Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczęta 🙂

Dziękuję bardzo za komplementy brzuszka, za oklaski i za całą resztę.

Syla - no niestety , w lutym stuknie 34 latka 😞 ale grunt że nie widać tego. A jak urodzę niunkę to wózeczek jeszcze bardziej mnie odmłodzi 😉

Byłam dziss rano na badaniach a potem u Julki w szkole - była impreza z okazji Mikołajek. Mecz w koszykówke miedzy rodzicami i nauczycielami a potem parada mikołajów, diabełków i aniołkow. Julka była aniołkiem - jak zgram zdjęcia to wieczorem wkleję - zobaczycie ile czasu zajęło mi kręcenie papilotów 🙂

Teraz jestem padnięta, ale nie opłaca mi się drzemać bo za chwilę muszę ją zawieżć na śpiew .

Ttinka - sliczny brzuszek, też spory i taki jędrny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Co do farbowania włosów to ja planowalam wczoraj wykorzystac mame i siostre jak tu byly ale powiem Wam odpuscilam...NIE CHCE MI SIE siedziec tyle a potem musialabym cala wejsc pod prysznic bo nie ma opcji ze wystalabym pochylona zeby splukac dobrze farbe, wetrzec odzywke i wymyc kilka razy wlosy...trudno, bede rodzic z odrostami 🤢


Z tymi stopami Aniu to ja juz ostatnio napomknelam o tym ginowi i on powiedzial z kolei ze to jest absolutnie normalne i zebym sie tym za bardzo nie przejmowala.
Dal mi jakies leki ale ja nie chce brac bo to nie jest bol nie do wytrzymania tylko duzy dyskomfort. Teraz jest po prostu gorzej i zapytam czy tak ma byc.


Sluchajcie, dostalam maila od kolezanki ktora rodzila 1,5 roku temu - to jedna z tych ktore za kazdym razem opowiadaja mi jak straszny moze byc poród 🙂
Tym razem napisala na koniec - "nie bede ukrywac ze najgorsze przed Toba (poród) zycze abys miala lzejszy od mojego" 🙃
Bez komentarza:laugh:


Ale przeslala zdj synka i powiem Wam ze zaskoczyly mnie! widzialam malego jakos we wrzesniu czy sierpniu a teraz to juz duży chłopak, nie jest juz niemowlaczkiem tylko ma juz taka "dorosla" buzie! szok, jak dzieci szybko sie zmieniaja!





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry juz trzeci raz zaczynam do was pisać cholewcia co sie dzieje z tym serwerem
pinacolada jak ty pieknie wygladasz z tym brzuszkiem to niemożliwie że masz 34 lata pozazdrościć urody 🙂julka to bedzie serca łamała za kilka lat 🙂 no co sie dziwić jaka mama taka córcia 🙂 oklask ode mnie za 9 wieczorem boteraz powedrował spóźniony do jagody 🙂
ja sie doczekac na moje zdjecia nie moge prosze męża juz od kilku miesiecy ale nie wiem czy sie doczekam 🥴 Nadia dzis szaleje moj łotr kochany wystawia kolanko do głaskania
jesli chodzi o fryzjera to juz nic nie powiem grzywke mam juz spiętą spineczką odrosty takie że ło a tu sie niestety na wizyte nie zapowiada bo siedziec nie moge 😞 no trudno mycha urodzi sie i sie mamy przestraszy chyba ale jej to wytłumacze ale paznokcie sobie pomaluje 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc misiamamy kochana 🙂 dzieki za oklaska 🙂 a co do paznokci to slyszalam ze nie wolno malowac u rąk ciemnymi kolorami bo w razie jakiejkolwiek interwencji anestezjologa - on po barwie plytki paznkocia okresla san pacjenta, jakos tak 🙂
u nog mozna u rąk podobno nie
Twoja Nadia szaleje, moj Ksawciu po weekendowym odpoczynku daje mi dzis dosc bolesnie o sobie znac - az mnie kłuje tak sie rozpycha. Bidulek pewnie mu tam ciasno i sie wkurza..



Pinacolada - ale ta Twoja Julka ma zalotne spojrzenie 🤪 sliczna dziewczynka!!!!


Widzialyscie jak sie grudniowe dzieciaczki sypią???? szok! 🤪



🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć misiamamy - dziekuję za komplementy 😘 😘 😘

Paznokci u rąk nie wolno malowac - tak jak pisze Jagoda - kolor płytki to wskazówka ważna dla anestezjologa. Na izbie przyjęć i tak każą Ci zmyć a może nie być już na to czasu!! ja w związku z tym od jakiegos czasu juz maluje tylko bezbarwnym.

Lena też szaleje - bidulka pewnie sie dzis zestresowała tym hukiem panującym w szkole. Teraz sobie odpoczywamy troszkę ale kręgosłup i żebra napier.... konkretnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie,

Niewiarygodne,ale spałam dziś do 12.00 🤪 ,ale to tylko dlatego,że nockę miałam bardzo ciężką.Oczywiście wszystko standardowo,czyli wielka zgaga,twardy jak nie wiem co brzuch i szalejące dziecko tzn.strasznie mi się córcia pręży i boli mnie od tego cały brzuch.Ona musi mieć już tam naprawdę mało miejsca.Spię na wysokiej poduszce przez zgagę,ale wtedy boli mnie kark i taka historia.Dopiero nad ranem zasypiam lepiej.

Witam nowe mamusie-papuga mamy ten sam termin porodu;-)
Pinacolada-kochana chciałabym tak wyglądać w twoim wieku,mój mąż jak zobaczył na zdjęciu twój brzuszek to mówi:" wygląda jak doklejany"oczywiście pozytywnie 😉brzuszek masz bardzo duży,Lenka kawał kobietki będzie.Twoja Julka jest strasznie podobna do mojej siostrzenicy,też taka śliczna zalotna blondyneczka.

Wczoraj wieczorem dopadła mnie jakaś nowa dolegliwość...uderzenie gorąca,ale to takiego gorąca ,że w jednej chwili siedząc zalałam się potem,krople potu leciły mi po dłoniach.Za 3min.przeszło.Ludzie ja mam chyba ciążę i menopauzę jednocześnie,hormony szaleją!

Kupiłam w weekend kilka ozdób do pokoju córeczki zaraz się pochwalę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gdy nie mogłam zasnąć rozmawialiśmy sobie z mężem i po dłuższej rozmowie i wspólnym rozważeniu za i przeciw podjęliśmy decyzję iż drugiego dzidziusia chcemy jak nasza córcia będzie już jednak większą dziewczynką,tzn.urodzę ją mając 25lat więc następne dzieciątko po 30-tce.Jednak nie wyobrażam sobie mieć tak malutkiej dwójki.Poza tym doszliśmy do wniosku ,że jak troszkę odchowam malutką to otwieram swój interes,nie mam jeszcze pomysłu,ale na pewno wpadnie.Uczyć w szkole mi się naprawdę nie opłaca za 1500zł ,więc być może otworzę własną szkołę nauki J.Angielskiego.Who know...

Mówię mu wczoraj,że teraz ma pilnować ,żeby zawsze miał tel.włączony i naładowany bo nigdy nie wiadomo,a On Ci do mnie ,że jasne,ale żebym się nie przejmowała,gdyż u niego w pracy już wszystkie sekretarki i jego pracownicy wiedzą kiedy mam termin i są naszykowani,że jak jego żona będzie dzwoniła do firmy i powie ,że rodzi to mają włączyć alarm! no wiecie co...tak więc się nie martwię 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc ponieważ spodobały mi się pianki Jagody to ja kupiła córci taką wielkość 50cm.Pony gdyż ma pościel feretti właśnie pony sky. [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/pony_bigfoam1_szkrab.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego zakupiłam kilka takich cudnych pudełeczek z księżniczkami.Wielkość 30x30x30 [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/princess_box1_szkrab.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście tą lampkę kwiatuszka różową bo miałam tylko białą.Średnica 34cm. [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/837394613.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud - dzięki serdeczne za komplementy. Satra rura już jestem ale jakoś się jeszcze trzymam 😉 A skłonności do tycia nie miałam po kim odziedziczyć więc brzuch rzeczywiście wygląda jak przyklejony 😉 I tylko wiszący fałd po nim zostanie. Nie zapomnę tego widoku sprzed 10 lat! ale wtedy dałam radę to i teraz podołam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud - fale gorąca i zimna mam od kilku tygodni...
Co chwile albo otwieram okna i maz wskakuje pod koc, albo znowu ja wskakuje pod koc i kaze wszedzie podkrecic kaloryfery 🙃


Uciekam przygotowac obiad, potem pod prysznic i jedziemy do gina.
Nie wiem dlaczego ale sie denerwuje tąwizytą.
W ogole...hmm...zaczynam czuc permanentne poddenerwowania i moje mysli krązą tylko w okol porodu.

Milego popoludnia papa



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam już od fryzjerki - udało mi się tam usiedzieć, tyle że prawie usnełam 😮 tyle że mnie niuńka budziła bo tak się zaczeła rozpychać że non stop brzuch mi falował 🙂
Pinacolada śliczna córcia.
Syla wracaj do zdrowia.
Ja mam wizyte w czwartek i pewnie zapomne wszystkich pytań które mam do swojej gin, jakaś roztargniona i niezdecydowana jestem od początku ciąży 😲
No i idę robić obiadek swojemu kochanemu mężusiowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada aukcja wózka kończy się w czwartek, przeglądaliśmy wcześniejsze wózki tego komisu no i aukcje kończą się na wysokim pułapie cenowym 😞 no ale wózek się nam strasznie podoba wczoraj jak byliśmy na jarmarku mikołajkowym to jedna babeczka miała taki sam więc kilka razy zrobiliśmy rundę wokół niej, żeby się dokładnie przyjrzeć 🙃 ale i ja i mąż mamy go w obserwowanych więc na pewno zalicytujemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:
a Twoja Julka to jak aniołek na zdjęciach 🙂 mówiłaś, że męczyłąś się papilotami a może łatwiej i szybciej na termoloki ??



Może i szybciej i łatwiej ale po pierwsze nie mam termoloków 😞 a poza tym to wolałam to zrobić wieczór bo rano tylko 5 min i odwinęłam i było gotowe . No i opłacało się bo dostała wyróżnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie ;*
Nareszcie dorwałam neta na chwile;p
Mycloud- super wózek 😉 bardzo ładny , a brzuszek tez super 😉
Któraś pytała czy już skurcze ustały ;p Tak tak wtedy tak;p
Teraz już sie pojawiają co raz częściej pojedyńcze
W czwartek zaczynam 9 miesiąc ;p
Mam do nadrobienia 120 stron masakra ;o
Tęsknie za wami strasznie.. 😞
Dziś byłam u swojego ginekologa
Noi USG w porządku wszystko
Hemoglobina 11,6 jupi 😉 miałam 10,6..
Mocz tez sie poprawił także fajnie
następna wizyta na 04.01.2010..
Jak dam radę bo na 10.01 termin..
Bo kończy mu się umowa z NFZ..
I dopiero od 4 będzie przyjmował
Bo teraz przyjmuje tylko do 20.12 ;/
No ale nic..Dał mi skierowanie na badania
związane z znieczulenie ZZO bo chce 🙂
Także tylko 2 tyg przed porodem zrobię i ok 😉
Tak to ogólnie siedze w domku ;p
Byłam po kosmetyki dla małej kupiłam wszystko już 😉
Noi jeszcze spirytus do pępuszka tez i wszystko
Torba juz spakowana czeka sobie 🙂
MA tak po za tym musze jeszcze kupić termometr
i sczoteczkę do włosów i wszystko mam 😉
Noi jeszcze tą pościel z allegro i koniec ;]
Katpio - pokoik superowy 😉
Robiłąm zdjęcia takie super kurcze żałuje że nie moge dodać 😞
Ale może kiedyś jak będę to wezme aparat i zrzuce u kumpeli na kompa
zmniejsze i wam wrzuce albo jak juz bede miec neta..
Basiu spóżnione życzenia ;*
Oglądałam ten film z cesraki masakra..wole naturalnie..
A tak to tak jak mowiłam dużo odpoczywam 🙂
Noi czekam już na Madzie z nie cierpliwością 😉
Pinacolada ja miałam prawie w 34 tyg. mała miała 1861g.
A ja przytyłam od początku ciąży 7700 kg takze spoko 😉
Ostatnio mam smaki na same słodkie rzeczy..
Przez całą ciąże nie miałam na słodkie..A teraz jakoś;p
Pinacolada- brzusio super jak doklejony ;D
Ttinka - twój brzusio tez jest super 😉
Odezwe sie jak tylko znow bede miala dostep do neta pa ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ładnie mam gorączkę i cieknie mi z nosa ja dziś się zapisałam na wizytę do kosmetyczki na 17grudnia na depilacje brwi i henne ja po ostatnim farbowaniu włosów mam uraz do farby jakoś w trafiłam na zła farbę chyba bo mi po farbowaniu włosy dwa tyg capiły tą farba ale jeden plus ze farbowaniu 3 miesiące temu i jeszcze odrostów niemam albo ślepa jestem 🙂 jej teraz sie zastanawiam ze jak mam katar to mi badania dobrze wyjda tzn morfologia żelazo bo mi ostatnio spadło i to porządnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...