Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
uff przebrnęłam przez tyle stron, że sie troszkę pogubiłam 🙂

Jagoda opis porodu masakra ale całe szczęście, że z malutką i mamą wszytsko ok!!

megi86 super fotki 🙂 zdolnego masz męża

misiamamy ja chyba łyse dziecko urodzę bo zero zgagi 🙂 w pierwszej ciąży tylko raz miałam i córcia tylko kilka włosków miała jak się urodziła 🙂

Syla broń się przed przeziębieniem jak tylko możesz!

Myszka_aga witaj wśród nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ się objadłam ,ugotowałam sobie prawdziwy wielkanocny żurek pycha!!!! Dziewczyny już dawno miałam zapytać jak wasz poziom libido?
Bo mój na początku ciąży był wysoki,ale teraz kiepsko;( 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się swoimi zakupami za małe pieniądze.Nie sugeruję sie już tak mocno kolorami bo stwierdziłam ,że dziewczynka też może mieć jakąś rzecz niebieską i odwrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud- ślicznee ciuszki 😉 co do kolorków masz racje ale chłopak w różowym odpada:P dziewczynka w niebieskim okej 😜 przynajmniej dla mnie hehe chociaz ponoc kiedys było na odwrót z kolorami 😜

co do libido ☺️ too mam w sumie wysoki, wystarczyy że mnie za sutka złapiesz ☺️ ☺️ 😁 😁 a od razu mam chcicę:P:P:P 🙃 🤪

ale moj jak nie chory to zmęczony 😁 u nas to jaa jestem facetem w związku ehhe 😁:P ☺️ 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejna nowa styczniowke! 🙂
Basia - sukienusia cudna!!!!
Mi tez sie udalo dzisiaj wylowic - slicznego bodziaka HM, drugiego bodziaka ze SMYKA i cudna blekitna bluzie mexxa 🙂 🙂 a wszystko za 4,5 pln 🙃 🤪
Syla - a no tak, z tym ze gdyby wszystko przebiegalo ok to w sumie poród jest absolutnie do przezycia to tez mnie pocieszylo 😉
Acha a co do libido to mam tak samo jak Ty - tzn. moj chlop ciagle zmeczony, albo ktos mu przeszkadza za sciana (bracia), albo sie boi ze dzidzi cos zrobi...
ja mialam przez pierwsze 3 miesiace zerowe libido, potem..masakra 🙂 z tym sutkiem to masz racje hehe chcica od byle czego 🙂
ale ze moj chlop srednio chetny - no to mi jakos juz tez opadlo (libido znaczy sie):P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam starsze mamusie i kolejną nową styczniówkę! Ehhh jestem padnięta. Normalnie szok. Ale przecież spać nie pójdę bo znowu pół nocy nie będę mogła zasnąć. Czy Wy też macie z tym problem?? Później w pracy się ze mnie śmieją że popiłam bo jakaś blada i zmęczona jestem:laugh:
MYCLOUD super ciuszki. JA też uważam że dziewczynka moze chodzic w niebieskim. Byle by były bez samochodzików hehe. Ale chłopiec w różowym? Jakoś mi się to nie widzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...