Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wróciłam już z konsultacji 😉
Wszystko w porządku wyniki dobre , ze znieczulenia moge korzystać 😉
Noi wszystko w porządeczku 😉
Myślałam że jak wejde na forum to jakaś wiadomość od Jagódki będzie a tu jeszcze no nic czekamy ;D
Ale Ksawciu już napewno jest na świecie ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:
pinacolada ostatnia wiadomosc byla taka ze ja na oddzial przyjmują.. teraz pewnie śpi po zabiegu. A mąż jest zbyt przejety zeby pisac do kogos pewnie nie umie sie napatrzec na małego 😉


podzielam Twoje zdanie, mąż pewnie nas wszystkie ma teraz "gdzieś", cieszy się swoim cudem i zapomniał o całym świecie, bądźmy cierpliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jescze raz was przepraszam goście przyszli a telefon leżał w drugim pokoju

wychodzi na to że Ksawciu za minute powinien być na świecie 🙂

basieńka jedzie do teściów na noc tam ma bliżej do szpitala i ją zawioza jakby co nie jest sama w każdym razie 🙂 nie ma surczy żadnych innych objaw porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny,
Teraz to już jak na bombie zegarowej. W każdej chwili coś się może wydarzyć. Malutki Ksawcio już w drodze... Ja mam nadzieję przetrzymać do Nowego Roku, Sylwestra spędzamy z mężem w domu przed tv. Jutro idę do fryzjera żeby jakoś wyglądać i żeby Mały się mamy nie wystraszył jak wyjdzie hihi 🙂
Macie już lekkiego pietra Dziewczyny? Ja o dziwo od początku nie miałam, teraz też jakoś o tym nie myślę. Pozdrawiam wszystkie Mamy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiumamy przecież to niczyja wina nie jest wszystkie myślałyśmy że jagódka napisze do pinacolady nie ma się czym przejmować.Ona sama pewnie zestresowana była ważne że mamy informacje od niej nie wiadomo jak będzie z nami stresior nie zły ...i dobrze że już będzie miała Ksawerego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja już po kolędzie, ksiądz już o chrzciny sie pytał 🤪
Teraz mogę spokojnie śledzić wątek razem z Wami.

Ciekawa jestem czy przy każdym naszym dzidziusiu bedzie takie poruszenie, czy reagujemy tak bo to pierwszy "styczniowy" maluch, a potem emocje opadną...

Misiamamy Ty się nie obwiniaj, każdej z nas może się to przytrafić, przecież nie możesz być caly czas pod telefonem i na forum.

Miejmy nadzieję że Jagoda da nam jeszcze dzisiaj znać, bo jak nie to będzie ciężko zasnąć :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...