Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć kochane! po weekendzie nieobecności jestem ponownie 🙂

Madziula Michaś słodziak śliczny
Basia jak Vanesska przyzwyczaiła się do taty to może masz jakąś jego koszulkę powinna poczuć jego zapach i się uspokoi
aallicee to tak jak my z Agata chrzciny z weselem - rewelacja 😁 a ile mała będzie mieć gości 🙂 tylko znajdź jakąś opiekunkę do małej.
Pinacolada zdj rewelka 🙂

u nas weekend pełen wrażeń była wizyta w centrum handlowym nawet mamusia sobie płaszczyk kupiła 😁 dziewczyny wszędzie robiły furorę. Tylko mnie szwagierka wpieniła bo miała sobie kupić maseczkę i przyszła do teściów bez i kaszlała jakby gruźlicę miała ale jak to ona powiedziała "ja nie zarażam, bo się dobrze czuję!!" a Majka od 2h próbuje zasnąć w nosie furczy, wysmarowaliśmy ja maścią majerankową i mam nadzieję, że się nic nie rozwinie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada i Misiamamy wy macie ten sam termometr brauna co my i mam pytanko - czy te kapturki zmieniacie przy każdym pomiarze temperatury?i czy jak robicie kilka pomiarów pod rząd to macie powtarzalną temp?

bo my jak robimy kilka pod rząd z tego samego ucha to jest rozpiętość nawet pół stopnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia - szwagierka do odstrzału !!! Nienawidzę nieodpowiedzialnych ludzi!!! Wrrr...

Termometru jednak nie kupiliśmy ponieważ pediatra nas oświeciła że te do ucha nie są miarodajne u dzieci ponizej 6 miesiąca życia ponieważ dzieciaki maja za wąski przewód słuchowy! Najlepiej u takich maluchów sprawdzają się zwykłe termometry elektroniczne z giętkją końcowką i taki tez kupiliśmy (koszt ok.20zł). Ten Browna kupimy ale później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorna pora


ania - witamy z powrotem!!! 🙂
zgadzam sie z ta sracza, a co do lekarzy to ..najlepsza rodzicielska intuicja 😉

My dzis na spacerku na wsi [okolice naszej dzialki gdzie moze kiedys w koncu stanie nasz dom 🙂 ]
i u tesciów cale popoludnia.
Kurcze na tej wsi wialo tak ze myslalam ze nam glowy pourywa a Ksawciu akurat jechal dzis pierwszy raz w foteliku:/ i tez mam nadzieje ze nic mu nie bedzie 🤢
[bo ja czuje sie coraz gorzej i mam coraz wiekszy katar!] 😠

allice - nasz synek tez odkryl tę umiejetnosc i tak sie cieszy i smieje ze hej 😉 Zawiesilam mu nad prawa raczka plastikowego lwa grzechotke i tak go raczka oklada i tak sie cieszy!!!cos neisamowitego w jakim skupieniu to robi 😉
No i jaka frajde mu to sprawia 🙂 ---jutro wrzuce fotki 🙂
Zauwazylam tez ze poza uderzaniem w zabawki Ksawciu próbuje je chwytac z powodzeniem zreszta! 🤪

Tylko mi drań jeden nie chce leżeć na brzuszku - męczymy go codziennie ale narazie rezultaty kiepskie.

uciekam pod prysznic po padam na twarz.

[ps.wczoraj podczas kapieli Ksawcia tata wycieral synka ja na chwile sie polozylam i..juz nie wstalam-nie mialam sily, zasnelam]

buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
padam ze zmęczenia- niunia ma stan podgorączkowy, marudzi i wogóle udowadnia ze jest najważniejsza.

ale jest spokojniejsza niż wczoraj, posmarowałam dziąsełka żelem i śpi.

ząbek coraz bardziej widoczny się robi jak tylko się wykluje zrobie fotkę 🙂 🙂

jade z nią jutro do pediatry bo ta pipa w szpitalu jakaś dziwna była i nie wie co jej jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wczoraj siedziałam i czekałam na wyniki krwi małej i pojawil się tatuś, skoro ja nie odbierałam to zadzwonił do mojej przyjaciólki i dowiedział sie dokładnie gdzie jesteśmy i przyleciał.
niunia spała na rekach i jak sie obudziła to zaczeła się do niego uśmiechac, no i o mało się nie popłakał- został i jej w nocy pilnował i myślalam ze coś pojoł ale kur.. jednak nie.

mamusia wciaz ma dużo do powiedzenia a on jej słucha. np mała ma 38.2 a ona twierdzi ze to normalne, że wcale mała nie ma anemii i ze za dużo z nia wychodze i dltego ma gorączke, no żeby ją posrało... 😠

a dziś usłyszałam niechcący na skype jak gaadal z ojcem ze to moja wina ze mała ma gorączkę bo to przez zabieranie dziecka wszedzie ze soba. a gdzie mam ja zostawić w domu? no bez jaj co za tempaki...

tak wiec i mamusia i tatuś mają wiele do powiedzenia - skomentowalam to tylko tak ze ja sama wiem co mam robic i jak wychowywac a jak koniecznie chca wychowywac dziecko to proponuje im zaopatrzyć sie w swoje- choc to i tak ryzyko bo wychowaja następnego kretyna:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka wysłałam ci zaproszenie na nk...
Basia nie tylko ty masz przeboje z rodzicami swojego...
ja usłyszałam że mały ma potówkę!!! bo go przegrzewam!kiedy to jest uczulenie,a potówka to wiem jak wygląda i w ogóle jestem zła bo nie przychodzę codziennie do nich z dzieckiem. A ostatnio to byłam bliska zrobić awanturę!!!nie dość że,chodzimy tam sporadycznie to babka zawsze ubiera okulary i go ogląda 😠 ,już go chciała rozbierać i sprawdzać!!!jak karmię czy przewijam to chodzi i musi coś dogadać nic jej nie pasuje nigdy...już mi to zwisa i powiewa co ona sobie tam myśli ale to moje dziecko!!! matki nie potrzebuje bo ją ma... no ale tak to już jest zamiast sie cieszyć jak inne babcie i mamy to u nas jest na odwrót.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania23 napisał:
Jagódka wysłałam ci zaproszenie na nk...
Basia nie tylko ty masz przeboje z rodzicami swojego...
ja usłyszałam że mały ma potówkę!!! bo go przegrzewam!kiedy to jest uczulenie,a potówka to wiem jak wygląda i w ogóle jestem zła bo nie przychodzę codziennie do nich z dzieckiem. A ostatnio to byłam bliska zrobić awanturę!!!nie dość że,chodzimy tam sporadycznie to babka zawsze ubiera okulary i go ogląda 😠 ,już go chciała rozbierać i sprawdzać!!!jak karmię czy przewijam to chodzi i musi coś dogadać nic jej nie pasuje nigdy...już mi to zwisa i powiewa co ona sobie tam myśli ale to moje dziecko!!! matki nie potrzebuje bo ją ma... no ale tak to już jest zamiast sie cieszyć jak inne babcie i mamy to u nas jest na odwrót.



Aniu - nie dostalam zaproszenia na NK 😞

WSPOLCZUJE TESCIOWEJ!!!!
JA MAM TEŚCIOWĄ SUPER, tesciu bywa dziwny 😉
Wczoraj np. kazal nam zaprosic natychmiast wszystkich braci z zonami [a mąż ma ich 7miu] zeby sobie poogladali dziecko. [jakbysmy sami nie wiedzieli kogo zapraszac a kogo nie].
Malo tego najmocniej nalegal na zaproszenie tego brata, ktory nigdy nawet nie zadzwoni i nie zapyta sie so slychac a jak zadzwonil po urodzeniu sie Ksawcia to pytal meza o kase i samochod a nie o dziecko...
Natomiast jego zona-przylazla do mnie jak bylam w 6 mies ciazy - i zaczela jezdzic po moim mężu ze jest taki i owaki ze jest generalnie bardzo zly i ona go zna lepiej ode mnie i ja to nic nie wiem i zebym nie rozpowiada po rodzinie ze ona sie nei chce ze mna spotykac. A jak kiedys powiedzialam ze jak mam urlop [w ciazy] to mozemy sie umawiac od czasu do czasu na kawe [bo ona nigdy nie pracowala i nie pracuje bo kazda praca dla niej jest nieodpowiednia] to powiedziala ze ona jest zajeta i nie ma czasu [dzieci nie maja zaznaczam]. No i tesciu wczoraj do nas ze mamy ich zaprosic - a ja nie mam ochoty ogladac tej pipy i ich nie zaprosze!Dziecko to nie malpa w zoo zeby robic "ogladanie" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj mnie jeszcze moja siora wkurzyla na maxa bo pisze do mnie jak do debila bo smialam ją poprosic o przeslanie zdj ktore robila mi,męzowi i Ksawciowi jakies 1,5 tyg temu i jeszcze nie zdazyla wyslac bo - ONA KSIEZNICZKA JEST TAKA ZAJETA A JA SMIEM DO NIEJ PISAC Z PROSBA O TAKIE RZECZY. Ona zawsze taka bardzo zajeta ze na narty i w gory na weekendy i na imprezy jezdzi a nam naobiecywala ze bedzie do Ksawcia przyjezdzac codziennie w czasie ferii i pomoze mi wychodzic na spacery...potem nawet sie nie odezwala a moja mama z fochem do mnie ze jak ja w ogole moge miec pretensje skoro moja biedna zapracowana siostra STUDIUJE i ona nie ma czasu! [nawet na wyslanie smsa ze jednak nie bedzie do nas przyjezdzac-bo caly tydz na nia czekalam...] moja siostra bowiem musialaby miec transport pod same drzwi na 3 pietro zeby jej sie chcialo tylek ruszyc [bo mi tu chciala przyjezdzac z kolezankami lub z facetem popoludniu-bezsens]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM!
Pinacolada daj troszkę słoneczka bo u nas wiatr, śnieg deszcz zawierucha totalna, aż się nosa za drzwi nie chce wystawić!
Mycloud STO LAT STO LAT!
Aniu Kacperek podobny do Ciebie 🙂słodki

DZIEWCZYNY WSPÓŁCZUJE WAM tych teściowych, moja odpukać jest ok, choć nie zawsze i żeby przyjechała zając się wnuczkami jeden wieczór to trzeba ja namawiać a ona i tak milion wymówek znajdzie!a największa wymówka jest taka, że nie pozwalamy jej nic robić - to odnośnie sytuacji jak przyjechała jak byłam w szpitalu, mąż wcześniej wszystko posprzątał, ugotował zrobił zakupy a ona wywaliła focha, że jest nie potrzebna i wzięła sobie taboret i przez okno się patrzyła!!!a jak przywieźliśmy Agatę od mojej mamy to się ze szwagierką spakowały i pojechały do domu (choć wtedy się mogły zająć) ale uważały, że będą przeszkadzać!!! ehhh kończę narzekanie bo się jeszcze pogorszy :P
zobaczymy czy ktoś przyjedzie na weekend bo chcemy iść na parapetówę do znajomych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia - słoneczka nie dam bo juz uciekło za chmurki :-(

Co do przeziebienia to ja i maz ostatnio bylismy dosc mocno przeziebieni ale młoda na szczescie nie złapała mimo ze mi sie zdarzyło jej smoczka oblizać 🤢

Poprasowałam troszkę bo malutka słodko śpi. Teraz odpocznę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada no ja mam taką nadzieję, że Majki nie złapie - wiszą już wkoło niej mokre pieluchy maść majerankowa poszła w ruch i no kilka kropli olejku eukaliptusowego wylałam w sypialni, no a przede wszystkim cycuś najlepszym lekarstwem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie tez siedze na allegro 😉
Dzis jedna przesylka przyszla w koncu-po 9 dniach! bodziaki i pajace EARLY DAYSa.
CZekam na LEZACZEK BUJACZEK ale mnie baba wkurzyla bo dopiero w srode dostane 😠 - komputer jej sie zepsul...jak mozna aprzedajac na allegro miec poczte tylko na jednym kompie..? grrr

Teraz zamawiam drobne rzeczy typu pieluchy;D i...no wlasnie - tutaj mam do was PYTANIE I PROSBE -
chce zamowic nosidlo lub chuste i nie moge sie zdecydowac = MA KTORAS Z WAS MOZE COS TAKIEGO, ALBO COS SLYSZALYSCIE OD ZNAJOMYCH...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...