Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie Mamusie 😉 Styczniowe
Widzę że wszystkie zwarte i gotowe ale jeszcze czekają do stycznia 😉 😉 🙃 🙃 No ciekawe czy wszystkie wytrzymamy? 🙂 🤪
Ja jestem tak objedzona że szok jeszcze wczoraj znajomi nas odwiedzili ...ale już nie miałam siły gonić koło nich to mój Tadziu się nimi zajmował...a potem delikatnie dałam znać że mam ich dość...byłam taka zmęczona że szok...a dziś cały dzień w łóżku 🙂:P
Sexik super sprawa 🙃 🙃 :P tyle że, brzusio troszkę przeszkadza:laugh: ☺️ ale ogólnie ...miodzio:laugh: :laugh: :P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam niedzielnie!
Syla rozmiar S/M teraz?? chyba XXL, bo w nic więcej się nie zmieszcze hehe 🙂
Gunia ja na chodzenie to mam siłe, nie moge tylko siedzieć zabardzo ale chodzic to spoko. Zreszta tydzień pracy mi został wiec toszke chodzenia będzie 🙂
Widze ze rozmawiacie o sexiku hmmm ciekawe jak ja na niego męża namówie skoro on sie tak panicznie boi ze synusiowi krzywde zrobi, ehhh faceci. Tłumaczyc im a tu jak grochem o ścianę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam oficjalnie zostal równy tydzien do terminu 🤪 🤪 🤪
Jutro do szpitala i padnie decyzja co robimy.
Tez sie strasznie boje...
Ale i tak wydaje mi sie ze ja nie do konca jestem swiadoma ze to JUŻ! nerwy sie zaczna jak sie zacznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

Wczoraj byliśmy w restauracji na obiedzie ,mąż zaprosił bo ciągle narzekam ,że mam potrzebę wyjścia do ludzi.Obżarliśmy się tak,że miałam zgagę ,ale to mega zgagę do 5.00nad ranem,do tego z naszej córci jest prawdziwy "nocny marek" tak szalała wczoraj wypychała mi w żebra kolano,piętę ,że nie dawała spać.W końcu puściłam jej muzykę z jej karuzeli typu Chopin,Mozart itd.i w końcu był spokój,męża skręcało od tej muzyki hahah 🤪 Pinacolada mnie się też dziś sniła córcia ,śniło mi się,że była malutka ,że miała czarną czuprynkę(czyli po mnie) i,że woziłam ją w wózeczku ,ale wózek mnie wkurzał bo ciągle opadała budka ludzie jakie sny!

Co do zakupów oj kochane podziwiam ,że chce wam się.Mąż znowu się mnie wczoraj pyta " co bym chciała sobie kupić czy mam jakieś potrzeby"? ja mówię,że na zakupy wybiorę się jak już będę wiedziała jaki mam rozmiar po ciąży i w co ewentualnie zmieszczę się a w co nie.Powiedziałam,że ten swój mega płaszcz zimowy ,który można nosić i po ciąży sprzedam bo już nie mogę na niego patrzeć,będzie mi się jedynie kojarzył z tym ,że jestem wielka jak wieloryb.U nas ciasta się skończyły więc dziś kolejne wypieki,mąż robi piernika,a ja mam ochotę na sernik na zimno i też zrobię.

Miłej niedzieli kochane ,trzymajcie się ,już w piątek 01.01.2010 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mój wielki bandzior!Pozdrawiamy z Nelką;-) [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzuch36tydzien.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzicie jedyne co sobie kupiłam ostatnio to DRESY!!! DUŻO DRESÓW HEHEHE I TEN STANIK KĄPIELOWY DO PORODU W WODZIE TAKI ,ŻEBY CÓRCIĘ PRZYSTAWIĆ ZARAZ DO CYCA.OT MOJE ZAKUPY:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju ja już nie mogę tyle o seksie piszecie a mnie skręca 🙃 jak ja jeszcze wytrzymam to nie wiem 🤢pinacolada ty masz sny erotyczne a ja jak tylko patrze na mojego kochanego męża to poprostu....zdarłabym z niego wszystko... ☺️ ☺️ ☺️ a chce wam powiedzieć że i u mnie na brzuszku 37 tydzień [color=#FF0000][/color] 🤪 🤪 🤪 tak sie ciesze że to moje leżenie doprowadziła do tego że ciąże uważa sie za donoszoną 😁 😁 😁 😁 o Boże co b było gdybym urodziła 11 tygodni temu ani nie chce myśleć

mycloud ja mam do Ciebie pytanie techniczne wy kupiliście wózek fyn4ds ? jeśli tak to pewnie macie styłu wózeczka takie wystające na czerwonych sprężynkach amortyzatory powiedz mi czy na nich da sie ustawić miekkość wózka ? my musimy zamówić ten wózek w tym tygodniu ale nie wiem czy te amortyzatory da sie regulowac??? bede wdzieczna za odpowiedz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki po Świętach!
Ja nadal się trzymam,choć do porodu tylko niecały tydzień 🤪
Obżarta jestem na maksa,patrzeć już nie mogę na żarełko a fuj,fuj,fuj.ale ogólnie było bardzo miło,choć nie biało.

Syla A próbowałaś masła lub oliwki do ściągnięcia obrączki?

A tak na marginesie wszystkie przetrwałyśmy ŚWIĘTA w dwupaku 😁byle tak dalej do piąteczku.

Pozdrowionka brzuszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 😉 u nas nudnoo z rana porzadki mnie wziely heh oj cala chate sprzatlam potem pojechalismy po male zakupy bo ja wszystko juz zjadlam!:P hehe nic nie ma 🙂| teraz czekam az roladki sie upieka i szamam obiadek 😉

Jagoda ja mojemu mowilam ze seks seksem haha ale teraz to nie dla jego przyjemnosci tylko ja chce corke juz na swiecie a ze on powiedzial byle do 1 😁 😁 to pote nie ma odwrotu tez pragnie zeby młoddda wyszła juz bo nie moze sie doczekac 🙂

misiamamy tez mam wiecznie te klucia w pochwie i coraz czestsze te skurcze przepoqiadajace i sa coraz bardziej bolace ze normalnie sobie czasem krzykne 🤪

aniol303 kochana dzis jakims cudem! pod prysznicem udalo sie za pomoca odzywki do wlosow, ale co ja przeszłam SZOK mam całą skore na palcu zdartą.. ale udało sie! normalnie to sie pod tym prysznicem zaczelam modlic:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 😉 u nas nudnoo z rana porzadki mnie wziely heh oj cala chate sprzatlam potem pojechalismy po male zakupy bo ja wszystko juz zjadlam!:P hehe nic nie ma 🙂| teraz czekam az roladki sie upieka i szamam obiadek 😉

Jagoda ja mojemu mowilam ze seks seksem haha ale teraz to nie dla jego przyjemnosci tylko ja chce corke juz na swiecie a ze on powiedzial byle do 1 😁 😁 to pote nie ma odwrotu tez pragnie zeby młoddda wyszła juz bo nie moze sie doczekac 🙂

misiamamy tez mam wiecznie te klucia w pochwie i coraz czestsze te skurcze przepoqiadajace i sa coraz bardziej bolace ze normalnie sobie czasem krzykne 🤪

aniol303 kochana dzis jakims cudem! pod prysznicem udalo sie za pomoca odzywki do wlosow, ale co ja przeszłam SZOK mam całą skore na palcu zdartą.. ale udało sie! normalnie to sie pod tym prysznicem zaczelam modlic:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nawet nie jadłam obiadu żadnego bo tacy pełni jesteśmy 😮 ☺️ zjadłam sałatkę owocową i dalej czuję że pęknę 😜
a tu już mój Tadziu bigosik grzeje i co chwilę pyta "i co kiedy jedziemy?"(chodzi mu o porodówkę już dałby wszystko żeby synuś był z nami) ale poczekamy jeszcze 😉

A tak na poważnie to nie dochodzi to do mnie że to lada dzień ... 🤪 🤪 🙃 🙃 ja zwariuję a Tadek ino chodzi i cały czas gada o porodzie i wczoraj mi mówił tak wieczorem "wiem Kochanie że się boisz porodu dlatego ja tam będę z Tobą będę trzymał cię za rękę" po prostu zwątpiłam 🤢 czy on sobie robi jaja czy mówi na poważnie 🤔 🤨 coś mi się wydaje że on mi odpłynie jak dojdzie co do czego...

A, wiecie co ja dziś w nocy zrobiłam ...poszłam siku i pierwsze co to zaglądnęłam do łóżeczka czy misiek tam leży 🤢 ☺️ 🤨 😲 byłam taka zaspana że nie wiedziałam co robię.To przez te myśli non-stop o porodzie 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misaiamamy - to kłucie w pochwie mi przeszło - zobaczymy na jak długo

Jagoda - czy Twoje stopy puchną Ci również od spodu. Bo moje dziś spuchły tez od spodu i jak chodzę to jak na poduszkach 🤨 Aaaa i dzis osiągnęły takie rozmiary ze tylko trapery męża wchodziły w grę - i tak elegancko ubrana zostałam przewieziona w gości 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po kolejnym dniu obzarstwa u tesciow..pękam.
Mi to sie predzej rozstepy z przejedzenia swiatrecznego zrobia a nie z powodu ciazy:P

PiNACOLADA - ja mam juz od tak dawna spuchniete nogi ze nie pamietam jak bylo przed. Ciezko mi powiedziec czy od spodu tez. Chyba nie.
Natomaist teraz wlasnie odpoczywam bo bylam pod prysznicem zrobic 100% depilacje i opuchlizna mi podeszla prawie pod kolana...

My jutro rano do szpitala. Maz juz naopowiadal wszystkim ze jutro rodzimy bo mnie podepna do oksytocyny (powiedzialam mu zeby sie sam podpial 😉 ).
Moja mama tez mowi ze czuje ze mnie zostawia ale nie do porodu tylko na obserwacje.
A ja sie nie dam! nie bede lezec w szpitalu z zakazem odwiedzin tylko na obserwacji! albo rodzimy albo wracam 🙂



Ja klocia w pochwie nie mam ale od rana mam w roznych miejscach takie mega ostre rozdzierajace przeszywajace klocia po bokach brzucha, w mostku, pod zebrami...ale to takie ze az mi ciarki przechodza po czubek glowy.
Czy to mozliwe ze synek mnie tak maltretuje swoimi małymi stopkami...????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - myślę że te Twoje kłucia sa od jelit czyli od obżarstwa świątecznego. Ja tak miałam wczoraj, nie mogłam się wyprożnić poza tym czułam się rozdęta - dopiero czopek glicerynowy zrobił swoje i ulżyło.

Trzymaj się jutro dzielnie - mnie się wydaje, że jutro już Cię zostawią i będą prowokować choćby ze względu na te Twoje mega obrzęki. W każdym bądź razie daj znać bo będziemy się denerwować!

A jak ta Twoja opryszczka - przysycha Ci juz czy jeszcze się "babrze"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przed chwilą nauczyłam/poinstruowałam Julkę jak wejść na forum żeby mogła jako pierwsza Was poinformować o narodzinach Lenki 🙂 To dla nie bardzo ważne i czuje się wyrożniona że przekaże Wam sama tą mega ważna informację 😉

Jutro rano lece na ostatnie badania. Cieszę się że to juz ostatnie bo szczerze mówiąc mam ich juz dosc 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem!
Ja dziś po zakupkowym szaleństwie. Niestety nic dla siebie nie kupiłam. Jedynie mój synuś dostał prezenty 🙂 Kupiłam mu ciepłą czapusię z szaliczkiem i rękawiczkami, sliczne skarpetusie, dwie cienkie czapeczki i zabaweczkę. Za wszystko w Nexcie zapłaciłam 15e. Normlanie szok. Szkoda tylko że nic dla siebie nie znalazłam 😞 Nio nic może jutro mi się uda 🙂
Ja uciekam do spanka bo mega zmeczona jestem. Dobrej nocki mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wyszli goście od nas... znowu się narobiłam...wczoraj na obiedzie, dzisiaj a kolacji 🙂 ale na szczęście siły mnie rozpieraj:P

Tak piszecie o seksie...mój Mąż na szczęście nie boi się o małego, bo rozumie, że małemu nic nie grozi :P A i tak będzie trzeba wytrzymać około 6 tygodni po porodzie, więc my korzystamy często 🙂

Do stycznia zostały 4 dni...mam nadzieję, że wytrzymamy w dwupaku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:

My jutro rano do szpitala. Maz juz naopowiadal wszystkim ze jutro rodzimy bo mnie podepna do oksytocyny (powiedzialam mu zeby sie sam podpial 😉 ).
Moja mama tez mowi ze czuje ze mnie zostawia ale nie do porodu tylko na obserwacje.
A ja sie nie dam! nie bede lezec w szpitalu z zakazem odwiedzin tylko na obserwacji! albo rodzimy albo wracam 🙂


Oj Jagoda może jednak Ty pierwsza będziesz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...