Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda- ale poród 😮 A tu prawie miała rodzić naturalnie.. dobrze, że szybko zdecydowali się na cesarkę, bo jak już mała nie miała tętna, to mogło być kiepsko 😮 Jestem w szoku, że tak się dzieje. Mam nadzieję, że u nas w szpitalu też są tacy kompetentni lekarze:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, mnie tylko przeraza ze do samego konca niczego nie mozna byc pewnym...
U niej bylo wszystko rewelacjyjnie az tu bach... braklo doslownie minuty zeby miala niedotlenione dziecko 🤔 🤨
No ja tez mam nadzieje ze zadna z nas nie bedzie miala takich przejsc 🤢





[URL=http://www.naobcasach.pl]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, mnie tylko przeraza ze do samego konca niczego nie mozna byc pewnym...
U niej bylo wszystko rewelacjyjnie az tu bach... braklo doslownie minuty zeby miala niedotlenione dziecko 🤔 🤨
No ja tez mam nadzieje ze zadna z nas nie bedzie miala takich przejsc 🤢





[URL=http://www.naobcasach.pl]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek....

Jagoda ales napisala... uha... strach pomyslec co by moglo sie wydarzyc! ale dobrze ze wrezultacie jest zdrowiutka i coreczka i mamusia dojdze do formy troszke dluzszym czasie ale dojdze.

Wlasnie ponoc lepiej rodzic naturalnie bo "rekonwalescencja" jest szybsza i polog trwa 6tygodni a przy ciesarce jest on conajmnie o 4tygodnie dluzszy.... wiec miejmy nadzeje ze kazda z nas bedzie naturalnie i sprawnie rodzila swoje pocieszki 🙂

Udanego dnia Kochanienikie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
Witam wszystkie mamunie 🙂
wiecie przepraszam ze tak z doskoku ale musze sie pochwalic moja corcia rusza sie w brzuszku juz myslalam ze nigdy to nie nastapi i mialyscie racje to cudowne uczucie 🙂


Gratuluje :-) Tak jak pisałam wcześniej, każda z nas się doczeka tego cudowngo uczucia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W napisał:
ja tez tak mysle.. czekam czekam, i chyba sie nie doczekam, nie mam pojecia co bedzie,bo za wczesnie, na ruchy -tez za wczesnie 😞 w sumie oprócz troche odstajacego brzusia nie mam zadnych objawów.

NIe prezjmuj się, my będąc w Twoim tygodniu też nic nie wiedziałyśmy :P Ja też żadnych objawów nie miałam będąc w 15 tyg. nawet odstającego brzusia nie:P
Musisz być cierpliwa i się nie przejmować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiec czekam, jak cos sie zdarzy to dam znac , a jutro jade odpoczywac na weekend na mazury, mam smaka na jakas dobra rybkę 🙂



megi85 napisał:
Dodi_W napisał:
ja tez tak mysle.. czekam czekam, i chyba sie nie doczekam, nie mam pojecia co bedzie,bo za wczesnie, na ruchy -tez za wczesnie 😞 w sumie oprócz troche odstajacego brzusia nie mam zadnych objawów.

NIe prezjmuj się, my będąc w Twoim tygodniu też nic nie wiedziałyśmy :P Ja też żadnych objawów nie miałam będąc w 15 tyg. nawet odstającego brzusia nie:P
Musisz być cierpliwa i się nie przejmować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dwa tygodnie temu czyli w moim 17 tyg ciazy pisalam wam ze jeszcze nic nie przytylam ... niestety nadal nic nie przytylam brzuszek powoli rosnie powiedzcie mi dziewczyny czy wy moze prowadzicie jakas specjalna diete ze normalnie przybieracie na wadze? normalnie bym sie nie martwila ale wiecie jakby nie bylo to prawie polowa ciazy a waga stoi... coraz bardziej sie martwie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
dwa tygodnie temu czyli w moim 17 tyg ciazy pisalam wam ze jeszcze nic nie przytylam ... niestety nadal nic nie przytylam brzuszek powoli rosnie powiedzcie mi dziewczyny czy wy moze prowadzicie jakas specjalna diete ze normalnie przybieracie na wadze? normalnie bym sie nie martwila ale wiecie jakby nie bylo to prawie polowa ciazy a waga stoi... coraz bardziej sie martwie ...


NIe masz się czym martwic !! Ja jestem przy końcówce 21 i przytyłam tylko 0,5 kg. Każda z nas tyje swoim rytmem. Najważniejsze, żeby dzidzia miała odpowiednią wagę i ilość wód płodowych byla odpowienidnia. I nie piszę tego tak sobie, bo sama sięmartwiłam i spytalam lekarza więc to fachowa opinia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem do konca jak to jest z tym tyciem, chyba kazda indywidualnie.. jesli z dzidzia jest ok, rosnie dobrze i masz dobre wyniki badan .to chyba nie ma co sie przejmowac,
ja juz 5 kg, ale jem wszystko.



misiamamy napisał:
dwa tygodnie temu czyli w moim 17 tyg ciazy pisalam wam ze jeszcze nic nie przytylam ... niestety nadal nic nie przytylam brzuszek powoli rosnie powiedzcie mi dziewczyny czy wy moze prowadzicie jakas specjalna diete ze normalnie przybieracie na wadze? normalnie bym sie nie martwila ale wiecie jakby nie bylo to prawie polowa ciazy a waga stoi... coraz bardziej sie martwie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...