Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

jejku, jak sie wkur.... uhmmhhhhhhhh 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Wiecie co, zeby miec wlasne mieszkanie i wysluchiwac z administracji glupich tepych bab ktore mi sie dra do sluchawki... ze ona mi tu łaaachę zrobila ze wymienili rure kanalizacyjna kuzwa ktora miala 40 lat (mieli wymienic w jeden dzien i tak minelo 1,5 tyg) a ze my tu teraz sasiadow zalewamy (jak sie okazalo poplynelo kilka kropel po niezapiankowanej dziurze w podlodze (o to opierdzielilam juz naszych hydraulikow) i zebym sobie przyjechala i pilnowala remontu i ona da mi do sluchwaki pana sasiada ktory krzyczy to on mi wyjasni - no wiec jej powidzielam zeby spadala na drzewo i sie rozlaczylam....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj Jagoda to chyba taki dzień ja przed chwilą zrobiłam awanture mojej ekipie, remont schodów miał trwać 1 tydzień leci już 4 tydzień oni nie byli u mnie od 6 dni!!!!! i dziś zjawił sie jeden tylko na chwile żeby jakeś narzedzie zabrać jak go dorwałam jak zaczęłam po nim jechać to sie przyznał że mają drugą robotę no i mi wtedy ciśnienie podskoczyło na 400 dopiero go zwymyslałam i powiedziałam że jak jutro nie przyjdą dokończyć pracy to nic nie dostaną żadnej zapłaty i gówno mnie interesuje czy jutro bedzie ulewa czy nie mają moknąć i chuchać na beton żeby był suchy a ja bede nad nimi stała i przypilnuje każdą kafelkę którą położą co za cholerni partacze az sie trzęsę ze zdenerwowania gnoje zasrane ale żeby przeprosić to nie i jeszcze okoniem stawał po mojej przemowie był mały jak krasnal ciekawe czy jutro przyjdą .....oh 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak to już jest w naszym kraju-my też na pozwolenie na budowę po decyzji musieliśmy czekać jeszcze miesiąc żeby wyrok się uprawomocnił bo nóż widelec jakiemuś sąsiadowi na ulicy nie spodoba się ,że tutaj będzie obok budowa i się odwoła od tej decyzji.Jak dla mnie paranoja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO PARANOJA NA CALEGO!
MISIAMAMY - MASZ OKLASKA ZA CHUCHANIE NA BETON:laugh:

HEHEHE 😉

Ja sie zbieram bo zaraz maz pdjedzie ja wskakuje i pedzimy na mieszkanie...mam nadzieje ze nie bedzie tej su.. z administracji bo bedzie spinka ;]

Pinacolada - sasiedzi super hehehe
🙃

Ja narazie zaciskam zeby i jestem mila i z kazda babcia sobie pogadam i wyslucham ile placi za prad a ile kosztowaly ja plytki do lazienki, ale po remoncie chce wyrobic dystans zeby mi sasiedzi nie przylazili z byle gownem i nie zagladali do garow...
Na parterze w naszym bloku mieszka taka mlodziutka dziewczyna z gazowni (tam sie poznalismy) i ona nam opowiadala jak wscibscy potrafia byc sasiedzi z naszej klatki - do tego stopnia - ze wiedza kiedy jej maz rano przynosi swieze bulki a kiedy nie i jeszcze to komentuja...


paaaaaaaaaaa









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Niestety tak to już jest w naszym kraju-my też na pozwolenie na budowę po decyzji musieliśmy czekać jeszcze miesiąc żeby wyrok się uprawomocnił bo nóż widelec jakiemuś sąsiadowi na ulicy nie spodoba się ,że tutaj będzie obok budowa i się odwoła od tej decyzji.Jak dla mnie paranoja.



Nam już sie pozwolenie uprawomocniło ale myślę ,że w trakcie budowy będzie sporo rzeczy które sie nie spodobaja naszym sąsiadom - zwłaszcza jednym!

A Wy mycloud na jakim etapie budowy jesteście, a może juz mieszkacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj powiem wam dosyć mam wszystkich remontów ... nie dośc że człowiek chce dać komuś zarobić to jeszcze problemy same ...
przez to wszystko zapomniałam zjeśc tabletek o 12 kurka wodna . oj czy my kobiety w ciązy zawsze musimy remontować 🙂 przebudowa w ciele w brzuchu i w domu no i ZGAGA straszna już jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał:
mycloud napisał:
Niestety tak to już jest w naszym kraju-my też na pozwolenie na budowę po decyzji musieliśmy czekać jeszcze miesiąc żeby wyrok się uprawomocnił bo nóż widelec jakiemuś sąsiadowi na ulicy nie spodoba się ,że tutaj będzie obok budowa i się odwoła od tej decyzji.Jak dla mnie paranoja.



Nam już sie pozwolenie uprawomocniło ale myślę ,że w trakcie budowy będzie sporo rzeczy które sie nie spodobaja naszym sąsiadom - zwłaszcza jednym!

A Wy mycloud na jakim etapie budowy jesteście, a może juz mieszkacie?


Kończymy stan surowy zamknięty,od lutego po mrozach będziemy dalej kończyć i pod koniec jesieni wprowadzamy się do domu.Już nie mogę się doczekać,strasznie brak mi więcej metrów i ogrodu.W każdym razie nasza córka nie będzie pamiętała jak się żyje w blokach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 wpadłam się Wam pochwalic ze na 100% będe miała dziewczynke hehe 😁 suuper!! 🙂mam juzz imie i w ooglee! łeehehe 😁 ciesze sięe 🙂 🙂 🙂 buzzziaki dla WAS!

Jagoda- ten wózeczek suuper az wpadl mi w oko tanszy od mojego 😉 hehe
A i prosze tabelkee nową 😁 😁 😁 z rózowym kolorkiem! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda faktury na adres mieszkania w ktorym przeprowadzacie remont - idz moze niech zrobia korekte, jak to bylo w pazdzierniku to nie powinno byc problemu.
O tym ze chcesz zameldowac synka na nowym mieszkaniu musisz powiadomic w urzedzie zanim Pani bedzie papierki wypelniala, bo inaczej z urzedu malego zamelduja tam gdzie Ty jestes zameldowana, tak bylo u nas. Paszportu i prawka tez jeszcze nie wymienilam choc jestesmy ponad 1,5roku po slubie cywilnym 😉

Oj dziewczyny ale macie przeboje z remontami jak ja sie cholernie ciesze, ze prawie wszystko za nami, ale jak tylko conieco sobie przypomne to mnie drgawki biora!

Syla gratuluje 100% DZIEWCZYNKI no to mamy bardzo rozowa tabelke 😉
Basia super body!!!!gdzie kupilas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...