Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mycloud napisał:
megi ja mam ból pachwin codziennie zwłaszcza w nocy,nie wspomnę już o miednicy,czy was też tak tyłek boli jakby wam kości rozrywali?


no ja też mam ból pachwin... tyłek...to może mięsień kulszowy..mnir tak rozrywał, ale przeszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chociaż tyle pocieszenia ,że nie jestem sama w tych bólach.Boże jak ja mam się przewrócić na drugi bok to ciągnę nogę za nogą potem resztę,ale wrażenie mam jakby całe moje ciało ważyło tonę i ja nie mam siły je podnieść.Masakra.Do tego wstaję co 1,5h na siku i tak fajnie wygląda noc.Stękam co nie miara,ale mąż na szczęście wczuwa się w moje położenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak sobie mysle jakby nam przyszło jeszcze miesiąc z tym brzuszkiem pochodzić, to dopiero by nam odbijało 🤪 😁 Bo faktycznie ja już też nie mam sił, oddycham i chodze jak lokomotywa 😁 nie mowiac o bieganiu do toalety, nieprzespanych nocach 😞 bolach pleców itp 😁

może napijmy się na sylwestra o polnocy lampke szampana :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel napisał:
tak sobie mysle jakby nam przyszło jeszcze miesiąc z tym brzuszkiem pochodzić, to dopiero by nam odbijało 🤪 😁 Bo faktycznie ja już też nie mam sił, oddycham i chodze jak lokomotywa 😁 nie mowiac o bieganiu do toalety, nieprzespanych nocach 😞 bolach pleców itp 😁

może napijmy się na sylwestra o polnocy lampke szampana :P


W życiu bym nie dała rady jeszcze miesiąca...a moze mamy takie odczucia, bo wiemy, ze koniec się zbliża...:P ale nie chciałabym... jeszcze 3 dni i chce rodzić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
megi ty to masz dobrze,powiedz mi kochana jakim cudem,synka główkę też masz na dole prawda? może masz większą pojemność pęcherza hahah...


No właśnie nie wiem jakim cudem, hehe:P mam na dole i to już na prawdę nisko.. aż się boję czy do stycznia wytrzymam 😉 Może dlatego, że chodzę spać późno i wcześnie się budzę...to moja noc krótsza jest... ale nie będę się nad tym zastanawiać, bo cieszę się, że nie muszę częściej wstawać...może jeszcze się to zmieni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:
ANIIA ten test ciazowy za 61zl! smiech na sali naprawde!! LOOL
naajlepsze ze sa ludzie ktorzy w takkie cos wierza! a taniej wychodzi wizyta prywatna u ginekkkkkkkkkologa, jakis czas temu byl reportaz oo tym w TV. PARANOJA

HAhah..lepiej iść do apteki i kupić na 8 zł i masz pewność raczej na więcej procent niż po tym teście 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie swietny pomysl z tym picollo 🙂 czemu na to nie wpadłam 🙂
A tak pytam z ciekawości , wszystkie mamy super sylwester spedzaja w domku czy moze macie siły jeszcze gdzies balowac 🙂?

Bo ja się zastanawiam nad jedynka, dwojka, polsatem lub tvn-em 🤨 tylko co tutaj wybrac 😁 polsat odpada bo chyba bedzie w rytmach majkela ble:P zapowiada się ciekawie nie powiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel napisał:
w sumie swietny pomysl z tym picollo 🙂 czemu na to nie wpadłam 🙂
A tak pytam z ciekawości , wszystkie mamy super sylwester spedzaja w domku czy moze macie siły jeszcze gdzies balowac 🙂?

Bo ja się zastanawiam nad jedynka, dwojka, polsatem lub tvn-em 🤨 tylko co tutaj wybrac 😁 polsat odpada bo chyba bedzie w rytmach majkela ble:P zapowiada się ciekawie nie powiem 🤪


My jak nie urodzimy do tego czasu, to jedziemy do znajomych...gdzie będą 4 pary, 5 dzieci i ze mną jeszcze jedna dziewczyna w ciąży...więc w towarzystwie, ale na spokojnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wieczór z polsatem trzeba śledzić co się dzieje w moim mieście.A widziałam ostatnio jak jechałam przez centrum scenę no to powiem brak słów.Ja zaproszenie na super bal mam,ale podziękowałam,brak sił,nie ten wygląd,nie ten rozmiar,brak odpowiedniego obuwia...

ja swoje testy ciążowe zachowałam na pamiątkę hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel napisał:
w sumie swietny pomysl z tym picollo 🙂 czemu na to nie wpadłam 🙂
A tak pytam z ciekawości , wszystkie mamy super sylwester spedzaja w domku czy moze macie siły jeszcze gdzies balowac 🙂?

Bo ja się zastanawiam nad jedynka, dwojka, polsatem lub tvn-em 🤨 tylko co tutaj wybrac 😁 polsat odpada bo chyba bedzie w rytmach majkela ble:P zapowiada się ciekawie nie powiem 🤪


my idziemy do NOT-u ( Nocne oglądanie telewizji) Nie mam siły się nigdzie bawić ani patrzyć jak niektóre osoby się aż upajają alkoholem do zgonu bleeeeeeee być może to będzie jedna z najbardziej romantycznych i ostatnich nocy :laugh: :laugh: :laugh: 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 hi hihi fajne podejście 🙂 z mojej strony też by to tak wyglądało 😁 tylko, że men w ciązy nie jest i pewnie bedzie chciał uczcic ten nowy rok 😁 w sposób tradycyjny %-) hihih więc ten czar romantyzmu prysnie jeszcze przed północa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel napisał:
ania23 hi hihi fajne podejście 🙂 z mojej strony też by to tak wyglądało 😁 tylko, że men w ciązy nie jest i pewnie bedzie chciał uczcic ten nowy rok 😁 w sposób tradycyjny %-) hihih więc ten czar romantyzmu prysnie jeszcze przed północa 😁


Nic się nie martw kochana mój pewnie też jakieś promile w siebie wleje przed północą a ja albo pójdę spać albo zrobię taką imprezkę z moim synkiem że mojemu się odechce wszystkiego... 🤪 🤪

No i dalej nie wiadomo co z JAgodą???? 😲 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczynki, Wy tu gadu gadu a ja biedna inwentaryzacje spisuję na arkusze, wrrr.....jak ja tego nie lubię 😠 😠 😠 , dobrze ze tylko 1 raz w roku

Moj m zaproponował mi sylwestra w Kopalni Soli - stwierdził, że tam chodzi śmietanka bochenska i na 100 jakis lekarz się znajdzie wiec moge rodzic pod ziemia 😉
A tak na powaznie to ja sie juz nie nadaje na jakiekolwiek wyjscia - zwłaszcza ze na stopy jestem w stanie załozyc tylko trapery meza w rozm 42 wiec czuje sie mega atrakcyjna

Chucham dmucham na komorke ale cisza- zadnej wiadomosci od Jagody, - strasznie długo trzymaja nas w niepewnosci ..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...