jak to teraz jest z praca..... ale ja... nie wime jak to bedzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...