Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia - przepraszam 😞 Wysłałam owszem pocztą polską znając jej tempo i mając nadzieję ze przesyłka dotrze już po rozwiązaniu!!! A tu masz ci los - poczta spłatała figla i pierwszy raz w historii jej działalnosci udało jej sie przesyłki nie zgubić, ba nawet doręczyć w przyzwoitym terminie!!!
A tak serio to teraz rozumiesz co przezywają te co ja mają od kilku miesięcy i to dzien w dzien!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no masakra z tą zgagą!dziś już przed śniadaniem zażyłam jedną pastylkę renni, bo już czułam że coś będzie nie tak...

a my dziś ubieramy drugą choinkę, wczoraj znajomy przyniósł nam do domku taką żywą więc na święta nas nie będzie a w domu będą dwie choinki 😁 jak się bawić to się bawić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh, choinke to musze sobie zakupić na dniach w moim m1 to wersja tycia się tylko zmieści. Chociaż pewnie święta spędze u mojej Mamy...


Pinacolada- zdradz jak wysyłasz takie piorytetowe paczki bo mi kuźwa biustonosze zagineły na poczcie:P od miesiaca się bujam z jełopami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
To prawda, naszym maluchom juz raczej nie grozi wczesniactwo 🙂
i to jest pocieszajace 🙂
Co do golenia - to ja tak jak pisalam gole sie teraz co drugi dzien na zmiane = nogi bikini zeby sie nie przemeczyc 😉 ale zeby w razie czego...

Moj maz mi napisal wlasnie ze w pracy robia film o porodach i ryczy jak dziecko i ze nigdy nie byl tak wrazliwy hehehehe 🤪

Ide gotowac ogorkowa. Nie chce mi sie.


i jak ta bratowa Twojego M, moze mowic ze jest twoj mąż beznadziejny .. to skarb miec wrażliwego Faceta 🙂


mycloud dobrze ze wszystko w porzadku 🙂 duzo zdrowka posylamy

pinacolada ten Twoj tekst myjmy sie i golmy bo nie znamy gaty ani godziny haha 😁 ale sie ubawiłam!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak w ogole to WITAM! 🙂 nadal wszystkie w dwupaku 🙂??? u nas jest okej. We wtorek wizyta w szpitalu , wszystkiego sie dowiem dokladnie bo to ostatnia przed Cesarka 🙂
My wczoraj miałysmy skurcze ale na szczescie przeszł, na przemian ból miesiaczkowy z kłuciem ale takim ze trzeba bylo sie normalnie zatrzyac. Ale ostatnio daje sobie wycisk nawet okna myłam, ah te porzadki swiateczne, Wczoraj tez bylismy na zakupach trzebabylo prezenty pokupowac 🙂
Ostatnio mam na zmiane sporo sluzu robi się taki żólty, galaretowaty. Przeczytalam u jednej grudniowki że ona miala taki czop sluzowy. Nie byl zabarwiony krwią jak w wiekszosci przypadkach, Wiec moze tez byc galaertowaty zólty 🙂 pozdrawiaaam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
misiamamy napisał:
do swoich wywodów na temat sraczki zaparcia i mojej najwiekszej fanki zgagi zapomniałam dołaczyć bólu rwy kulszowej ... jak to moje kochane dziecko wie jak sie ustawić główką żeby mamusia nie potrafiła normalnie do kibelka dojść tylko kuśtykała jak 80cio latka.... 🙂




misiamamy - kopiuj kochana moje posty bedzie szybciej... Juz dzis zdaje się pisałam ze mi mała uciska na nerw kulszowy i boli w lewym posladku - tylko mi nie mów że Ciebie boli w prawym.....!



no to Ci powiem 🙂 w prawym i to poważnie 🙂ale jaja 🙂 jak leże na lewym boku to mi duszno jak na wznak to mam wrażenie że ktoś mi na klatce siedzi i specjalnie mnie dusi pozostaje prawy bok a tu oczywiście Nadia znalazła sekretne miejsce nerwu kulszowego i sobie tam gółwkę kładzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamuśki

my mielismy TAAAKIE plany na dziś i wszystko wzielo w łeb bo moj M. jest coraz bardziej chory i ja sie juz martwie ze go nie wpuszcza do szpitala wiec dzis siedzimy w domu i wygrzewamy sie 🙂


Syla - no nareszcie wpadlas! 🙂 czemu nas nie odwiedzasz???
Co do bratowej to..ona jest beznadziejna 😉 a moj maz jak kazdy facet ma swoje męski usterki i wady :P ale jest najwspanalszym czlowiekiem pod sloncem 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie moje diamenciki
dziś noc jak nigdy położyłam sie już o 21:30 i wstawałam tylko na leki i dospałam do 8 rano szok poprostu 🙂
dusieńko oj wiemy co to zgaga oj wiemy wiemy i współczujemy witaj w klubie zgagowiczek
wy tu tak ładnie o prostownicach mowicie a ja właśnie znalazłam różnice miedzy pinacolada a mną ja mam proste włosy z przymusu a zawsze marzyłam o kreconych peknych loczkach na głowie a te moje trzy włosy na krzyż to nie dość że proste to jeszcze zakrecić sie ich nie da bo trzymaja lok po ściągnieciu wałka tylko 5 minut i sie prostują takie sztywne są
ja wam wczoraj nie napisałam jaka przygode miałam jak pojechaliśmy zobaczyć wózki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia - no to my mamy to samo z samochodem... 😞 Maz od godziny siedzi w samochodzie i obdzwania znajomych bo padl akumulator i narazie nikt nie ma jak podjechac....
mąż chory w zimnym samochodzie...w zadym sklepie na osiedlu nie przyjmuja kart, my gotówki niet, samochod nie ruszy...niedobrze! a jakbym zaczela rodzic!!!??? 🤢
zlosliwosc rzeczy martwych...i na dodatek maz zamiast lezec w ciepelku to siedzi w zimnym samochodzie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już pisze ale najpierw oklask dla Basi za 9 miesiąc 🙂
słuchajcie podjechaliśmy pod sklep w którym było dość duże stoisko z wwózkami moj mąż parkuje a ja wyszłam z auta żeby go poprowadzić bo nie dokładnie widział przez zaparowaną szybę i sobie ładnie parkuje tyłem cofa kierunkowskaz i te sprawy a tu nagle z drugie strony podjeżdza facet autem i sie pcha na to miejsce moj mąż już w połowie miejsca parkingowego a ten ciul zajeżdza wiec podeszłam do dupka i z anielskim spokojem mowie mu tak drogi panie jak pan widzi ktoś na tym miejscu parkuje wiec prosze przejechać na inne miejsce bo mąż był tu pierwszy i jest w połowie zaparkowany a tym ciul wyłączył slnik wyszedł z auta i mowi do mnie spierdalaj no to mi sie podniosło ciśnienie i mowie mu tak czy pan sie czasem nie zapomniał rozmawia pan z kobietą w ciąży zajechał pa bezczelnie droge i jeszcze śmie pan klnąć w tej chwili prosze włożyć szanowne ciało do swojego auta i wycofać a ten ciul spierdalaj sama se zaparkuj gdzie indziej ta rozmowa trwała sekunde jak mąż wyskoczył z auta do tego gnoja to taka zrobił kretynowi awanture że reke cudem zatrzymałam jak już miał go walnąć jak zaczął sie na niego drzeż jak mu nawymyślał a ze świadków tego zdażenia było trochę i wszyscy na tego skurwiela ruszyli byście widzieli jak chłop spierdzielał w podskokach siad w auto i pojechał ... nie mam pytań poprostu co za debil taki był mądry jak mowiła do niego niska baba w ciąży ale jak zobaczył 4 rosłych chłopów którzy idą w jego strone i do tego mojego chłopa to spierd.... jak struś pędziwiatr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madziula - no nieciekawie 😞 bo opcja nr 1 - moze mnie zarazic, opcja nr 2 - pochoruje sie amodzielnie i w szpitalu bede sama 😞 a on anwet synka nie bedzie mogl przytulic 😞 ani mnie ----> ale TWoj tez przeciez chory wiec tez macie przerabane 😞
Tylko u nas jeszcze ten glupi samochod..
no i mąż mial sie dzis spotkac z dyrektorem swojej szkoly w celu ustalenia wszystkich zaliczen w lutym no i tak to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - ................................... 😲 nie wierzę...

Bez komentarza.
Mój ojciec by go pobił na 100% - bo jak mi ktoś robi kuku to mój ojciec jest jak pudzian 🙂 kiedys chcial isc lac mojego dyrektora jak mi premie zarbral..zreszta...do tej pory mi wisi spora kase i moj ojciec powiedzial ze on nadal jest chetny zeby sie do niego przejsc.
Maz to bardziej dyplomata ale...matko, nie wiem co by bylo gdyby ktos do mnie powiedzial tak jak ten typ do Ciebie, Jestem w szoku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mnie zamurowało mąż ja wyskoczył to jak piorun podleciał do tego gnoja a w ostatnim momencie reke mu przytrzymałam bo by skurwysyna zabił przecież ale jak zobaczyłam że do nas biegną 4 chłopy i rekawy podwijaja ... no ich to bym nie zatrzymała a i jeszcze baby sie darły na tym parkingu na tego jełopa że jak on sie odzywa że za grosz kultury i takie tam .... jak ten ciul zobaczył że te chłopy idą to byście widzieli jak spierniczał w podskokach aż sie niektórzy smiali mi tam do śmiechu nie było ani mojemu męzowi podziekowaliśmy panom za pomoc jeden nawet sie spyatł czy mi nic nie jest .... eh i kto tu mowi o poszanowaniu kobiety w ciazy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - trzeba bylo spisac rejestracje sprawdzic goscia i naslac na niego jakies przyjemne dresiki ktore nauczylyby kiedys w ciemnym zaulku kultury :P:P:P
Dobrze chociaz ze ludzie zareagowali...
szok szok szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz potem dopiero nam to przyszło do głowy jeśli chodzi o tą rejestracje jak poszliśmy do sklepu to baliśmy sie że jak wyjdziemy to auto bedzie porysowane albo coś ale na szczescie pojechał bezpowrotnie....ja nie wiedziałam w pewnym momencie co mam zrobić no bałam sie że jak jeszcze odzwę sie to ten ciul mi normalnie przyłoży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy masakra udusiłabym!
Jagódka może taxi podjedzie i odpali?u nas okazało się, że akumulator umarł zupełnie no i kolejny wydatek przed świętami eehh ale ile radości jak wsiadasz przekręcasz kluczyk i bez marudzenia odpala!
Syla już zaczynałam się o Ciebie martwić!a jeszcze nam Justyna_malutka zginęła - mam nadzieję że wszystko u niej ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki kochane za oklaski 🙂

ja zaglądam dziś co jakiś czas bo leże bo maleńka mi daje popalić. Mało kopie ale za to jak wsadzi nóżkę i sie prostuje to wyglądam jak połamaniec - ani się ruszyc. A do tego czuje wciaz jakbym miała zakwasy i to cholerne uczucie ze zaraz się posikam, kuźwa dobrze ze sa wkładki:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...