Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziekuje pinacolada a oklaska 🙂 w ten sposób masz już 33 😉 ale ja sobie tak pomyślałam dziewczyny że zarówno gunia jak i pinacolada powinny sprzedawaćte bombki jak sie tak razem wezmą wespół w zespól to niezła kasiora na tym bedzie ja bede waszym managerem bede wam rynek przygotowywać i odpalicie mi odpowiednią działkę z zarobków 🙂 🙃 🙃 no widzisz ttinka te nasze chłopy to jednak troche siechyba już stresują 🙂 wszystko im z rąk leci 🙃
dzwoniła przed chwilą moja babunia słuchajcie złoty człowiek i chciała mnie pocieszyć i mowi tak: kochanie nie martw sie nie ma sie czego bac wszystkie rodziły przed tobą to nie jest az takie straszne i aż tak nie boli- a ja jej mowie babciu ciebie też nie bolała- a ona mi hasło: ja kochanie to sie darłam na cały szpital ze lekarz powiedział jak nie przestane to mnie zaknebluje to jeszcze bardziej zaczełam sie drzec tak mnie bolało 🤪 🤪 🤪 🤢 no ale ty sie nie bój :laugh: :laugh: kocham ją nad życie i tak mnie rozbawiła tym tekstem że az sie popłakałam ze smiachu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny. Dawno mnie nie bylo. Sporo ostatnio na glowie. jak sie macie? Miewacie bole w dole brzucha?> ja meiwam i dwa dni temu w nocy mialam kilka takich, nie sa to jakies b mocne bole ale boli jak przy mczce i towarzysza temu oczywoscie skurcze macicy. Brzuch twardy jak kamien. Ostatnio miewam to dosc czesto. Pozdrawiam Was. czy juz ktoras ze styczniowek urodzila?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane,

ja to w nocy panika myślalam ze mi wody odeszły takie uczucie jakbym się posikała 🙂 wystraszona poleciałam do kibelka ale naszczęscie fałszywy alarm:laugh:

misiamamy- babcie masz rewelacyjną 🙂 to Cię pocieszyła:P
moją siostre to jeszcze pamiętają do dziś w szpitalu, tak wrzeszczała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misiamamy dla ciebie będzie oklask za 9 m-c, ale jak minie czas, bo dalam już dzisiaj Pinacoladzie za zdolności 🙂

Jak masz pakiet Microsoft Office to otwórz zdjęcie w Picture Manager, tam w zakładce obrazy - zmień rozmiar. Ja zawsze zaznaczam wartosć procentową i zmniejszam gdzieś do 40%. A jak nie to ściągnij jakis prosty program do obrobki zdjęc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też mam tak co dzień od 5 do 6/7 nie widuje swojego m
nawet łaskawie nie ma kiedy do mnie zadzwonić itd
ale teraz ma urlop i też go nie widuje za bardzo, dziś pojechał gdzieś rano i powiedział że wróci za godzinke dwi i do tej pory go nie ma i raczej nie bedzie bo jak zadzwonilam to łaskawie odebrał telefon z jakimś fochem i powiedział że nie wie kiedy będzie - kocham go ale czasem tak mnie w.. że mam ochote go udusić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak to z tymi naszymi chłopami jest moj zawsze odbiera co prawda nie daleko pracuje ale też nie ma go całymi dniami a teraz przy koncu roku to sama wiesz jak jest w pracy żyłują na potege ludzi milion spraw do załatwienia przed koncem roku a po pracy jeszcze zakupy ja nie wstaje on robi wszystko za mnie i sprząta i gotuje i zakupy robi i pracuje efekt taki że widzimy sie wieczorami albo noca 😞 tesknie strasznie za nim jeszcze teraz w ciąży kobieta potrzebuje wiecej przytlenia pogłaskania zainteresowania a tu ... no cóż takie życie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy! no witamy!!! jak milo Cie w koncu zobaczyc!!! 🙂
Super!

a z tymi chłopami to ja sie przylaczam.
Calymi dniami sama, potem wymagam zeby zrobil to to i to a potem mam pretensje ze zamiast spedzac czas ze mna to znowu nawet nie zamienilismy slowa.
A moj jeszcze sie ostatnio zbuntowal ze chcialby miec choc jeden dzien dla siebie, gdzies isc i sie nie tlumaczyc o ktorej bedzie itd.
Odpowiedzialam mu ze ja tez, ale nie moge to on tez nie musi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisnienie mi skacze...rano 125/90, potem 138/91, potem 112/80...
Dziwne.
Ale ogolnie lepiej niz wczoraj tylko ze wczoraj to byla noc i wtedy po calym dniu chyba najgorsze cisnienie i najwieksze opuchlizny.
Twardnienia ustaly. Maly spokojny.W zasadzie to chyba spi.
Czuje sie dzis nijak. Nic mi sie nie chce, taki marazm, nawet nie wiem co sprawiloby mi przyjemnosc.
No i boje sie ze mnie beda chcieli zostawic dzis w szpitalu. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was kochane po weekendzie

Jagódka trzymaj się mocno i odpoczywaj 😘

misiamamy przesadziłaś z tym horrorem 😆 wyglądasz pięknie i masz śliczny brzusio

syla jaki ładniutki kącik dla Waszej kruszynki 🙂

justynko nie martw się o synusia,On jeszcze urośnie-ma czas.Moja kruszynka np.wagowo jest super,ale obwód brzuszka i główki ma o 5 dni do tyłu.Pewnie będzie mniejsza bo mamusia do wielkich nie należy(165cm) 🙂

p.s.Napiszę zaraz na gg do ktoś wyjątkowy to może da znać co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...