Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katpio napisał:
a orientujecie się jak długo trwa cesarskie cięcie?


Któraś już pisała,że ok.15 minut,ale Jagoda mówiła,że może to troszkę potrwać,zrobią Jej jeszcze KTG a to trwa,pewnie czeka Ją też cewnikowanie no i zzo.Musimy być cierpliwe,tylko jak 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KasiaKasia22 napisał:
Witam dziewczyny 🙂
Ja również mam termin na styczeń chociaż lada dzień moge już urodzić bo mam już skurcze ale nieregularne i rozwarcie. Chciałabym dotrwać do urodzin mojego synka bo kończy w styczniu roczek 🙂


O witam mamusię styczniową...z tymi skurczami to tak jest, hehe...ja takie skurcze mam od 36 tygodnia i nadal jestem w dwupaku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
ja badania to nosze zawsze przy sobie 🙂
a co do torby to u mnie jest tak że mam wziasc tylko rzeczy dla siebie bo dla maleństwa dają 🙂 więc ja już spakowana jestem od miesiąca i modle się by do stycznia wytrzymać:laugh: a tu szanse słabną 🙂


Ja też badania noszę cały czas przy sobie 🙂 Torbę zawsze mąż może dowieźć, a bez badań moze być problem z przyjęciem na oddział :P Dla małego daja rzeczy...szok...mi kazali wziąć 🙂 Ja też spakowana...a rzeczy codziennego użytku, które trezba dopakować mam spisane i powieszoną kartkę na lodówce 🙂 MAm nadzieje, że te 3 dni mały jeszcze wytrzyma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Być może JAgoda jest w trakcie albo już po wszystkim...
JA pościeliłam łóżeczko małego ...i przykryłam dużym ręcznikiem a mój Tadzik poleciał mi po Karmi bo mam taki smak na niego 🙂)))I znowu będę miała powódź w nocy.
A bierzecie do szpitala jakąś herbatkę na laktację???i odciągacz pokarmu????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel napisał:
Wiecie co jest najgorsze... 😞
Wy laski możecie już tylko myslec o porodzie a ja!

W sobote dwa egzaminy, najgorsza jazda godzinna do Rzeszowa 😞 kupe projektów mam do zrobienia 😁 nie wiem jak ja to zrobie :P Tak siedze z Wami z jednej strony okienko na forum brzuszka, z drugiej wyklad z marketingu no i w trzecim okienku jakis glupi projekt logo 😞

No to powodzenia!! Wiem co czujesz....ja w 38 tygodniu miałam obrone mgr. ale przynajmniej nie miałam czasu myśleć i bać się porodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWCZYNY właśnie zrobiłam sobie domowego hamburgera 😁 🙃 a co tam ostatnie podrygi ostrygi bo juz niebawem zakaz :P mąż się na mnie wypiął z obiadem więc nic innego nie chciało mi się wymyślać 😁

ania co do odciągacza to zostaw w domu w miejscu, które z łatwością wskażesz swojemu 🙂 niepotrzebnie będziesz sobie miejsce zajmować a może być wcale nie potrzebny, a tak to podrzuci Ci do szpitala jak będzie potrzeba
aniol ja tez zastanawiam sie nad pasem i nie wiem jaki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herbatka na laktacje jest w moim szpitalu więc nie biorę.Laktatora też nie,gdyby był jakimś cudem potrzebny mąż dowiezie.Wzięłam natomiast nakładki na piersi gdyby mnie cycki bardzo bolały podczas karmienia.Pas poporodowy kupuję o rozmiar większy niż miałam przed ciążą gdyż nie wierzę,że dopnę się w taki rozmiar jaki miałam przed ciążą bo fałdki jednak są.

Ja też czytałam ,że czop odchodzący może zwiastować poród w ciągu paru godzin ,ale może i kilku dni,więc różnie bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał:
Dziewczyny tak z innej beczki,chcę kupić pas poporodowy ale nie wiem jaki rozmiar,któraś z was już kupiła-jeśli tak to jaki duży?Zastanawiam się czy 80-90cm czy 91-100cm,Pomóżcie


polecam majtki, a nie pas...bo pas się przesuwa... jak upiłąm takie i są super
http://moda.allegro.pl/item863020324_figi_poporodowe_z_pasem_wyszczuplajacym_r_l.html

musisz kupić rozmiar mniejszy niż masz w tym momencie biodra..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
Basienka napisała że cały czas odchodzi jej czop i ma biegunkę bardzo sie boi .... jakby było dobrze jakby tam ktos z nią był mnie sie aż chce płakać że ona tam cierpi 😞


oj cierpi biedna, ale każdą z nas to czeka 🙂 a ona może niedługo będzie miała dzidzie przy sobie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megi85 napisał:
Paullel napisał:
Wiecie co jest najgorsze... 😞
Wy laski możecie już tylko myslec o porodzie a ja!

W sobote dwa egzaminy, najgorsza jazda godzinna do Rzeszowa 😞 kupe projektów mam do zrobienia 😁 nie wiem jak ja to zrobie :P Tak siedze z Wami z jednej strony okienko na forum brzuszka, z drugiej wyklad z marketingu no i w trzecim okienku jakis glupi projekt logo 😞

No to powodzenia!! Wiem co czujesz....ja w 38 tygodniu miałam obrone mgr. ale przynajmniej nie miałam czasu myśleć i bać się porodu 😉


podziwiam ja bym chyba nie dała rady :]
a ja wlasnie mam na odwrot, nie mam glowy do nauki 😁 caly czas mysle o porodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel napisał:
megi85 napisał:
Paullel napisał:
Wiecie co jest najgorsze... 😞
Wy laski możecie już tylko myslec o porodzie a ja!

W sobote dwa egzaminy, najgorsza jazda godzinna do Rzeszowa 😞 kupe projektów mam do zrobienia 😁 nie wiem jak ja to zrobie :P Tak siedze z Wami z jednej strony okienko na forum brzuszka, z drugiej wyklad z marketingu no i w trzecim okienku jakis glupi projekt logo 😞

No to powodzenia!! Wiem co czujesz....ja w 38 tygodniu miałam obrone mgr. ale przynajmniej nie miałam czasu myśleć i bać się porodu 😉


podziwiam ja bym chyba nie dała rady :]
a ja wlasnie mam na odwrot, nie mam glowy do nauki 😁 caly czas mysle o porodzie


no ja właśnie nie myślałam, bo nie miałam czasu... głowy do nauki też nie miałam, ale nie miałam wyjścia, bo zależało mi na obronieniu się przed porodem...bo później byłoby jeszcze ciężej... a jak musiałam, to nie było wyjścia i samo się tak ułożyło...spiełam się i się udało :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ale masakra z tym testem...pewnie mój wynik wyszedł, że w 40%jestem w ciąży tylko potem pytanie skąd ten brzuch mi urósł?a to co mnie kopie to może jakiś kosmita :P

kurka brak wiadomości od dziewczyn powoduje u mnie stres...a to one dziś się stresują najbardziej! oby nasze kciuki dawały im siły!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...