Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania tak jak pisała Paullel musisz dowiedzieć się o tok indywidualny, albo zwrócić uwagę na zasdy zaliczania poszczególnych przedmiotów i dogadywać się bezpośrednio z wykładowcami ale na pewno dasz radę!!

Jagoda chyba jakaś średnia z tych pomiarów musisz wyciągnąć, bo 12 dni to chyba duża rozpiętość, no ale najważniejsze, że z Ksawciem wszystko ok - zdolniacha już się uczy liczyć paluszki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagódka- super ze wszystko oki 🙂 mam nadzieje ze rodzisz w styczniu 🙂

a widzisz a moja córeczka głową do dołu 🙂 rozgląda się za napisem wyjście ewakuacyjne:laugh:

dziś oczywiście kupiłam kilka ciuszków, aż sie boję ze to już zakupowa choroba:laugh: ale jak sie oprzeć: sukieneczka z metka za 6 zł 🙂 kupiłam kombinezon, malusi taki do wybrania, kremowy za 7 zł 🤪
obiecuje ze fotki dam jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez sie boje ze wpadlam w szal zakupow i ze w wiekszosc tych ciuszkow Ksawciu nawet nie pochodzi :/ Malo tego moja siostra i mama tez wpadly w te sama pulapke i KUPUJA KUPUJA KUPUJA...dzis dostalam od mojej mamy, spiszki, 3 czapeczki i 4 koszulki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe 🙂 ja to juz sie boje męza prosic zeby mnie po drodze do Robana podrzucil, bo patrzy na mnie z mieszaną ze zloscia litoscia 🙂
Acha - jeszcze jedna rzecz - sluchajcie...przytylam w ciagu miesiaca prawie 4 kg...wiec mam juz 10 kg do przodu i jestem bardzo zla 😠 (chociaz wczoraj sie wazylam w domu i bylo na plus 2.. a pielegniarka ktora mnie wazyla powiedziala ze dzis wszystkie panie plus 5 i plus 6 i ona zaczya sie bac ze wpieprz dostanie 😉:laugh: )
Od jutra dieta - zero slodyczy i cukryu, pieczywo tylko ciemne 😞 😞 😞
Mam nadzieje ze ja ksie juz zacznie remont to pobiegam troche i spale zbedne kalorie... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę mamusie że nie próżnujecie! Ładnie ładnie ale aż 13 stron!! Masakra!
Ale dziś miałam fajny dzionek. Dzieciątko też sie cieszyło razem z mamusią 🙂 Miałam super masaż twarzy! Ach bajka. Polecam każdej mamusi!
A! Megi zdjęcia masz super. Jagódka to samo! Mojego męża to nawet na zwykłe zdjęcia nie mogę namówić! Ehhhh
Uciekam spać. Dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez uciekam!

aaaa!!!! i jeszcze jedno!!!!
PYTALAM SWOJEGO LEKARZA O TO SPANIE NA PLECACH - CZY MOGLAM OD TEGO MIEC ZAWROTY GLOWY - POWIEDZIAL ZE NA TYM ETAPIE CIAZY MOZNA JESZCZE SPOKOJNIE SPAC NA PLECACH! I JESLI BY SIE COS DZIALO TO W NOCY PODCZAS SNU A NIE RANO PO PRZEBUDZENIU.

i dostalam skierowanie na KRZYWA CUKROWA - ten syf do picia - moj gin poradzil zebym wziela do torebki cytryne i wcisnela cala do szklanki z ta wstretna slodka zawiesina 🙂


dobrej spokojnej nocki dla Was i wszystkich małych szkrabów w brzuszkach papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry z Krakowa 🙂
znowu jestem pierwsza 🙂
zapomniałam dodać, że mój synek waży już pół KILO!!!! 🙂a jeszcze 2 tyg. temu niecale 300 g 🙂 🙂



[URL=http://www.naobcasach.pl]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel napisał:
Hej Laski jestem 🙂

Wcześniej miałam problem z wejsciem na brzuszek.net 😞

Wieć ogłaszam Wam teraz ,że.......... będe miała CÓRECZKĘ 🤪 🙂 raczej na 100 % widziałam dzisiaj piekną cipulinke heheh 🙂 zdjęcie zeskanuje to się wam pochwale, poki co jestem bardzo szczęśliwa :]


GRATULUJE :-)))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki

Jagoda - pocieszyłaś mnie trochę z tą wagą bo ja też przez ostatnie 4tyg przytyłam sporo (3kg) i już jestem 9 na plusie. Po każdej wizycie obiecuje sobie dietkę ale nic mi z tego nie wychodzi. Cały czas coś wcinam, i co najgorsze przyszła mi ochota na słodkie więc lody i batony po prostu pochłaniam.
Aaa, i moje dzieciątko z pomiarów główki jest mniejsze o tydzień a z pomiarow kości udowej jest w sam raz (21tc). Dlatego mam nadzieję że będzie długonoga laska Lenka 😉

Basia - słodkie zakupy. Kombinezon - rewelka :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie mamusie 🙂

Co do wagi to ja przez miesiac przytylam 2,6 kg takze nie jest tak zle 🙂

Basia ubranka cudowne 🙂 Laseczka bedzie z Twojej córci 🙂

Paullel serdecznie gratuluje córeczki 🙂 🙂

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...